582 Shares 1984 views

Chcesz przedłużyć młodość i przywrócić piękno duszy? Pomoże to brzoza miotły

Bardzo popularne i popytu wśród koneserów prawdziwej rosyjskiej łaźni z rosyjskiego brzozy miotły ma reputację, która jest oparta na korzystnych właściwości brzozy i jego oddziałów. To doskonale oczyszcza skórę, skłonnej do wysypki i krosty, a także pomaga w bólu stawów i mięśni, ma działanie uspokajające i wspomaga gojenie ran i otarć. Po parkach skóra staje się elastyczna i gładka. Kora, liście, pąki i istnieją substancje, które nadają swoje działania gojenia ran i przeciwzapalne. Jest to bardzo ważne dla wanną i doskonałe działanie napotne, a tu brzozy miotły z jego właściwości lecznicze mogą być bardzo użyteczne. A co najważniejsze – jego użycie stymulujący wpływ na procesy metaboliczne w naszym organizmie i jest podstawą zdrowia. Dobry brzozowe miotły – świetny masażysta ze względu na doskonałą elastyczność oddziałów. Przy prawidłowym użytkowaniu, można dokonać głęboki i powierzchowny masaż. Parzenie liście i kora emitują dużo olejków eterycznych, które mają doskonałą lotność, co zapewnia przyjemny i delikatny zapach gałęzi brzozowych. Te same procedury parki doskonale odżywia zniszczenia infekcji wirusowych i bakteryjnych oraz nie rozwija się do komórek nowotworowych. Lepiej wziąć oddział ze środka drzewa, jak dolna nieco niegrzeczny i skręcona, a liście są szorstkie na nich. Górne gałęzie, oczywiście, proste i smukłe, ale nadal są zbyt twarde i mają słabą elastyczność. Środkowa część – jest proste i długie gałęzie z dobrą elastycznością, a liście mają aksamitną i miękką powierzchnię. Brzoza miotła z tej części drzewa jest bardzo łatwy w użyciu, elastyczne i trwałe.


Jednakże, aby nie było w rzeczywistości nadaje się na wycieczkę do kąpieli lub w saunie, powinien być złożony z niektórych gatunków z brzozy. Idealna jest uważany brzozy gałązki, składający się z gatunków, takich jak brzoza, srebro, ich podgatunków i kręcone brzozy. Te rodzaje drzew mają elastyczne gałęzie i grube liście, a jednak są one bardzo dobrze zachowane. Ich liście nie stają się śliskie od pary i mają delikatny smak. Ten przyjemny zapach pozostaje na skórze przez 6 godzin. Po parku jest dobry, aby wypić szklankę soku brzozowym, ponieważ jest to wspaniały gasi pragnienie i jest bardzo przydatna.

brzozowe gałązki – sklep nieodzownym atrybutem zabiegów kąpielowych – musi być w przewiewnym miejscu, gdzie nie ma światła słonecznego. Idealne miejsce na to – na poddaszu, szopa, ale to jest tylko dla osób mieszkających w domu prywatnym. Mieszkanie jest przechowywać je należy użyć loggię lub dowolną szafkę, ale trzeba się upewnić, że nie wydaje się pleśni.

Miotły kąpieli brzozy można łatwo przygotować samemu. Pierwszym z nich jest cięcie centralnego odgałęzienia (50 – 75 cm). Są jego szkielet, więc najważniejsze – to jest ich siła. Z każdej strony należy umieścić bardziej cienkie i elastyczne oddziałów do masażu skóry. Po wszystkich procedur zbierania jego bandaż konopnej liny lub gaza bandaż, pióro jest oczyszczone z liści. W prawdziwych koneserów łaźniach rosyjskich jest mały sekret: dodają gałęzie pokrzywa, piołun i inne zioła, aby ten bukiet użyteczne i lecznicze. W łaźni parowej należy zakasać rączkę miotły lub szmatką rękawiczkach, tak aby nie uszkodzić skóry. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja miotłą – prosta sprawa …