408 Shares 9942 views

Jak rozjaśnić brwi w domu?

Tradycyjnie piękności starają się przekształcić swoje brwi, co czyni je tonu (lub nawet kilku) ciemniejsze, dając w ten sposób jasność twarzy i wyrazistość. Ale ostatnio coraz więcej członków płci pięknej chce osiągnąć odwrotny efekt – wybielanie brwi. Fakt, że takie wyjaśnienie jest uważany modnym trendem. I wiele kobiet, którzy obserwują zmiany w branży mody, ich pojawienie się zdecydować, aby nie ustąpić model na wybiegu. Dzięki tego typu imprez w wielu salonach kosmetycznych oferujących nową usługę – rozjaśnienie brwi. Można jednak poradzić sobie z zadaniem, w domu. Jak rozjaśnić brwi? Kwestia ta zostanie omówiona.


Jak uniknąć stania się ofiarą mody: kto będzie wybielone brwi?

Moda i styl – nie to samo. Nie zapomnij Twój styl opiera się na osobowości. Nie spiesz się odbarwić brwi, starając się nadążyć za nowymi trendami w modzie. Ta pani jest bardzo zmienny. Fakt, że moda, dyktując nowe zasady, mogą teraz rozpoznać modne bielonej brwi, a jutro – grube i ciemne.

Tak więc, zanim cokolwiek zmienić o swój wygląd, nie myśleć tyle o modzie, ale o jego stylu. Zastanów się, czy można zmienić, czy będzie pasować do Twojego obraz pójdzie.

Zwróć uwagę, w jakich przypadkach rozjaśniające brwi naprawdę iść.

 • Jesteś właścicielem włosy, kolor naturalny, który – czarny, kasztan lub ciemny blond. Ty farbowana blondynka, a wszystkie swoje pozornie idealny obraz psują ciemne brwi. Dają prawdziwy kolor włosów, a ty wyglądasz trochę śmieszne.

 • Masz delikatną bladą skórę lub skórę różowawy odcień. Wybielić brwi, konwertować obraz do trudniejszej powietrzu. Wyjaśnienie kolei ostre rysy w bardziej delikatny. Teraz można zrobić żadnego makijażu (nawet bardzo jasne), a nie patrzeć na ten wulgarny.

Jeśli nie masz pewności, niezbędnych procedur, można sprawdzić, czy pasuje do nowego koloru brwi, jak następuje. Zastosuj korektor do łuku brwiowego, a następnie proszek do nich i spojrzeć w lustro. Jeśli wynik lubisz – nie krępuj się przystąpić do wybielania. Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to spróbuj znaleźć odpowiedni odcień zawodowych.

Przeciwwskazania

Po pierwsze, jak rozjaśnić brwi, upewnij się, że jest to potrzebne. Nie eksperymentować z brwiami rozjaśniających w następujących przypadkach.

 • Czy cierpisz z powodu alergii.

 • Masz opalona skóra. Podczas rozjaśniania brwi twarz zamieni się w jeden wielki rozmycia. Wygląda na to, to nie jest bardzo atrakcyjna. Dlatego też, jeśli jesteś właścicielem południowej rodzaju wygląd, zrezygnować z procedury.

 • Jesteś stałym solarium.

 • Twój dzienny makijaż zawiera ciemną tonalny fundacji, czarne cienie i strzały na oczy.

Jak można rozjaśnić brwi

Jak rozjaśnić brwi? Można:

 • wziąć pomocy specjalistów w salonie kosmetycznym;

 • zrobić brwi domu rozjaśniania.

Jak rozjaśnić brwi w domu?

brwi oświetlenie domu może być realizowane za pomocą następujących środków:

 • nadtlenek wodoru – najbardziej ekonomiczne.

 • Wywary z ziół (rumianek, nagietek, sok z cytryny) – jest najwolniejsza, ale najbezpieczniejsza metoda.

 • Whitening Cream – najszybszy sposób.

 • Kosmetyki dekoracyjne. Chodzi o brwiach przebraniu. Metoda ta eliminuje potrzebę radykalnej zmiany w wyglądzie.

Bielenie brwi nadtlenku wodoru

Jak rozjaśnić brwi z nadtlenkiem wodoru? To jest teraz i będzie omawiany. Ta metoda rozjaśniania brwi ma kilka zalet:

 • Sposób jest dogodny dla części środków finansowych, jak nadtlenek wodoru – wystarczające tanich środków.

 • Wyjaśnienie (lub więcej) brwi bielenia z użyciem nadtlenku – bardzo efektywny sposób.

 • Nie ma żadnych trudności w nabyciu składnika głównego, ponieważ nadtlenek jest sprzedawany w każdej drogerii. Ponadto substancja jest uwalniana bez recepty.

Ze względu na działanie nadtlenku wodoru na włosach czoło łuków nich zatrzymuje wytwarzanie melaniny. Innymi słowy, nie wytwarza naturalny pigment barwiący. Dlatego nie ma potrzeby stale odcień brwi.

Jak rozjaśnić brwi z nadtlenkiem? Korzystając z niego, należy zachować ostrożność i dokładne, aby uniknąć podrażnienia oczu i inne, bardziej poważne konsekwencje.

