878 Shares 2502 views

Choroby neurologiczne

Bardziej dotkliwy staje się problem, jak w leczeniu chorób neurologicznych. Wiąże się to z szeregiem czynników wpływających, przy czym jeden z nich jest jakościowe pogorszenie materiału genetycznego. Wiele chorób neurologicznych są dziedziczne korzenie.


Według naukowców europejskich 125 milionów ludzi cierpi z powodu niektórych chorób neurologicznych i ich oddziałów. Jest również uzależnienie od alkoholu, uzależnienie od lekarzy, zaburzenia lękowe. W rzeczywistości jest to 25% całkowitej populacji w Europie jest jednym z czterech osób.

Zaburzenia neurologiczne – Są to choroby, które są przewlekłe i mają wpływ na układ nerwowy człowieka. choroby neurologiczne, dzielą się na: piramidalnych i pozapiramidowe. Każdy system jest odpowiedzialna za część ciała.

System piramidalny ma na celu koordynowanie kontroli ciała, aby utrzymać napięcie mięśni.

układu pozapiramidowego ma na celu utrzymanie kontroli są na mimowolnych ruchów, postawy, napięcia mięśniowego.

Wielu neurologów zastanowić się nad problemem w leczeniu chorób takich jak stwardnienie rozsiane, zapalenie mózgu, choroba Parkinsona. Zmniejszyć niepełnosprawności pacjentów objawy manifestacji siły.

Choroba Parkinsona – złożoną chorobą neurologiczną, która jest bardzo trudna do zdiagnozowania. Głównym objawem jest drżenie, choroba wpływa na możliwości danej osoby do kontrolowania swojego ciała. Choroba Parkinsona – choroba ludzi starszych, którzy cierpią z powodu ludzi w wieku poniżej 50 lat.

Zapalenie mózgu – chorobą, która jest bardzo łatwy do odebrania na ulicach. Zapalenie mózgu jest chorobą śmiertelną, która może nastąpić błyskawicznie. Objawy: gorączka, bóle głowy, sztywność karku, kaszel towarzyszy ból gardła, wymioty, ogólne osłabienie.

Stwardnienie rozsiane – trudne do zdiagnozowania demilieniziruyuschee choroby OUN. Stwardnienie rozsiane współistniejące zaburzenia, takie jak utrata osoby normalnie poruszać, czuć i pracować. Osoba traci zdolność do poruszania się, zobaczyć, usłyszeć.

Padaczka – choroba, która występuje u około 5-10% przypadków. Padaczka charakteryzuje się napadami, który może wyprzedzić pacjenta miejscu. Bardzo często ci ludzie są bardzo łatwe do znalezienia się wszyscy bici i bliznami. Po tym wszystkim, nie wiadomo, kiedy przyjdzie atak i po prostu nie jest gotowy za niego. Padaczki, znamienne tym, że niekoniecznie ludzki pacjent może być stała ataków. Napady mogą być codziennie lub w odstępach co miesiąc czy nawet rok. Jest to także bardzo często u osób z padaczką, istnieje silny spadek inteligencji.

Ludzki mózg i ciało nie są testowane na 100%, i są tacy, los, że człowiek jeszcze nie dotknął. Mózg jest najbardziej tajemniczy narząd, który jest doskonały mechanizm pracy i przetwarzania danych.