104 Shares 8421 views

Jak wygrać rozmówcę przez 5 minut: 16 Ways

Cokolwiek chcesz osiągnąć w życiu, nie jest w stanie wygrać innym, trzeba próbować kilka razy dłużej. krąg społeczny można określić wiele. Niezależnie od tego czy rozpoczęcie działalności, szuka nowej pracy, a nawet próbuje przebiec maraton, trzeba mieć dobry celownik. Musisz mieć pewność, aby szybko nauczyć się związać znajomości i natychmiast lubił ludzi. Jak ty to robisz? Tutaj szesnaście prostych sposobów, które naprawdę działają, jeśli je zapamiętać i zacząć z nich korzystać. Będziesz w stanie osiągnąć wszystko, co chcesz w ciągu 5 minut od dialogu. Więc co trzeba zrobić, aby stać się mistrzem komunikacji?

Znajdź nowych przyjaciół

To jest ważne! Prawdziwe zainteresowanie ludzi i spróbować zaprzyjaźnić się z nimi. Aby odnieść sukces, musisz myśleć o tym przed rozpoczęciem komunikacji – jak się zachować, jeśli ta osoba była twoja bliskim przyjacielem. Nie myśleć o ukrytych motywów, nie starają się coś sprzedać lub opowiedzieć o sobie. Staraj się być przyjacielem. Słuchaj człowieku. Usłyszeć jego problem, myślę, może pomóc. Działa jawnie.

Być cennym znajomy

Każdy chce poprawić swoje życie. Nawet jeśli po prostu się uśmiechniesz nowego przyjaciela, można mu pomóc. Czasami możliwe jest zaoferowanie ulubioną książkę, zrobić bezpłatną szkic, jeśli jesteś projektantem lub zaoferować znanej pozycji otwartej do kogoś, kto szuka pracy. W każdej sytuacji można mieć przynajmniej trochę pomóc. Spójrz na nowe znajomości jako szansę. Bądź hojny i otwartą osobą, pomóc innym osiągnąć sukces.

Zbadać i dowiedzieć się, co trzeba wokół

Im bardziej dokładne swoją wiedzę, tym lepiej. Jeśli masz możliwość, spróbuj dowiedzieć się o swoim nowym znajomy przed rozpoczęciem czatu. To nie musi być manipulowane, a tak naprawdę można go zrozumieć i pomóc. Czytaj blog i dowiedzieć się o swoich ulubionych książkach, badać interesów, dowiedzieć się o rodziny, hobby i zainteresowań. Jest dla Ciebie ważne wszelkie informacje. W dzisiejszym świecie Internet może być bardzo użytecznym narzędziem, więc nie przegap tego doskonałą okazję dowiedzieć się wcześniej osoba bliżej.

Znajdź coś wspólnego

Wszyscy ludzie mają ze sobą wspólnego. Wyobraźmy sobie, że jest to gra – aby znaleźć to, co łączy cię z nowymi przyjaciółmi. Im szybciej sobie sprawę, co pomysły, zainteresowania i akcji przekonania, tym szybciej będziesz się trochę bliżej. Rozmawiać o przeszłości, o ulubionym pokarmem lub rodzinnego. Nadal pogłębiać komunię, dopóki nie stwierdzi, że wiąże cię.

Bądź ostrożny

Najlepszym sposobem, aby być ciekawe do rozmowy – czuć zainteresowanie. Cieszę się, aby otrzymywać od innych nowych informacji, słuchać tego, co mówią. Dowiedzieć się, co jest wartością dla rozmówcy. Po prostu nie być w stanie kontynuować rozmowę, ale również wiedzieć osoba lepiej. Ludzie lubią dzielić się swoimi historiami. Ci, którzy są gotowi, aby je usłyszeć.

Pochwal się swoją indywidualność

Musisz być ciekawą osobą. Aby to zrobić, otwórz swoje hobby, aby zrozumieć to, czego pragną w życiu, i jakie są twoje przekonania, że są chętni do dzielenia się z innymi. Jeśli jesteś emocjonalny, jesteś gotowy do zasilania innych. Komunikować się i dzielić się informacjami. Wtedy będzie przyciągać towarzyszy, każdy chce z tobą rozmawiać.

