868 Shares 8192 views

Sprzedam jednoosiowy „Oka” – i ręce będzie kilka razy silniejsze

Ogromny wybór urządzeń wielofunkcyjnych, które wykonują różnego rodzaju uprawy gleby, a także pracy z wózkiem, kosiarka, pompy, snowthrower i tak dalej. E., sklepy oferują maszyny ogrodowe, ekspozycji i sprzedaży stron i sklepów internetowych.


Poniższy rosyjskie maszyny do uprawy na rynku:

– jednoosiowy „Oka” i „Kaskada”, „Neva” – producent JSC „Czerwony Październik”, Petersburg;

– "Sadko" – producent Rezhsky Zakłady Mechaniczne, Rezh, region Swierdłowsku;

– "MIC-2" – producent JSC "Gear", Iżewsk;

– "Lada – BGH01" producent Samara Zakłady Mechaniczne "Salute", Samara.

Amerykańskie i europejskie produkty: Viking, Efco, Caiman, Grillo, BCS, rzemieślnik, Pubert, Eurosystems, Husqvarna, MTD. Wreszcie, chińskie towary: Crosser, Huter, SunGarden, Weima, Kipor, Greenfield, Weima.

Ze względu na jakość metalu i taniej siły roboczej, a także oszczędność na materiałach i jednostek sprzętu fabrycznie technologia produkcji chińskiej mają najniższy i przystępnej cenie. Jest niemal dokładne kopie rosyjskiej grupy MB-1 (jednoosiowy „Oka”, „Neva”, „Salut-5”), ale niższej jakości. Jednostki włoskie i francuskie są wiarygodne, ale równe parametry z rosyjskiego ich koszt jest znacznie wyższy. Dlatego najlepszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem pod względem ceny i jakości – mechanizmy rosyjskim.

Jak wybrać jednoosiowy? Aby uniknąć błędów w wyborze modelu jednostki, trzeba określić funkcje, które są wymagane podczas pracy w kraju lub w prywatnych gospodarstwach domowych. Wskazane jest nie tylko skonsultować się z ekspertami i sprzedawców, ale również do zbadania mechanizmu, obejrzeć film na temat swojej pracy, w porównaniu z innymi, a jeszcze lepiej – do pracy z nim (na przykład, biorąc sąsiada). Przy wyborze zwracać uwagę na strukturę i wytrzymałość przekładni stanie, jak również do silnika. Mechanizm ten powinien działać niezawodnie przez długi czas, więc należy zwrócić uwagę na możliwość nie tylko do zapobiegania, ale także naprawy.

Motobloków „Oka” i wszystkie jej modyfikacje – jeden z najlepszych, sprawdzonych modeli czasowych. Szeroki zakres funkcjonalności umożliwia zastosowanie mechanizmu do czyszczenia, chodniki, trawniki w parkach i placach, do pracy na farmach w podwórkach. Różnorodne osprzęt – frez i ziemniaczana, kultywator i pług raspashnik (Ridger) i wirnikowa, wózek i obrotową do usuwania śniegu, łopata i motoblochnaya vykapyvatel – rozszerza zakres zastosowania tego urządzenia.

Pytania na temat gdzie kupić jednoosiowy, prawie nie występuje. Dla nabywcy jest ważniejsze znaleźć jakości, technicznie wyposażone w mechanizm załączników. Zobacz ceny i modele ogród w sklepach technicznych, porównanie ofert sklepów online, które nawet z kosztami wysyłki (czasem jest on wolny) mogą oferować tańsze i jakościowych możliwości zakupu i są gotowi dostarczyć dowolny model na zamówienie.

Motobloków „Oka” jest wyposażona w czterosuwowy silnik benzynowy Lifan, Subaru, KADVI lub Briggs & Stratton, którego moc jest przeznaczony do głębokiej uprawy ziemi do 20 cm w zdobyciu około 74 cm. Te silniki ekonomiczne spożywać około 2 litrów paliwa na godzinę, działają bardzo cicho. Urządzenie może ciągnąć przyczepy ciężarze 350 kg. Jest wygodny do noszenia i łatwo zmieścić w samochodzie (z minimalnym demontażu). Jest to najbardziej popularny w modelu popytu.