345 Shares 1031 views

Pieluchy „Pufis”: opinie klientów

Obecnie prawie nikt nie pamięta o tamtych latach, gdy zwykle są używane do pielęgnacji noworodka pieluszki. Jeszcze przez kilka lat trwające kontrowersje nad faktem, że dla malucha będą najbardziej przydatne – pieluchy, w której kilka pokoleń dzieci lub pieluszki. Podczas gdy wiele godzin dyskusji na ten temat nie ustają, wiele użyć miękkiej współpracowników zwane „Pufis”. Pieluchy, które zawierają wiele dobrych opinii producenta, od dawna pomóc młodym mamusie umiejętnie radzić sobie z niespodziankami wszystkich dzieci.

Pieluchy dla dzieci – co one są?

Zdecydowana większość dzisiejszych matek są pieluchy. Niektóre „trzymaj” im krohotulek zegar, inni – umieścić na pieluchę tylko podczas chodzenia. Zobaczmy, czy są one w ogóle konieczne, a jeśli tak, to jakie i dlaczego wybór takich matek.

Tak, jak moja matka musiała zrozumieć, jakie produkty powinny być wybrane tak, że dziecko czuje się komfortowo, a ona nie martwić się zaczerwienienie, wysypki i innych im podobnych?

Produkty te są niezbędne do wchłaniania kału dzieci. I każdy to rozumie. Ważne jest, aby zrozumieć, że jest coś jeszcze: być może rodzice w tych pieluch wymaga trochę więcej niż ich dzieci. I to nie jest tak przerażające. Przez pierwsze kilka miesięcy po porodzie mama potrzebne przynajmniej trochę wytchnienia. Rzeczywiście, mimo radosnego oczekiwania nadejścia bociana, wciąż martwi się o tym, jak jej dziecko się rozwija, wszystko jest w jego sposób wystarczający, jeżeli jest on przybierać na wadze, jeśli miał serce bije prawidłowo. Następnie, w przeddzień urodzin, przyszła mama przeżywa z powodu, jak to wszystko będzie, to będzie urodzony słaby lub całkiem pipsqueak jest zdrowe. I wszystkie te małe chwile można rozbić na układ nerwowy kobiet.

Przydatne pomocnicy Mamochkin

Dlatego później, po urodzeniu małych dzieci, pieluchy będą miały nieocenioną pomoc młodej mamie, bo jeśli ona nie ma do końca prać i prasować pieluchę, to będzie w stanie przeznaczyć co najmniej pół godziny, aby sobie trochę odpocząć, podczas gdy dziecko śpi.

Oczywiście, dla każdego malucha lepiej, jeśli jego różowy tyłek i pachwina mógł, jak mówią, aby oddychać. A jeśli podnieść pieluchy poprawnie, to zadanie zostanie wykonane. Zadanie domu mama będzie polegać na tym, albo natychmiast po rufa dziecko zmienić pieluchę lub co kilka godzin.

Kryteria wyboru

Przy wyborze pieluchy dla twoich okruchy powinna zbadać dokładnie ich opakowaniach i przestrzegać kilku zaleceń.

Byłoby lepiej dla dziecka, jeśli pieluszka posiada otwór do pępka, lub pas bez wypełniaczy. Dobrze, jeżeli klamra pasa będzie trochę tak, że rany goją pępowinowej może normalnie, a pępek – oddychać.

Dla wszystkich noworodków odpowiednich produktów, które są oznaczone noworodka. Jeśli dziecko – chłopiec, pieluchy prawidłowo wybrać jeden rozmiar większy.

Wybierając rozmiar należy podchodzić bardzo ostrożnie, ponieważ jeśli pieluszka jest bardziej niż to konieczne, będzie on przejść stolec, a jeśli mniej, skóra przetargu dziecko jest stale dotknięciu.

Innym ważnym kryterium, które ma wpływ na jakość pieluch, jest szybkość, z jaką pochłania moczem i kałem dziecka.

Co wolisz?

Dla chrząszcze będzie dużo łatwiejsze, jeśli rodzice dostaną pakiet pieluchy z napisem „oddychające”. Oznaczałoby to, że dziecko będzie oddychać osioł w pieluszki i okruchy będzie wystarczająco wygodne. Wymóg ten jest dość odpowiedzialne pieluchy „Pufis”. Opinie o nich powiedzieć, że produkty tej firmy są bardzo wysokiej jakości.

Nie jest konieczne, aby mieszkać tylko w jednym określonym producentom. kilka opcji można spróbować.

Lepiej nie kupować pieluchy, których powierzchnia jest impregnowana płyny, gdyż mogą być przyczyną reakcji alergicznych na skórze dziecka.

Na dobre pieluchy są te z tyłu elastyczna i posiada rzep. Stopy dziecko powinno być otoczone plisami gumy, dzięki któremu przepływ nie dzieje.

Poznajemy „Pufis”

Więcej niż jeden rok, widać postęp na terytorium byłego Związku Radzieckiego marki „Pufis”. Jeśli weźmiemy pod uwagę ofertę cenową, że są one zgodne z ekonomicznego rodzaju towarów. Strategia marki jest prosta: kupujący za swoje pieniądze jest, aby uzyskać najwyższą możliwą jakość.

