656 Shares 8111 views

Lek "Avodart": recenzje. Kto był leczony "Avodart": jaki wynik

Do tej pory bardzo popularny jest lek Avodart. Recenzje, instrukcje, cena zostaną omówione w tym artykule. Możesz nauczyć się wszystkiego najdrobniejszego szczegółu: grupy farmakologicznej leku, jego składu, sposobu stosowania i wiele innych.


Opis preparatu i sposób jego uwalniania

Dla niektórych swoich pacjentów lekarze przepisują Avodart. Instrukcje dotyczące stosowania, ceny, recenzje powinny być zbadane przez pacjentów przed podaniem leku zalecanego przez lekarza. Przede wszystkim warto wiedzieć, że jest on dostępny w postaci żelatynowych, podłużnych kapsułek o żółtym kolorze.

Te lekarstwa można znaleźć w aptece. Jest sprzedawany w pudełku kartonowym, w którym umieszcza się kilka pęcherzy. W jednym opakowaniu może znajdować się 30 lub 90 kapsułek. Główną i aktywną substancją leku jest dutasteride. Ale nie jest to jedyny element narzędzia. Kompozycja zawiera również glicerol, żelatynę, lecytynę i tlenek żelaza.

Kiedy należy składać wnioski?

Lekarstwem na leczenie zapalenia gruczołu krokowego jest "Avodart" (Avodart). Lek całkowicie radzi sobie ze łagodnym przerostem gruczołu krokowego. Pomaga zmniejszyć jego rozmiar i złagodzić objawy. To oddanie moczu nie będzie tak bolesne. Ponadto jego częstotliwość zostanie zmniejszona, a to jest bardzo ważne w nocy. Ryzyko interwencji chirurgicznej jest kilkakrotnie mniejsze.

Doskonały charakteryzują recenzje "Avodart". Kto był leczony, powiedział, że leki są skuteczne. Lekarze twierdzą również, że ma pozytywny wpływ na organizm. Według nich jest wiele przypadków całkowitego wyleczenia u mężczyzn. Jednak ten lek ma swoje wady.

Przeciwwskazania

Warto zwrócić uwagę na fakt, że środek ten ma kilka przeciwwskazań, aby traktować je poważnie. Lek zawiera dutasteryd. Jeśli pacjent ma nadwrażliwość na ten lub inne składniki leku, to jest przeciwwskazane.

Nie przepisywać substancji i zwiększonej wrażliwości na inhibitory 5α-reduktazy. Narkotyki nigdy nie powinny być stosowane przez dzieci i kobiety z Avodart. Opinie, które są leczone, pozostawiają różne. Niektórzy pacjenci twierdzą, że lek nie jest zalecany u osób, które mają niewydolność wątroby.

Sposób stosowania

Możesz używać tego leku niezależnie od posiłków. Zaleca się, aby mężczyźni dorośli i starsi pić jedną tabletkę dziennie, bez gryzienia, zmyć dużą ilością wody. Eksperci zdecydowanie nie zalecają otwierania kapsuły, ponieważ jej zawartość może powodować poważne podrażnienie przełyku.

Czy są dowody na skuteczność recenzji leków "Avodart": ludzie twierdzą, że szybko zauważają wynik, po czym przestają używać środka odwoławczego. Jednakże, aby całkowicie wyeliminować chorobę, trwa co najmniej sześć miesięcy. Dlatego lekarze zdecydowanie zalecają, aby nie przerywać leczenia. Dopiero po 6 miesiącach można ocenić aktualny obraz terapeutyczny.

Lek może być przyjmowany jako niezależne źródło odbiór elementów potrzebnych przez organizm i w połączeniu z innymi lekami. Dzięki nerkach substancja praktycznie nie jest uwalniana. Dlatego "Avodart" może być stosowany u pacjentów z niewydolnością nerek.

Przypadki przedawkowania

Rzadko się zdarzają. Mówi się o lekarstwie Avodart recenzje. Kto został leczony, informuje, że po ich przyjmowaniu nie wystąpiły żadne przypadki złego stanu zdrowia. Potwierdzają to także badania medyczne. Nawet jeśli przekroczysz dawkę dzienną osiemdziesiąt razy i użyj jej przez kilka dni, nic złego się nie zdarzy. Jednak dla bezpieczeństwa osobistego lekarze tego nie zalecają. Jeśli nieznacznie przekroczyłeś dawkę, od następnego dnia zacznij używać leku tak, jak wcześniej.

