491 Shares 1470 views

Jak zrobić fryzurę jak chelkastyh tips fryzjerskie

Czy zastanawiasz się, jak zrobić fryzurę jak chelkastyh? Chcesz mieć niezwykły, niepowtarzalny nieformalny styl? Ten artykuł pomoże Ci dowiedzieć się, jak zrobić chelkastuyu włosy i wyróżniać się z tłumu!


A co to jest?

Zanim rozważymy szczegółowo na pytanie, konieczne jest, aby najpierw zrozumieć, co będziemy mówić. I zanim etapy opisują jak zrobić fryzurę jak chelkastyh, trzeba najpierw opowiedzieć o jego wygląd i funkcje.

Ten typ fryzury jest najbardziej prawdziwe w odniesieniu do dość młoda subkultury w naszym kraju – emo. Nie będziemy potępiać lub chwalić ideologię, która stanowi podstawę ruchu młodzieżowego, ponieważ naszym zadaniem jest jedynie powiedzieć, jak to zrobić chelkastuyu fryzurę. Integralnym elementem stylu nastolatka emo jest właśnie ich „markowych” fryzura.

cechy fryzura

„Chips”, tych, bez których nie może zrobić none Emo fryzury jest grzywka. Powinien on być wielką długość, a nie prosto, podarte i zamknął oczy. Jednocześnie męskie i żeńskie fryzury chelkastyh praktycznie nie do odróżnienia.

Wariacje emo fryzury

Więc postanowił zbudować sobie nieformalną fryzurę, ale nie wiem jak. Dokonywanie fryzurę jak chelkastyh rzeczywiście bardzo prosty zarówno dla długich i krótkich włosów. Jeśli włosy są krótkie długości, trzeba będzie wyciąć bardzo krótką szyję, a włosy osoby do opuszczenia wydłużony. Można również dokonać zwężający pasma lub poszarpany cięcie.

Inną opcją Emo fryzury dla krótkich długości włosów może stać się niezwykły kara. Może być tak ukośne i bezpośrednie. Jednak taka inna fryzura z klasycznym będzie uderzać.

Ale co, jeśli jesteś właścicielem długie włosy? Potem, jak zrobić chelkastoy włosy dziewczyny?

Fryzura dla długich włosów

fryzura wygląda prawie zawsze takie same włosy długie długość: u góry jest nakrętka objętość ze względu na fakt, że kosmyki włosów z górnej warstwy stosunkowo krótko ścięty. Obniżyć sploty pozostają długo na głowie. Można również dokonać krótkiego koronę i poszarpane żyły tak, że włosy wystające w różnych kierunkach. Ale aby go laik byłby trudny w domu. Lepiej zwrócić się do wyspecjalizowanych instytucji fryzjerów, przeznaczone dla przedstawicieli różnych trendów i subkultur, gdzie zrobić kolczyki, tatuaże, fryzury w stylu thrash, punk i emo.

Jak zrobić fryzurę jak chelkastyh niezależnie

Jeśli masz co najmniej pewne doświadczenie samodzielnego strzyżenia, można spróbować zbudować nieformalny fryzurę dla siebie w domu. To bardzo proste i odbywa się w kilku etapach:

  • Włosy czesane, podzielone na cztery strefy: z przodu do góry, a dwa boczne potylicznej. Jeśli w końcu chcesz krótką fryzurę, z tyłu głowy potrzebuje trochę skrócić, tak że włosy w tym obszarze były nieco krótsze niż inni.
  • Ścinające zamki z każdej strony pod kątem tak, że otrzymany stożkowo skierowana do przodu. Grzebień wybuchów i ostrożnie cięcia pod kątem nadmiaru włosów.
  • Jeżeli masz specjalne nożyczki, włosy mogą być profilowane. Jeżeli masz specjalne narzędzie nie zostanie znaleziony, a potem po prostu zrobić włosy rozdarta, obcięta losowo, niektóre nici.

Koszenie z rękami na długie włosy

Jak zrobić fryzurę chelkastoy długie włosy samodzielnie? Dla długowłosych dziewcząt nieformalny schemat działania jest nieco inna:

  • Włosy strefa potylicznego powinna być podzielona na dwie warstwy: górną i na dole. Górna warstwa włosy powinny być nieco grubsze.
  • Skrócenie tej warstwy. Różnicę pomiędzy górnym i dolnym nitki nie należy uważać, że przejście pomiędzy nimi jest to konieczne, aby uzyskać gładką i naturalne. Aby osiągnąć taki wynik jest możliwy, używając przerzedzając nożyce , lub ponownie, dzięki czemu porwanych nici.
  • Te same czynności są powtarzane we wszystkich innych dziedzinach, z wyjątkiem przodu.
  • Weź zamki na górze i trochę je skrócić. Ich długość nie powinna być większa niż dziesięć centymetrów, w przeciwnym razie nie będą obijać się i położył się.
  • Vystrigite grzywka i kształt włosów ponownie.

Aby Twój styl stał się bardziej nieformalny i lubią emo, może sprawić, przebarwienia. Przedstawiciele tej subkultury często zmieniają swój kolor włosów na czarnym, ciemnobrązowym, białym z kolorowymi nićmi (niebieski, różowy, fioletowy, biały, czarny). Rezultatem jest bardzo pamiętny nieformalny fryzury, które wyróżniają się od jakiegokolwiek chłopca lub dziewczynki.

Jak widać, nic skomplikowanego ani w wykonaniu krótkie włosy, lub w wykonaniu długo nie. Wystarczy kilka godzin, prostych narzędzi i pragnienia mają unikalną niezapomniany obraz – fryzurę i gotowe. Teraz już wiesz, jak to zrobić włosy jak chelkastyh.