Jego struktura „Pufis” pieluchy (recenzje tylko czasami wykazują obecność podrażnienia skóry) są zgodne z wymogami nałożonymi na nabywców. Przedstawiają one systemu Extra Dry – absorbujące, dzięki czemu skóra dziecka (nawet jeśli dość obfity separacja) pozostanie suchy. Warstwa górna miękkie pieluchy dotykowy jest umieszczony na jego powierzchni wewnętrznej; Chroni wrażliwą skórę i zapobiega podrażnienie.

Oto one – jak zwykle „Pufisy” i jako żywy przykład – „Pufis sztuka sucho” pieluch. Opinie o nich powiedzieć, że są one bardzo wysokiej jakości, wygodny, nie jest w stanie powodować alergie u dzieci.

Zdajemy sobie sprawę z rozmiarów

Pieluchy konwencjonalne, jak i pieluchy, majtki „Pufis” Można go uznać za uważnym eskortą, pomagając dziecku w jego niestrudzone dążenie do odkrywania wszystkiego, co go otacza. I odkrywania okruchy będzie coraz bardziej każdego dnia.

Tak więc, „pieluchy Pufis. Ich rozmiary różnią się w zależności od masy ciała dziecka. Wniosek o pieluchach „Pufis” został opracowany z uwzględnieniem wszystkich czynników rozwoju niemowląt.

Pieluchy Mini (rozmiar 2) zostały stworzone dla dzieci o wadze od trzech do sześciu kilogramów.

Po od urodzenia przez trzy-cztery miesiące, maluch stopniowo rośnie, przybiera na wadze, jest okresem przejściowym do wielkości pieluch więcej. To Puffies Midi, czyli pieluchy „Pufis” trzeci rozmiar, który nadaje się do miękiszu, osiągając ciężarów od czterech do dziewięciu kilogramów. Te maluchy zaczynają się poruszać niezależnie, ledwo pełzać lub nawet usiąść, jeśli wsparcie matki.

W następnym wielkości pieluchy dziecko może sprawdzić nowe umiejętności „w praktyce”. Te pieluchy "Pufis 4". Recenzje rodzice mówią, że są one bardzo wygodne dla krohotulek, które stopniowo stają się coraz bardziej samodzielni i zmotywowani. Kiedy kontury wschodzących osobowości stają się znacznie jaśniejsze, dopasowanie pieluszki Junior (dla dzieci o masie ciała 11-25 kg), które mogą pomóc dzieciakowi zachować, jeśli w ogóle, godności osobistej, a matka – jej uśmiech.

Jakie są ich zalety?

Tak więc, „Pufis” pieluch, opinie (Białoruś – kraj pochodzenia), które wyglądają jak Ody wdzięczności może być całkowicie przypisać do klasy budżetowej. Jednak to nie stać się przeszkodą dla nich w tym zadaniu. Są bardzo wygodne, cienkie i miękkie. Dziecko w czasie ich stosowania będzie poczucie komfortu, ponieważ „Pufis” stanie szybko wchłonąć cały płyn.

Te pieluchy są wyposażone w technologię zwiększonej absorpcji z przodu i na obszarze między nogami dziecka. Poprawiono pielucha z elastycznych mocowań bocznych, które nie kolidują z dzieckiem w jego badaniach.

Korzyści w wyborze pieluch

Tak więc, oto one: „pieluchy Pufis'. Liczba matek, którzy kupują je dla swoich dzieci, głównie laudatory. Istnieją, oczywiście, nie jest bardzo pozytywne, ale jeden i ten sam produkt nie może być dobre dla każdego. Skóra niemowląt jest inny. Ktoś podchodzi jeden, ktoś – zupełnie innego. A jednak z dość szerokim zakresie jest „Pufisy” zadbany stosunek cena – jakość.

Żeby było jasne do końca, można zatrzymać wygląd pieluchy i na opakowaniu, w którym są one szczelnej.

Tak pakować. Celofan trwały i wytrzymały, a ona nie wygląda ogromny pakiet. Jest to wygodne, gdy rodzina ma gdzieś iść z dzieckiem: opakowanie można zabrać ze sobą, nie zajmują dużo miejsca. Każdy pakiet pieluchy 64, które mają dwa różne rodzaje wzór – Mum i bardziej zabawne i interesujące dla dziecka.

Same pieluchy pozornie dość gęste, twarde i miękkie. W porównaniu z innymi markami pieluchy, nawet nieco bardziej miękkie. Moczyć dość dobre. Jeśli dziecko w nocy sika często i dużo, możliwe jest, że nie będzie mały wyciek. Ale są one doskonale nadaje się do stosowania w ciągu dnia. Podguznichki cienki, miły pachnący. Mają wygodne szerokie gumek i elastyczny pas.

Cokolwiek to było, jak mama lub zaufania reklamy, aby wybrać najlepszy pieluchy może pomóc pop malucha. Skóra na niej powinno być suche, objawy podrażnienia nie powinno być. Jeżeli wybór został dokonany prawidłowo, mama może być spokojna: okruchy będzie bardzo wygodne, a sprawa może być ustalona szybko, że martwi się o dziecko.