806 Shares 8638 views

Zrób swój własny rating multivarok

Multivarka dobra jego uniwersalność: może upiec, Braise, gotować, smażyć różnorodne produkty. Innym pozytywnym jakość – nie wymagają uwagi w procesie gotowania: wystarczy położyć składniki w misce i uruchomić program. To wszystko. Urządzenie powiadamia o gotowości dania sygnału. To prawda, że proste? Ale to, co producent do wyboru – wszystkie multivarok model dla ich własnego dobra. Na początek zobaczmy, jakie materiały są one wykonane i jaki jest ich konstrukcja.

Obudowa jest zazwyczaj wykonana z tworzywa sztucznego, ale mogą być stosowane elementy metalowe (metaliczne – ze stali, stali nierdzewnej). Modele plastikowe nosić szybciej, ale są one tańsze i mają mniejszą wagę. Metal, oczywiście, droższe, ale bardziej trwałe. Ocena multivarok niemniej jednak nie potwierdzają, że konsumenci wolą tych lub innych materiałów – kupując je w przybliżeniu równą częstotliwością. Miski, w której wytwarza się naczynia, może być wykonana ze stali nierdzewnej, stopu aluminiowego o dużej jakości lub ceramiki. Stal – Niezawodny, ale ciężkie. Aluminium jest lekka i ma powłokę teflonową lub natryskiwanie marmuru, jeśli obchodzić się ostrożnie i nie zarysować powierzchnię, materiał jest łatwy do czyszczenia i trwać bardzo długo. Ceramika może być również stosowany w kuchence mikrofalowej, ale jest materiałem dość kruche. Panel sterowania jest przycisk i dotyku. Tutaj wybór należy do ciebie – nie pokazano multivarok rating ponownie, że niektóre z nich są bardziej popularne.

Przez multivarka również dołączonych elementów: książki receptury pojemniku pomiarowym, naczynia do gotowania na parze i wiosła (łyżka). Na łyżkę należy zwrócić szczególną uwagę: wielu kupujących skarżą się, że niektórzy producenci wytwarzają łyżki normom, a one zarysować powierzchnię miski. Ale urządzenie może być zawsze zastąpiony innym – silikon lub drewna. Dobrze, jeśli multivarka wyposażony w zawór do odprowadzania pary – ostrzega przed oparzeniami podczas otwierania pokrywy.

Co można zrobić w multivarka? Prawie wszystko. Nowoczesne (takich jak Moulinex, Philips, Panasonic) Multivarki wiele automatycznych programów: dla zbóż, ryżu, zupy, hamburgery, pasztety. Alternatywnie, można ręcznie ustawić temperaturę i czas – to jest bardzo wygodne. Ocena multivarok wyraźnie przemawia na korzyść urządzeń z funkcją ekspresowego gotowania: na pewno nie mogą one zastąpić kuchenkę, ale najbardziej podstawowe jego funkcje są wykonywane całkiem dobrze. Ponadto, nie tylko prowadzi do naśladowania książkę kucharską dołączonej do jednostki: rozumienia wszystkich jego funkcji i trybów, można eksperymentować i pochodzą z samych nowych potraw. Na koniec muszę powiedzieć, że prawie wszystkie Multivarki wyposażone w system utrzymania temperatury do 12 lub 24 godzin. Jest to bardzo przydatna funkcja, która pozwala przechowywać żywność gotową do spożycia przez dłuższy czas. Ale w tym trybie trzeba uważać: niektóre potrawy mogą stracić dużo wilgoci (np zbóż) i wymaga dodawania wody. Teraz możesz stworzyć swój własny rating multivarok funkcji i dokonać właściwego wyboru.