Wpływ leku na urodzenie

Bardzo pochwalił "Avodart" opinie. Kto był leczony, twierdzi, że możesz sobie wyobrazić dziecko nawet przy użyciu leku. Potwierdzają to liczne badania kliniczne. Badania medyczne w dziedzinie badań nad spermą wykazały, że po 52 tygodniach stosowania leku nasilała się ilość plemników, ruch sam "kijanki" nieco spowolnił. Jednakże ich koncentracja i cechy w strukturze nie uległy zmianie.

Dutasteride jest przeciwwskazany do przedstawicieli pięknej połowy ludzkości, ponieważ jej wpływ na organizm żeński nie został jeszcze zbadany. Jednakże, oceniając opinie lekarzy, istnieją informacje, że ten element może powodować opóźnione rozwijanie zewnętrznych narządów płciowych u dziecka. Czy substancja może przeniknąć do dziecka przez mleko matki? To niestety jest wciąż nieznane.

Właściwości farmakokinetyczne

Opinie o "Avodarta" mają wielostronną naturę. Większość pacjentów zaczęła pomagać w tygodniu codziennego użytku. Jednakże, przypadki były zauważane, gdy lek zaczął działać dopiero sześć miesięcy po rozpoczęciu leczenia.

Specjaliści zgłaszają, że stężenie tego leku we krwi jest maksymalnie półtore godziny po jego wprowadzeniu do organizmu. Jednocześnie jego biodostępność wynosi 55-60 procent. Lek może być spożywane w dowolnym momencie, niezależnie od posiłków. To nie wpływa na jego właściwości kinetyczne. Aktywny składnik preparatu bardzo dobrze wiąże się z białkami osocza. Oceniając opinie lekarzy, około dwunastu procent substancji znajduje się w nasieniu.

Jak wydalać się z organizmu

Składniki leku są bardzo aktywnie metabolizowane w organizmie człowieka. Tylko kilka procent substancji jest wydalane przez jelita. Jednak zdaniem ekspertów całkowite usunięcie dutasterydu nastąpi dopiero po półtora miesiącu. Pacjenci przyjmujący preparat Avodart po przeprowadzeniu badań krwi zauważyli, że nawet po sześciu miesiącach resztki substancji pozostają w ciele.

Avodart: opinie

Kto był leczony lekiem? Wielu mężczyzn. W oparciu o ich opinie, możemy wyciągnąć podwójne wnioski. Wielu pacjentów jest niezadowolonych z wysokich kosztów leku i jego niskiej skuteczności. Lek jest bardzo popularny u mężczyzn w zapobieganiu i leczeniu BPH. Wielu pacjentów zgłasza, że po rocznym zastosowaniu gruczołu krokowego znacząco zmniejszyła się objętość. Ale gdy tylko przestali używać leku, wszystko ułożyło się na swoim miejscu.

Niektórzy pacjenci skarżą się na zaburzenia wzwodu, a także na zmniejszenie libido podczas przyjmowania leku. Eksperci twierdzą jednak, że takie zjawiska nie są niebezpieczne. Znikną same w ciągu trzech lub czterech miesięcy regularnego stosowania leku. Pomimo znacznej liczby negatywnych recenzji, jest ich wiele pozytywnych. Mężczyźni pochwaliją narkotyki, mówiąc, że przywraca stan zdrowia gruczołu krokowego.

Avodart: instrukcje użytkowania, cena, opinie, analogi

Te kapsułki mają znaczną cenę. Z tego powodu można usłyszeć wiele negatywnych opinii o narkotykach. Przecież oprócz wszystkiego mogą wystąpić negatywne reakcje organizmu, takie jak złe nastroje i depresja, wysypki na skórze, znaczne wypadanie włosów, a wręcz przeciwnie ich bardzo szybki wzrost. Ale przede wszystkim mężczyźni są zaniepokojeni spadkiem popędów seksualnych.

Średnia cena za trzydzieści tabletek zmienia się w granicach 1500-1800 rubli. Avodart (kapsułki), recenzje i zalecenia, o których opisano w tym artykule, mają wiele analogów sprzedawanych w dowolnej aptece po niższej cenie. Zwróć uwagę na takich z nich: "Prostan", "Adenosterid", "Penester".

W tym artykule opisano szczegółowo instrukcję dotyczącą przygotowania "Avodart". Cena, recenzje zostały również przedstawione. Uwzględnij je i bądź dobrze. Najważniejsze – nie leki samodzielnie. Skontaktuj się z doświadczonym lekarzem, jeśli wystąpi jakiś problem.