Bądź wyjątkowa osoba

Nie staraj się patrzeć na innych i skopiować kogoś, nie zatrzymują się na drodze. Bądź otwarty i emocjonalną osobą. Podziel się historie i aspiracji. Mówić o swojej rodzinie i problemów. Tylko mówić o pogodzie, nie będzie niczego osiągnąć. Tylko szczerość może pomóc.

Użyj ważnych słów kluczowych

Zapamiętać nazwy sobsednikov. Nie ma nic przyjemniejszego niż usłyszeć rozmowy w swoim własnym imieniu, szczególnie od kogoś, kto niedawno spotkał się ze sobą. Wymówki, że zapamiętać je źle, nie będzie działać. Że nikt nie wychodzi łatwo, trzeba ćwiczyć! Zanotuj informacje potrzebne, powtórz go używać do przechowywania skojarzenie. Rób, co chcesz, ale pamiętaj. Wszystko to pomoże Ci stać się znacznie bardziej interesujące i przyjemne towarzysz.

łączy ludzi

Łączenie grup, posiada zdarzenia, zapoznają się ze sobą ludzi o podobnych zainteresowaniach. Niech to będzie twój zawód – ustanowienie datowania. Nie ma nic bardziej skuteczne dla kogoś, kto chce odnieść sukces komunikator.

Prowadzić ciekawe życie

Żyć, że jest interesująca, aby wysłuchać – to miłe nie tylko dla Ciebie, ale także dla innych. Zrobić coś nigdy przedtem. Wychodząc ze strefy komfortu, interakcji z nowymi grupami ludzi bez większego wysiłku. Im bardziej próbować nowych działań, tym bardziej rozmowa będzie i więcej zabawy!

bajać

Ludzie są przyciągane do emocji i energii, zamiast suchych faktów i statystyk. Opowiadać emocjonalnych tak często, jak to możliwe i słuchać opowieści innych. Pamiętaj, zabawne historie, dzielić się nimi z innymi.

Uzyskaj rozpoznawalną część

Nie ma potrzeby, aby umieścić na masce klauna, ale jeśli masz coś, co będzie wizualnie przypominać o tym, łatwiej będzie stać się pamiętny osoba. Może kochasz nietypowe koszulki, zawsze nosić krawat lub stylowy kapelusz. Twoja unikalna cecha przypomniał wszystkim, którzy cię spotkać.

Bądź wdzięczny

Nie przegap okazji, aby podziękować ludziom, nawet małe rzeczy, ale jeszcze bardziej za coś poważnego. Wiele osób często zapominają o tym, jak ważny wdzięczności. Stale wysyłać krótkie wiadomości, e-maile, notatki, a nawet drobne upominki dla tych, którzy wam pomogli. Dowiedz się, jak pokazać swoją wdzięczność. Każdy lubi być ważnym i znaczącym.

Pomyśl o ludzi jako przyjaciół, nie jako obcych

Kiedy wchodzę do pokoju, patrząc na obcymi jak przyjaciół przyszłości, raczej niż obcymi. Jeśli postrzegamy świat tak będzie o wiele łatwiejsze do budowania relacji z innymi.

Dbać o ludzi

Nic nie miałoby sensu, jeśli w sercu nie będzie obchodziło. Być zainteresowany ludzi szczerze. Musisz zmienić swoje nastawienie do ludzi, aby z powodzeniem stać się liderem w dziedzinie komunikacji.

pokazać się

Relacje nie jest możliwe, siedzi w domu. Trzeba wyjść do społeczeństwa, aby komunikować się i uczyć. Można zacząć od sieci, ale w rzeczywistości osiągnąć wymierne rezultaty. Nic nie może być bardziej skuteczne niż zwykłe spotkanie. Nie staraj się ukryć za gadżetów.