368 Shares 2817 views

Sanatorium "Katun", Belokurikha. Zabiegi lecznicze w sanatoriach Ałtaju

rejon Ałtaju – górzysty region o unikalnych krajobrazów, krystalicznie czystych jezior, wellness termalnych i klimatu gojenia. Wśród bogactwa pobliskiej malowniczej miejscowości o poetyckiej nazwie Biełokuricha przyciąga turystów ekologii i zasobów medycznych. Tutaj aktywnie rozwija przemysł rozrywkowy, który skupia się na poziomie międzynarodowym.

Atrakcyjny ośrodek kojąca atmosfera balneologiczne szeroka podstawa, obecność niesamowite flory i fauny. Znajduje się sanatorium "Katun" (Belokurikha). Tu przyjść ze swoimi rodzinami, przyjaznych dla grup, grup dziecięcych, aby w pełni spędzić wakacje. Głównym sekret ambulatorium – harmonijne połączenie różnych usług rekreacyjnych, indywidualne podejście do klienta oraz stosowania urządzeń high-tech w leczeniu.

Ustalone lekarze są gotowi zapewnić profesjonalną opiekę medyczną, przeprowadzić niezbędne czynności diagnostycznych z zaawansowanymi technologiami. Nawiasem mówiąc, wszystkie ośrodki zdrowia Ałtaju zapewniają szeroki wachlarz usług i leczenia profil dla różnych grup ludzi. W każdym pokład będzie miał możliwość odłączenie od zgiełku, aby w pełni korzystać z mocy natury i prawidłowego zdrowia.

Informacje o ośrodku zdrowia

Ambulatorium jest podział strukturalny największego stowarzyszenia JSC „Belokurikha”, to obejmuje również pensjonat „Siberia” i sanatorium „Belokurikha”. „Katun” referencje od zadowolonych gości punktualnie dostaje rave. Goście zapoznali się z korzystnej lokalizacji – w otoczeniu sosen, górzystego archipelagu, krętych rzek.

Bardzo klimatyczne i środowisko ozdoravlivayusche wpływ na każdą komórkę ciała. Sanatorium wzniesiony w 1977 roku, każda zmiana roku odbywa się w budynku. Kompletny remont był w roku 1998. Aby dostać się do miejsca, w którym można z lotniska (150 km) i dworca kolejowego / PKP (70 km). W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, regularne połączenie autobusowe.

typy pokoi

Wellness „Katun” (Belokurikha / Ałtaj) składa się z ośmiu powłoki. Całe terytorium uszlachetniony, porośnięty drzewami i krzewami, zielonymi wszędzie zielone trawniki, przytulna altanka z ławkami, gdzie można emeryturę. Liczba różnych komfortu koncentruje budynku. Lobby na każdym piętrze ozdobione kwiaty doniczkowe, obwieszone dzieł sztuki przez znanych autorów, a dla wygody zwiedzających umieszczone meble.

Wszystkie pokoje urządzone są w ciepłych, jasnych kolorach, posiada loggię oraz łazienkę. Oferuje on panoramiczne widoki na wzgórza, rzeki lub parku. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, lodówkę, kompaktowy telefon stacjonarny, aparaturę, sztućce. Opcjonalne akcesoria wyposażone są w luksusowe pokoje i apartamenty (klimatyzacja, sejf, radio, suszarka do włosów, sprzęt do prasowania). W obecności dwupokojowe, zróżnicowane na kilka stref: sypialnia, pokój dzienny, korytarz.

Codzienne sprzątanie w ośrodku sanatoryjnym Belokurikha. Sanatorium „Katun” ceny zakwaterowania są ustalane w zależności od kategorii pokoju. Standardowy pokój będzie kosztować 3870 rubli. za osobę za noc, apartamentów – od 6000 rubli. Przed przyjazdem należy określić koszty, ponieważ może się różnić.

Charakterystyka profilu medycznym

Całoroczne funkcje bazowe rekreacji, które mogą przejść leczenie perspektywie dorosłych i dzieci w wieku od 4 lat. W dniu przyjazdu, to bada kwalifikacje, wysyła lekarzy do zawężenia profilu, jeśli jest to konieczne, należy wykonać pełną diagnostykę, a następnie przepisuje leczenie. W ubiegłym roku, otwarcie nowego oddziału z dużym basenem i gabinecie lekarskim.

