124 Shares 7149 views

Jak zabawić dziewczynę swoich marzeń

Pytanie, jak zabawić dziewczynę zadaje sobie prawie każdy facet. Po tym wszystkim, bez względu na to gdzie, kiedy i co przepracowania znaleźliście jego jeden, najważniejsze jest to, że teraz trzeba go zachować. A ponieważ dziewczyna – jest delikatny, kruchy, ale jednocześnie jest bardzo kapryśna, plan trzeba rozważyć ewentualne rozrywki od A do Z.


Więc proszę nowoczesne dziewcząt jest dość trudne, a ich zaskoczyć i to jest trudne, ale trzeba spróbować. Po tym wszystkim, co to za człowiek, jeśli tylko kropla swoje ręce!

Plan A – restauracja

Jeśli Twoja sytuacja finansowa jest dość stabilny, a znajdziecie dużą ilość pieniędzy, to na pewno wybrać elegancką restaurację na randkę z dziewczyną. W tym akcie na pewno stworzyć doskonałe pierwsze wrażenie siebie. Ale pamiętaj, że jest mało prawdopodobne, aby być uznane za pieniądze, i być przygotowany na to, że trzeba zamówić najdroższe potrawy i tańsze napoje. Zatem pytanie w tym przypadku nie będzie słychać „Jak żywić dziewczynka?”, Ale „Ile zabawa będzie kosztować?”.

Plan B – kawiarnia z „twist”

Jeśli twoje zasoby finansowe są niewystarczające na wycieczkę w luksusowej restauracji, zaprasza dziewczynę do instytucji niższej klasy. Niech to będzie przytulna kawiarnia. Dziś wybór takich instytucji jest tak wielka, że można wśród wielu „szarych” kawiarni do wyboru wszelkie szczególne, z „twist”. Należy jednak pamiętać, „skórka” być przyjemne.

A co najważniejsze – odsetki od dziewczyny, co danie kazała. Nie starają się narzucić swoją ulubioną pizzę lub ulubionego piwa. Ale w tym samym czasie nie przekonać ją zamówić najdroższe danie, aby pokazać, co jesteś cool i hojny. Nie należy używać nadmiernej siły do zaimponować dziewczynie. Bądź sobą. Wszakże takie zachowanie będzie mógł bawić na pewno, kochanie, ale zakochać się w …

Plan B – charakter, grill i tenis

Jeśli żadna z tych opcji nie jest możliwa, a kwestia, jak bawić kobieta, pozostaje istotne, należy pomyśleć o aktywnym wypoczynku. Podłącz swoją wyobraźnię trochę. Jeśli pogoda się utrzyma, oferują swoją podróż pasja-miasta lub piknik. Ponadto, kebaby wspólne gotowanie pomóc znaleźć tematy komunikacji, która nie będzie tak krótka i ograniczona, jak w restauracji lub kawiarni.

Można również grać razem w tenisa. Co dziwne, często dziewczęta preferują aktywny wakacji obiad w restauracji.

Plan D – romantyczna kolacja z rąk

Nie można oprzeć się dziewczynka zaproszenie na kolację, że facet będzie gotować dla siebie. Po tym wszystkim, że kobiety mogą być ładniejsze niż mężczyzna w fartuchu, który stara się przygotować dla niej najsmaczniejsze danie! I nie jest nawet tak ważne, jak się okaże, najważniejsze – uwagi i staranności. Ale nadal starają się ugotować coś naprawdę smaczne. To daje większą szansę. I nie zapomnij romantyczną muzykę.

Ogólnie rzecz biorąc, podstawowe pomysły na zabawić dziewczynę zasugerowano powyżej – to tylko początek. Następnie połączyć wyobraźnię i słuchać życzeniom jego pani. Powodzenia!

527 shares 8729 views
685 shares 4182 views
Jak spotkać bratnią duszę
860 shares 6539 views