383 Shares 7163 views

Seria „Necessary chropowatości” – podręcznik na praktycznej psychologii

Pięknych ludzi, sprawy skandaliczne i sławna na skraju zaburzeń psychicznych – są obecne w amerykańskim serialu „Necessary chropowatości”. Jest on oparty na prawdziwej historii leżał Donna Dannenfelser, który pracował jako psycholog w zespole futbolu amerykańskiego „New York Jets”. W centrum fabuły serialu „Necessary chropowatości” jest Danny Santino – świeżo rozwiedziona samotna matka samotnie podnoszenie dwoje dzieci: córkę i syna Lindsey Ray. W poszukiwaniu pocieszenia, spędza noc z trenerem profesjonalnym zespołem w futbol amerykański Matt, po którym ma pomóc jednego ze swoich graczy Terrence króla. Jest to typowy kapryśna gwiazda, stracił stabilność i sukces w grze. Denis zdecyduje, że standardowe metody nie nadają się gwiezdny pacjent, i starają się stosować do podejścia klienta „twarde”. Powoduje to konieczność okrucieństwo Terrence odzyskać grę. Wkrótce nowa metoda leczenia przyciąga rzesze sławnych pacjentów.


Historia zwykłej kobiety

Denis w każdej serii coraz trudniej łączenie pracy i obowiązków domowych. Poza tym, ona zakochuje się w przystojnym Matt, a ich historia miłosna staje się oddzielna linia fabuła serialu. Pomimo dużej obecności znanych postaci w historii filmu „Necessary chropowatości” – opowieść o współczesnej kobiety, obciążone problemów, które muszą pokonać swoje problemy współczesnego życia. W każdej serii, konieczne jest, aby wybierać między pracą a domem, między pacjentami i ich dzieci. I to wszystko nakłada się uczucia o swoim życiu osobistym, miłość głównego bohatera, nadając serii romantyczny ton. Z romansu w branży filmowej w ogóle jest bardziej skomplikowana. W każdej chwili może być trójkąta miłosnego pomiędzy Denis, Matt i Nico – szef zespołu służby bezpieczeństwa. Wszystko to jeszcze bardziej skomplikować i tak już trudne życie bohatera. Ale zasady serii, z każdej sytuacji partii nagrzewa się coraz bardziej.

światło atmosfera

Pomimo faktu, że psychologiczna seria w ostatnich latach są dość powszechne, „Necessary chropowatości” stoi samotnie. Głównie ze względu na jego łatwą stylu dostawy. Niech to nie może pochwalić się złożonych psychologicznych podtekstów jednak niezwykłe połączenie dramatu i komedii i wciągającej opowieści każdej serii w jej własnym interesie. Za każdym razem, Donna musi zagłębić się w sercu nowego wybitnego pacjenta, używając jego metodę twórczą, a otwarcie nowego, czasem szokujące, a niekiedy komiczne tajemnica Jego wewnętrznego świata. Obserwować proces łatwy i przyjemny. Seria nie dostarczy kompleksową filozofię, ale raczej zabawne, ale jednocześnie stawia pytania, kopać pod sobą. Humor w serii jest czarny, a proces leczenia jest często bardzo trudne. Ale cała akcja dzieje się pomimo skandalicznych i niegrzeczne chwile, to prowadzi do dalszego oglądania. Sądząc po ocenie projektu filmowego, nie jest zaskakujące, że ukazał się sequel „konieczne Chropowatość” – Season 2, a potem trzeci nie długo czekać.

Lepiej raz zobaczyć

Pilot został wydany pod koniec czerwca 2011 roku na kanale USA Network. Krytycy skupili się na właściwej obsady. Aktorzy w serialu „Necessary chropowatości” nie jest wybitna, ale to sprawia, że bardziej żywe i realistyczne. Aktorka Kalli Torn dobrą udaną rolę głównego bohatera – silną i niezależną kobietą. Reszta aktorów również wyglądają bardzo harmonijnie i ciekawe. Ale jak to mówią, lepiej raz zobaczyć niż usłyszeć wiele razy.