Dla procedury potrzebne będą:

 • nadtlenku wodoru (3%).

 • Szampon.

 • Szczotka z szerokimi brwiami i rzadkimi zębami.

 • Wazelina.

 • Szczotki, które normalnie używać do nakładania makijażu.

 • Szkło ciepłej wody.

Wyjaśnienie brwi nadtlenek wodoru zawiera procedury:

 • Delikatnie wypłukać całą wodę lub mleko do makijażu twarzy.

 • Dokładnie przepłukać włosy brwi szamponu do mycia skóry oleju, pyłu.

 • Suchym ręcznikiem w celu usunięcia resztek wilgoci.

 • Następnie posmarować wazeliną lub pogrubienie konturem krem odżywczy. Jest to konieczne w celu uniknięcia dalszego podrażnienia.

 • Połowę łyżką (TEA) mieszankę nadtlenku wodą.

 • Otrzymany roztwór umieścić na szczotkę włosy są suche i rozprowadzić szczotki.

 • Trzymać 10-15 (już nie) minut i spłukać.

Procedura jest zakończona. Jednakże, jeśli naturalny kolor brwi jest bardzo ciemno, gdy nie może wystarczyć. W tym przypadku, należy powtórzyć procedurę wybielania, ale nie wcześniej niż trzy dni. Jeśli brwi znowu okazało się nie tak jasne, jak chcesz czekać przez pięć dni i zrobić wszystko jeszcze raz.

krem wybielający

Jak rozjaśnić brwi domu przy użyciu kremu wybielającego? Przez brwi procedury wybielania są przygotowane w taki sam sposób, jak przy użyciu nadtlenku. Wtedy stosuje krem wybielający. 1-2 (max) minut do mycia śmietankę, tak aby nie spalone. Następnie obrobiony część twarzy jest stosowany krem odżywiają wysuszoną skórę.

Rozjaśnianie zioła brwi

Jak rozjaśnić brwi z ziołami? Jest to najbezpieczniejsza opcja home rozjaśnić brwi, które były używane w czasach starożytnych. Duża łyżka rumianku wlano wodę (200 ml) i ogrzewano do wrzenia na łaźni wodnej. Następnie domagać godzinę, otrzymany roztwór dodaje się do soku z cytryny i nagietka. Narzędzie to może być zastosowane do włosów brwi dwa razy dziennie (nie więcej).

Ta metoda jest skuteczna. Jednak cierpliwość. Naturalnej trawy działał, to trwa kilka tygodni. Tak więc, jeśli jesteś właścicielem ciemne brwi i chcesz rozjaśnić je w jednym czasie, stosowanie ziół nie pasuje.

brwi maskujące

Rozjaśnić brwi może uniknąć drastycznych środków. Konwencjonalne makijaż może działać jako środek maskujący. Schowaj brwi mogą cieni. Jeśli masz ciemną skórę, wybrać odcień beżu. Na jasnej skórze lepiej wybrać odcień kości słoniowej.

Jak rozjaśnić ciemne brwi z makijażem? Pierwszym krokiem jest przynieść brwi w porządku. Następnie dab szczotki w cieniu i przekazać je na końcówki brwi. Końcowy etap: cień musi być starannie zacienione.

Normalna kompaktowy proszek można stosować zamiast cieni, jeśli masz zamiar zrobić kompletną metamorfozę. W przeciwnym razie, maskowanie będzie oczywiste.

Jak rozjaśnić brwi pomalowane?

Powrót namalowane brwi do pierwotnego wyglądu – kolejny problem płci pięknej. Wiele dziewcząt jest blondynki, brunetki w przebraniu, a potem chcą wrócić do punktu wyjścia. Tylko teraz z brwiami wszystko jest bardziej skomplikowane niż z włosami.

Jak rozjaśnić ciemne brwi, które, między innymi, również pomalowane? Farba zastosowanie na włosy, brwi nie jest odpowiednia, gdyż korzenie rozwijać i produkować swój naturalny kolor. A stałe włosy malowanie brwi nie będzie stać. Ale iść z włosami i brwiami różnych kolorach – Nie najlepszy wybór. W tej sytuacji można pomóc ludziom pieniędzy – oliwę z oliwek i rycynowy.

Procedura wyjaśnień kolorowych brwi , co następuje:

 1. Z wacikiem nasączonym niewielką ilością ciepłego oleju, starannie wytarł brwi.

 2. Odczekać kilka godzin, aż olej jest wchłaniany do brwi do włosów.

 3. Po przetrzyj brwi czystego wacika.

Pamiętaj, że ten proces nie jest dziesięć. Być może, wybielanie go zajmie cały dzień.

wniosek

We współczesnym życiu, rozjaśnienie brwi nie jest czymś nieosiągalnym. Transform brwi dość łatwe. Trzeba tylko chcieć! Możesz skontaktować się z ekspertami. Można rozjaśnić sobie brwi. I nie wiadomo, jeden sposób, aby rozjaśnić domu. Zważyć plusy i minusy podjęciem decyzji w sprawie wyjaśnienia brwi. Wybrać najbardziej odpowiednią opcję, wykonaj prostą procedurę i będzie się znaleźć jeden krok bliżej do perfekcji.