521 Shares 8675 views

Suknie wieczorowe i koktajlowe. Ubrać na tę okazję

Najbardziej teatralna premiera, bal, ślub najlepszym przyjacielem trzeba zmienić wygodne trampki do eleganckich obcasach łodzi i dżinsy i svitshot – to strój wieczorowy lub koktajl. Niestety, w szafie wielu z nas te piękne sztuk odzieży – rzadkie odwiedzających. A kilka dni przed imprezą spada w pośpiechu biec do sklepów i szukać najbardziej odpowiedni strój. Ale grupa suknie wieczorowe wymaga poważnego podejścia, strój musi nie tylko korzystne dla podkreślenia cech postaci, ale również zgodne z określonym ubioru, co wielu nie do naśladowania.


W przeddzień świąt noworocznych jest czas, aby dowiedzieć się, jak wybrać odpowiednie suknie wieczorowe i koktajl. Sukienki stylu i długości do jednego lub innego zdarzenia i rodzaju figury?

Wielki Soir

Wielki Soir, lub, jeśli przetłumaczone dosłownie „wielka noc”, chyba najbardziej uroczysty wszystkich istniejących środków. Może to obejmować przyjęć publicznych i nagród, premierę na światowych scenach operowych, bale i dużych imprez charytatywnych. Jeśli zdarzy ci się znaleźć na takiej recepcji, następnie do wyboru sukni i całego obrazu jako całości należy podchodzić bardzo poważnie.

Panie w recepcjach wpisać Wielki Soir jest konieczne, aby umieścić w toaletach bardzo długi wieczór, suknie koktajlowe zakazanych. Suknia nie powinna być mocno ozdobione kryształkami i cekinami, brokatem powiedzieć, ale drogie i szlachetne. To samo odnosi się do biżuterii, biżuteria zabronionego, Welcome naturalnych kamieni, futra, drogich tkanin. Nadmierne Orientacja jest niewłaściwe, to odnosi się do głębokiego rozszczepienie osłonięte grzbietach wysokiej cięcia spódnicy.

Gala obraz może być uzupełniony o rękawice, maleńkim torebka i buty satynowe. Opcjonalnie wieczorem makijaż i fryzurę.

biały Tie

Dalej na uroczystościach. Zapewnia jedynie strój wieczorowy na podłogę, najbardziej elegancki i powściągliwy, ale jednocześnie bardzo piękne i uroczyste. Może to być długi strój szlachetny ciemnoniebieski, łopatki, pożądane jest pokrycie cienki płaszcz haftowane ręcznie lub małej futrze. Jeśli sukienka jest bez rękawów, można nosić długie rękawiczki. Im dłużej rękawa sukienki, tym krótszy powinien być rękawiczka.

black Tie

„Black Tie” odnosi się do kobiet więcej możliwości. Dopuszczalne suknie wieczorowe oraz suknie koktajlowe, ale zawsze poniżej kolan. W tym przypadku można sobie pozwolić na luksus „nyudovoe” suknię, wyszywaną koralikami i kamieniami, a także uroczą low-cut dress koktajl zakurzone wzrosła kolor z puszystej spódnica wydłużone. Dopuszczalna otwarty pleców i ramion, ewentualnie również nosić rękawice i futro. Można sobie pozwolić na biżuterię z kamieni półszlachetnych, a nawet wysokiej jakości biżuterii. Ale teraz oprócz butów do buta otrzymujących nic nie może.

Wieczorowe i koktajlowe sukienki (zdjęcie będzie niższa) może być jasne, nasycone kolory i style powinny podkreślać zalety swojej figury. Dla kobiet z krzywego kształtu są idealne sukienka w stylu empire, z wysoką talią i lekko rozszerza się do dołu spódnicy. Więc będzie podkreślać piękne linii klatki piersiowej, niedoskonałości są ukryte w talii i biodrach. Jeśli uważasz, że jego brak małe piersi, nie nosić strój stanik, niech to będzie sukienka z zamkniętą góry sprawiają, że nacisk na otwartej tylnej lub cienkich kostek.

koktajl

Cocktail – wydarzenie dnia, że zaczyna się przed 17:00. To jest pół-formalny odbiór: firmowe, prezentacja nowej wystawy książek. Koktajl zakłada koktajl, którego długość powinna być mniejsza niż około 7 cm powyżej kolana. Wystrój w formie koronki, dżetów, cekinów na przykład, ale nie zbyt obfite.

Modele koktajlowe, suknie wieczorowe zróżnicowane ale koktajl do odbioru najodpowiedniejszą opcję – legendarną małą czarną. Różnorodność stylów pozwala wybrać idealny strój dla każdego typu figury. Czarny kolor jest zawsze korzystne podkreśla kształt i styl dekolt i spódnicę można skorygować wady lub podkreślić szczególną sylwetkę. Nie zapomnij o wysokich eleganckie obcasy.

ślub

Nie na każdym weselu istnieje pewien dress code. Jeśli zostanie wyświetlony monit o tematyce ślubnej lub pewnego stylu, który powinien być suknie wieczorowe i suknie koktajlowe gości, to z pewnością należy go stosować. Ale jeśli specjalne instrukcje dotyczące wyglądu gości nie jest obecny, to nie znaczy, że można ubierać się w śnieżnobiałej sukni lub przymierzyć obrazem sycylijskiej wdowy.

Zacznijmy od tego, co jest tabu nieprzyzwoite być ubrany gości na ślubie, jeśli nie ma konkretnego ubioru:

  • Głęboki dekolt.
  • Radical mini.
  • Ubierz się na czerwono.
  • Strój śnieżnobiały.
  • Razem czarno-bow.
  • „Naga” cielisty sukienka.

Wieczór, koktajlowe sukienki do podłogi lub kolan jest właściwe. Obrzeże może być prosta lub nieco rozszerzać. Kolor stroju powinny być w harmonii z rodzajem swojego wyglądu, na przykład, blondynką o bladej skórze iść bladą koralowa lub blado liliowy sukienka, brunetkę – niebieski lub miętową. Dziewczyny z ciemnej skóry może nosić różową sukienkę, a właściciele rudych włosów – Emerald.

wydechowy

W tak ważnym dniu, wielu młodych panie chcą wyglądać jak najwięcej starszych zamiast podkreślać swoją młodość i świeżość.

Suknie i sukienki koktajlowe na bal nie powinien być ogromny puszysty spódnica jest przynajmniej przestarzały, ponownie, jeśli nie jest lepszym motywem balu. Również strój nie powinien być jak wesele, cały czas! Ale w tym samym czasie, to nie powinno być zbyt proste. Wystrój i oryginalne akcesoria nie będzie kolidować z obrazem, ale wulgarne i nadmierne „dojrzałość” są najlepiej unikać.