Specjalizuje schroniska po układu sercowo-naczyniowego, układu nerwowego, ginekologiczne hormonalnego, schorzeń jelitowych. Z powodzeniem w leczeniu chorób dermatologicznych i układu mięśniowo-szkieletowego. Sanatorium „Katun” (Belokurikha) posiada własne laboratorium, które przeprowadziło badania biochemiczne, klinicznych i immunologicznych. Środek diagnostyczny jest przeprowadzane X-ray, ultradźwięki, EKG, cardiorhythmography EEG, Reg kolonoskopii.

Lista świadczonych usług medycznych

Wiele sanatorium Ałtaju praktykuje terapię z użyciem błota i wody mineralnej, nie wyłączając zdravnitsa „Katun”. Kompleks posiada pokoje balneoterapii i nowoczesne spa. Leczenie prowadzi produkty pszczele, maralovodstva (poroża) i siarczku-błota i mułu pijawki (girudoterapija).

Rehabilitacja stosowane medycynie. Program obejmuje hydromasażem, sauny, microclysters oparty na komponentach roślinnych. Herbaty ziołowe napoje (nalewki, herbatki,) są powszechnie stosowane. Oddziały są czynne: ginekologia, terapia, speleoterapia, gastroenterologii, rehabilitacja, neurologia.

W praktyce terapeutycznej najnowsze techniki wykorzystywane refleksologia, masaże, gimnastyka lecznicza, podwodny trakcji kręgosłupa. Program obejmuje również obowiązkowy potrawy dietetyczne, fizjoterapia, stosowanie leków. Utrzymywane zakończeniu rehabilitacji pacjentów po poważnych chorób (przewodu pokarmowego, mięśni szkieletowych i układ nerwowy).

catering

Ambulatorium „Katun” (Belokurikha / Ałtaj) profesjonalnie zaprojektowany układ podawania – trzy razy dziennie w zależności od typu „bufet” (wypłata diety zawarte w kuponów cen). Dla gości zakwaterowanych w pokojach typu standard, tabele serwowane są we wspólnej jadalni. Osoby, które są umieszczone w kategorii luksusowych, jeść w luksusowej restauracji. Menu jest skoordynowane z doświadczonym dietetykiem. Wszystkie posiłki są zrównoważone i zawierać wymaganą zestaw składników odżywczych.

Okrągłe stoły wypełnione świeżymi warzywami i owocami. U pacjentów z poważnymi chorobami narządów wewnętrznych innego systemu elektroenergetycznego regulowanych przez dietetyka i technologii. W restauracji znajduje się bar z bogatym zbiorem różnych napojów. Zamówienia na gospodarstwo uroczystości i imprez firmowych.

Rekreacja i rozrywka

Sanatorium „Katun” (Belokurikha) ma przyjemność zaoferować swoim gościom ciekawe i ekscytujące doświadczenie. W okresie letnim basen działa aerary. To otwiera sezon plaża na rzece. Na zielono emerytura jest stadion sportowy z koszykówki, siatkówki, boisko do piłki nożnej, kort tenisowy i tor do joggingu.

Codziennie organizowane są tu zawody między turystami. Na relaksujący wypoczynek oferuje warcaby, hokej stołowy, szachy, backgammon i innych ekscytujących gier. W sezonie zimowym zimowy otwiera – 100 metrów od kompleksu jest zbudowany stoki z wyciągami. Czynsz musi być wydane na niezbędny sprzęt.

usługi dla dzieci

Młodzi goście ambulatorium „Katun” w Belokurikha oferuje bogaty program rozrywkowy dla poprawy stanu emocjonalnego i fizycznego. Oferuje pokój zabaw dla dzieci we wszystkich badaniach wieku, plac zabaw dla dzieci, rozwijanie i organizacja przypadków. Okresowo zorganizować obchody na podstawie znanych bajek.

Strawienia od turystów

Dziś można znaleźć wiele entuzjastyczne recenzje od osób, które odwiedziły tę wspaniałą rolę. Sanatorium „Katun” (Belokurikha), zgodnie z gośćmi, daje szansę na odzyskanie, odzyskiwanie siły i energii. terapeutów zajęciowych są zawsze szybka najlepsze terapie, poprawnie wyjaśnić problem i pomóc go pokonać. Piękno tutejszej przyrody, czystego górskiego powietrza, doskonała obsługa – główne składniki, które tworzą pozytywną atmosferę tego miejsca.