243 Shares 6304 views

Permetrinovaya maść z nużycy: opinie, instrukcje

Nużeniec choroba zwana grupa Acariases. Jest to spowodowane przez roztocza oportunistyczne pasożytnictwa takiego jak trądzik Zheleznitsa. Wielkość kleszczy około 0,2-0,5 mm, trwa w przewodach Meiboma i gruczołów łojowych, jak i w ustach mieszków włosowych. Choroba ta jest właściwa nie tylko dla człowieka, ale również ssakiem. Aby się go pozbyć, należy skonsultować się z doświadczonym dermatologiem.


Najczęściej do leczenia wspomnianej choroby permetrinovaya stosować maść. Odpowiedź na skuteczność leku są przedstawione poniżej.

Kompozycję leku i jego opakowania

Permetrinovaya maści zawiera substancję aktywną, takich jak permetryna. Ponadto, wyrób może zawierać dodatkowe składniki w postaci 96% etanolu (alkohol etylowy, oczyszczonego z surowców żywnościowych), karbomer, makrogol 400, mydła toaletowego i oczyszczoną wodę.

4% permetrinovaya maści sprzedawane w rurach 30, 50 lub 90 g

parametry farmakologiczne

Jak maść permetrinovaya z nużycy? Permetryna jest mieszanina izomerów cis i trans izomerów syntetycznych pyretroidów. Ten tak zwany roztoczobójcze i owadobójcze środek do stosowania zewnętrznego. To działa na wielu owadów, w tym świerzb roztoczy.

Lek ten hamuje rozwój i powoduje śmierć dorosłych osobników i larw. Przeciwpasożytnicze działanie tego leku z powodu jego zdolności do zakłócania przepuszczalności jonów przez kanały sodowe i hamowania procesów polaryzacji (repolaryzacji) membran nerwowych komórek owadów. To ostatecznie prowadzi do efektu paraliżującego.

Kinetyka leku

Permetrinovaya maść niska toksyczność w stosunku do ciepłokrwistych zwierząt, jak i ludzi. Po nałożeniu na wchłanianie przez skórę leku wynosi około 2%. Niektóre z substancji czynnych, które wchodzą do krążenia ogólnego, szybko hydrolizowany w nieaktywne pochodne, a następnie wydalane z moczem.

Jak antiscabietic lekarstwa lek jest skuteczny po jednorazowym zabiegu.

świadectwo

Permetrinovaya maść z nużycy (Recenzje przygotowania podane poniżej) jest bardzo skuteczny. Ponadto, jest on często stosowany w świerzb i wszy. Przepisać taką lekarstwo powinno być tylko wąski specjalista.

Przeciwwskazania

Permetrinovaya maść nie jest przypisany pacjentowi ze zwiększoną wrażliwość substancji czynnej lub substancji pomocniczej. Ponadto, lek ten nie jest zalecany do stosowania w okresie ciąży, u dzieci w wieku do trzech lat i podczas karmienia piersią (laktacji podczas leczenia jest zatrzymany).

Permetrinovaya maść: Instrukcja obsługi

Jak stosować lek przed nami? Niewielka ilość leku nanosi się na cienką warstwę skóry, świerzb ograniczona. W tym przypadku to wciera masowane.

Dzień po przemyciu wodą przeprowadza procedurę maści mydłem i zmiany ubrania. To wydarzenie odbywa się tylko raz.

Jeśli swędzenie nie powstrzymało lub pojawiają się nowe obszary dotknięte przez świerzb, to świadczy o braku skuteczności leku. W tym przypadku, po dwóch tygodniach leczenia należy powtórzyć.

Dzieci starsze niż 3 lat Czas ekspozycji powinien wynosić 12 godzin. Odstęp między ponownego stosowania leku wynosi 1-2 dni.

Pod uwagę maść może być ponownie użyty do pięciu razy.

Jeśli świąd świerzb utrzymuje się przez 4 tygodnie, pacjent powinien skonsultować się z lekarzem.

skutki uboczne

W niektórych przypadkach permetrinovaya maści zdolnego podrażnia skóry wpływają. W rezultacie pacjent może wystąpić pieczenie, kłucie lub mrowienie, swędzenie i obrzęk amplifikacji i drętwienie skóry w miejscu zastosowania. Również na tle narzędzia opracowanego rumień i reakcje alergiczne, takie jak wysypka i obrzęk. W takich przypadkach zastosowanie maści zatrzymany.

konkretne zalecenia

Aby uniknąć ponownego zakażenia świerzb należy traktować termicznie pacjenta odzież, nakrycia głowy i pościel.

Jeśli pacjent ma jakąkolwiek inną chorobę skóry, a następnie przed nałożeniem maści powinny skonsultować się z lekarzem. To samo odnosi się do stosowania innych leków.

W leczeniu małych dzieci lek jest stosowany tylko na zlecenia lekarza.

Komunikaty o wpływie funduszy na szybkość reakcji podczas pracy z kompleksowym maszyn i prowadzenia pojazdów zostały zgłoszone.

środki ostrożności

Podczas nakładania permetrinovoy maści, aby uniknąć jego kontaktu z błoną śluzową nosa, jamy ustnej, oczu, układu moczowego. Jeśli tak się stanie, muszą natychmiast przemyć dużą ilością ciepłej wody.

Po realizacji procedury medycznej, należy umyć ręce wodą z mydłem.

Stosowanie olejku należy przeprowadzić w dobrze wentylowanym pomieszczeniu lub na wolnym powietrzu.

Analogi środków zewnętrznych, a jego cena

Ma podobne właściwości takie preparaty jak "Nicks" "Nittifor", "noc", "Medifoks", "Pharma permetryna", "Pair Plus", "pierwszy" i "Pedilin".

Cena permetrinovoy maści około 130-250 rubli (w zależności od wymiarów rury).

opinie konsumentów

Dość duża liczba ludzi zostawić permetrinovoy maść bardzo pozytywne opinie. Według nich, ten lek jest najbardziej skuteczne przeciwko pasożytom.

Pomimo faktu, że instrukcje powiedzieć, że ten lek powinien być stosowany tylko raz, wielu pacjentów zastosowano maść trzy do czterech dni z rzędu. Więc oni osiągnąć szybszy i bardziej wyraźny efekt.

Główną zaletą badanego leku jest to, że może on być stosowany w leczeniu małych dzieci (trzy lata).

Nawiasem mówiąc, wielu pacjentów woli zamówić permetrinovuyu maść na Białorusi, jak producenci tym stanie zwolnić go bez zapachu.