328 Shares 6490 views

„Burza 04”: podstawą do ustanowienia, a zwłaszcza broni

Oczywiście, wielu fanów broni wszystkich metali, takie jak „zabawki”. Jednak ostatnio stało się modne nabyć traumatyczne pistoletów z plastikową ramką. Dlaczego? To bardzo proste. Uważa się, że ramiona tej konstrukcji jest porównywana z all-metalowa bardziej wiarygodnych i doskonałych planów balistycznych i technicznych. Równocześnie tworzywo sztuczne ramy zapewnia większą wygodę ze względu na zmniejszenie ciężaru. Jednym z takich broń – pistolet „Burza 04”. O nim dziś i porozmawiamy.


Podstawą do stworzenia

Wielu ludzi, którzy wiedzą dużo o traumatycznych broni, wierzą, że model jest konieczne dotyczą kontynuacji całej rodziny. Jednak opinia ta jest błędna. Dużo bardziej logiczne byłoby przeznaczyć pistolet „Burza 04” opinii o które można znaleźć na końcu tego artykułu, w oddzielnym, jeśli mogę tak powiedzieć, linia produktów. Chodzi o to, że model jest w rzeczywistości analogiem „Fort 17P”. Poprzednie modele zostały wyprodukowane wspólnie z tym samym ukraińskiego przedsiębiorstwa, a 04 nie jest wyjątkiem. Dokładniej, na Ukrainie dla serii traumatycznych pistolety produkowane wymienne elementy zamienne i akcesoria i montaż odbywa się bezpośrednio w zakładzie „Tehnoarms”. Tam też jest produkowany i wstępne debugowanie broni. Trzeba powiedzieć, że jest tu na powierzchni narzędzi stosowanych oznaczeń? Taki tandem nie jest niczym nowym.

innowacje

Formę broni, jak również jego ergonomia nie zostały zmienione. Przypomnijmy jeszcze raz, że w celu stworzenia broni „Burza 04”, rosyjscy inżynierowie zostały założone na traumatyczne pistolet ukraińskiej produkcji pod nazwą „Fort 17”. Możemy już powiedzieć, że szczególne roszczenia do taktycznych i technicznych cech broni i nie może być, jak poprzednio zwany model w momencie również wyraźnie nie wymagają ich zakończeniu. Jedyną rzeczą, która może zawieść użytkowników, którzy zdecydowali się kupić „Burza”, jest fakt, że pistolet nie posiada elastyczne dostosowanie do konkretnej wielkości dłoni. Czasami zdejmowana tylna część jest dość trudne do znalezienia, a to może zająć dużo pieniędzy, jeśli nie, to czas i nerwy na pewno. Jednocześnie pistolet „Burza 04” nie jest w tym względzie jakiś wyjątek. Niemal wszędzie możemy być do czynienia z niemal identycznej sytuacji, ponieważ regulowany uchwyt do traumatycznych karabiny (i nie tylko traumatyczne) to prawdziwa rzadkość. Z tego powodu nazywa się kompleks dopasować wielkość ręka nie powinna być wadą, byłoby nielogiczne.

Główne punkty

Jeśli staramy się pamiętać przegląd poprzednich modelach, „Burza”, na pewno dojść do wniosku, że największe zainteresowanie całej rodziny spowodowanych bezpośrednio lufę pistoletu. To traumatyczne broń ma tylko cztery beczki wykonania. Oni bardzo szybko dostał odpowiednią nazwę pod literą V, różniących indeksy od 1 do 4. Należy zauważyć, że między pniami istnieje znacząca różnica. Nie wspominając o tym, że byłoby to świętokradztwo. Jednocześnie pewne podobieństwo strukturalne stanowią drugi i trzeci odmiany. Paradoksalnie, z praktycznie te same beczki budowlanych w praktyce wykazać wiele różnych wyników.

Kufry i ich cechy

Jeśli weźmiemy pod uwagę pierwsze pnie opcji, możemy zauważyć, że wyglądają podejrzanie jak te drzewa, które wykorzystuje firmę „IzhMeh” do integracji swoich urządzeń. Wewnątrz znajdują się dwa zęby trapezowy kształt. Mają zaostrzoną krawędź. Zęby są tak zaprojektowane, że podczas wystrzału dosłownie pęka kulę, która szuwarów pozazdroszczenia prędkością. W ten sposób automatycznie dostać zakaz stosowania amunicji dużego kalibru. Dlaczego tak? Wyjaśnijmy proces, że tak powiem, bardziej popularne. Większa w sklepie dostarcza więcej mocy w kadrze, prawda? Ale chodząc zaostrzone zęby, kula zostanie przerwane. W związku z tym, wszystkie siły mamy w tej chwili do stracenia, a pocisk traci prędkość, zaczyna poruszać się w nieprzewidywalnych trajektorii. Z tego możemy wywnioskować, że „Burza 04”, zdjęcie, które można znaleźć w tym artykule nie jest wyraźnie uwagę na tytuł ideału samoobrony , nawet w lecie. To właśnie w tym okresie, potencjalny przeciwnik jest ubrany dość proste i chwytliwe, który umożliwia korzystanie z kaset średniej mocy.

Druga, trzecia i czwarta wersja

Takie pistolety zostały zamontowane na traumatyczne pistoletów tylko na początku. Wkrótce firma zmieniła kurs rozwijając drugą wersję. Przeszkody w beczce zastąpiono stałej. W praktyce oznaczało to ich ekspansję. Dopiero wtedy twórcy postanowili zrobić kulę przechodzącego przez kanał dał mniejsze straty, a tym samym zmniejszenia dalszych przeszkód na wskaźniku wysokości. Wersja beczka z solidną przeszkodę, zmniejszony w dwóch płaszczyznach – to trzeci rodzaj. Wielu ekspertów uważa, że idealnymi broni traumatyczne nie powinno być żadnych przeszkód w beczce kanału. Dobrze, inżynierowie myślał tak samo, a zatem, w czwartej wersji beczki wdrożone tę funkcję konstrukcyjną.

opinie

Zasadniczo złe opinie o tej broni nie jest. Pojawiają się one tylko w po raz pierwszy, czy są one teraz w lewo, aby tych, którzy posiadają starsze modele. Nowe odmiany są bardziej doskonałe pod względem strzelania i do wykorzystywania przez zmianę wersji macierzystych i używać zmodyfikowanego projektu. W związku z tym, nie ma skarg do broni nie z problemami radzi sobie znakomicie.