858 Shares 4682 views

Co to jest PMS u kobiet, i jakie są jego objawy?

Bezprzyczynowemu łzy, złość i wściekłość przepływy, nadmierna radość – to tylko niewielka część tego, co może się zdarzyć, aby kobiety w niespodziewanym momencie najbardziej. A on jest tak nieprzewidywalny, że czasami są zaskoczeni nie tylko mężczyźni, ale również same kobiety. Te wahania nastroju mogą występować niezależnie od konkretnych sytuacji, więc chłopcy wyjaśnić ich jest praktycznie niemożliwe. Najczęściej silny połowa ludzkości jest zmuszony po prostu przyzwyczaić się do tych zmian, wyjaśniając, że jedno słowo – „Woman”.


Jednak nie wszyscy zgadzają się ze stwierdzeniem, że wahania nastroju nie może być powiązany absolutnie nic. Na początku XX wieku, naukowcy doszli do wniosku, że takie zjawisko jest prawdopodobnie związane z cyklem miesiączkowym. Stwierdzono, że im bliżej „te dni”, agresywna kobieta może zachowywać. A nawet jeśli naukowcy tej chwili nie wiedział, co PMS u kobiet, które już zaczęły spekulować na temat relacji z wahania nastroju krytyczne dni. Następnie, doszli do wniosku, że dziś dla wszystkich mężczyzn jest jednym z głównych argumentów – syndrom napięcia przedmiesiączkowego. Jak tłumaczyć „PMS” w dziewcząt, co to jest i jakie są objawy – czytaj dalej.

Fenomen zespołu napięcia przedmiesiączkowego w pięknej połowy ludzkości tam na kilka dni przed rozpoczęciem cyklu. Zgodnie z wynikami badań klinicznych w tej chwili, kobiety są najbardziej podatne na nagłe zmiany nastroju, a zauważysz, że większość mężczyzn. Czasami osiągając punkt, który nevpechatlitelnye dziewcząt zaczęła płakać podczas oglądania melodramat, co znacznie przestraszony swoich kochanków. Dlatego każdy człowiek powinien wiedzieć, co PMS u kobiet, oraz jakie są jej objawy.

Najczęściej, zespół napięcia przedmiesiączkowego jest dwojakiego rodzaju: psychologiczne i fizjologiczne. Pierwszy typ to odzwierciedlenie w zmianach nastroju u kobiet. I to jest absolutnie niemożliwe do przewidzenia, jak silne będzie. Czasami może to być wyrażone w małej depresji lub apatia, brak nastroju lub, wręcz przeciwnie, nadmierna aktywność. Jednak okazało się, aby fakt, że kobieta podczas PMS został radykalnie inna osoba, zaczyna myśleć o tych rzeczach, które nie jest w normalnym stanie całkowicie zainteresowany. Dlatego człowiek musi jasno zrozumieć, co PMS u kobiet, czy podobne zachowanie z jego pasji może po prostu jazdy Zwariowałeś z jego nieprzewidywalności.

A dla typu fizjologicznym, wyraża się w stałych głowy, czasami bolesne skurcze zaczynają się w dolnej części brzucha. W tym okresie kobieta zyskuje na wadze z powodu zwiększonego apetytu, lub, wręcz przeciwnie, resetuje.

Jeśli mówimy o ile przebiega PMS u kobiet, nie jest możliwe określenie dokładnej liczby dni. Zwykle taki okres trwa od kilku tygodni. Jednak zdarzały się przypadki (i dość często), kiedy dziewczyna nie jest obserwowane na ICP. Dlatego też, w tym przypadku, wszystkie ściśle indywidualnie.

Wiedząc, co PMS u kobiet, człowiek nie będzie już traktować wahania nastroju jako kolejny kaprys jego połówek. Wręcz przeciwnie, staje się bardziej łagodny, opiekuńczy i troskliwy. Uwierz mi, to jest najlepszym sposobem radzenia sobie z PMS i złym nastroju.