432 Shares 5221 views

Jak zaplanować narodziny chłopca – następcę męża?

Wiele szczęśliwe pary mają od wieków są zaniepokojeni, jak zaplanować narodziny chłopca lub dziewczynki, że to dziecko określonej płci. Niestety, nie jest możliwe, aby całkowicie oszukać naturę. Ale zwiększyć szanse na narodziny przyszłego obrońcę lub pięknej księżniczki, jak się okazuje, można.

Planowanie płci dziecka

W tradycji wielu kultur bardzo mile widziane narodziny chłopca – wojownikiem, obrońcą, dziedzica rodzinnego. Zwłaszcza, gdy jest to pierwsze dziecko w rodzinie. Istnieją przypadki, gdy małżonkowie mają już dziewczynę, a nawet kilka dziewcząt, a rodzice marzą o synu. Istnieje kilka technik, takich jak starożytny, tradycyjny, ludowy, i bardziej nowoczesne, które pozwalają w znacznym stopniu do „porządku” płeć dziecka. Oczywiście, jest to możliwe tylko w przypadku wcześniejszego planowania tak ważnego wydarzenia, jak narodziny nowego człowieka. Dopiero wtedy możemy podjąć wszelkie niezbędne środki. Ale w naszych czasach w krajach cywilizowanych, w rodzinach, gdzie panuje miłość i zrozumienie, wspólna decyzja, w jaki sposób zaplanować narodziny chłopca lub dziewczynki – zwykłą rzeczą.

nauka bit

Z punktu widzenia biologii, kobieta z mężczyzną wyróżniające się pewnym zestawem chromosomów – XX lub XY. W jajku, tak jak w plemnikach, to tylko połowa tego zestawu. W którym ustalenie (X lub Y), doprowadza się plemniki. Dlatego, poczęcie dziecka o określonej płci jest bezpośrednio zależne od człowieka i jego kondycji. Ale w tym samym czasie, sam proces zapłodnienia zachodzi wewnątrz kobiecego ciała, więc jego wpływ ma również wątpliwości.

Sposób diety

Uważa się, że dziecko chłopiec jest konieczne, aby w pokarmie matki oczekującej nadmiar ilości sodu i potasu, filc powinien magnezu i niedoborem wapnia (substancje te przyczyniają się do płodności dziewcząt). Dlatego też, w celu zwiększenia prawdopodobieństwa narodzin chłopca, należy stosować się do poniższego diety:

– od napojów, aby wybrać herbaty, kawy, wina, piwa, wody mineralnej i sody podstawy; Należy wykluczyć wszystkie napoje mleczne i mleko, a także wody mineralnej wzbogaconej w wapń;

– jeść mięsa i ryb;

– warzywa zastosowania (soja, ziemniaki, rośliny strączkowe), grzyby, makaron, płatki, mąka;

– przydatności owoców, takich jak banany, morele, suszonych owoców i dżemu, miodu;

– należy wykluczyć z diety owoce morza.

Według aktywności plemników

Inną popularną metodą jak zaplanować narodziny chłopca, opiera się na fakcie, że inna aktywność plemników przewożącego samic i samców chromosomy. Na przykład, sperma zawiera zestaw poczęciu chłopca, bardziej aktywny, ale mniej wytrzymałe. Dlatego też, jeśli stosunek seksualny odbyła bezpośrednio w okresie owulacji, narodziny męskiego dziecka jest bardziej prawdopodobne, i odwrotnie – jeśli miało to miejsce w dniu 2-3 aż jajka, większe szanse, aby czekać na tych, które są żeński chromosom.

Istnieją również specjalne stoły i metody obliczeniowe do określenia dokładnego dnia, w którym najprawdopodobniej Przewiduje urodzenie dziecka płci. Dowolna para, zaczął zadawać pytania na temat, jak zaplanować narodziny chłopca, należy pamiętać, że jest to – próba oszukać naturę. Dlatego, aby zapewnić zadowalający efekt nie nikt sposobu albo ich kombinacji. I musimy być przygotowani na to, że dziewczynka będzie w rodzinie, która będzie również potrzebują opieki i miłości. A jeśli plan jest nadal dało rezultatu, aż do momentu, gdy będzie można wybrać prezent dla chłopca, będzie czekać długie czterdzieści tygodni.