469 Shares 6104 views

Zapłodnione ogórki są najlepsze

Świeże ogórki i jak wszystko. Jednak, aby rozwijać je w swoim ogrodzie, trzeba ciężko pracować. Dyniowatych, takich jak ogórek, dość wybredna jak składzie gleby, a jakość opieki w ogóle. Fakt, że system korzeniowy tej rośliny znajduje się bardzo blisko powierzchni, a ponieważ składniki odżywcze z głębokich warstw gleby nie może odbierać. Ponadto, ta kultura ma bardzo słabą przyswajalność składników odżywczych.

W związku z tym, wiele truckers powstaje pytanie, co do zapłodnienia ogórka. Skład karmienia zależy przede wszystkim od wieku roślin. W wymaganych wczesnego wzrostu ogórkach, głównie azot. A więc jest to bardzo przydatna zrobić dziurę w małej ilości nawozu przed sadzeniem tej uprawy. Kwitnieniu najlepiej paszy fosforu roślinnego i potasowe.

Szczególnie ważne pytanie, „niż do zapłodnienia ogórek” może być w okresie owocowania. W tym czasie rośliny wymagają dużo składników odżywczych. Jest najkorzystniejszy w tym przypadku są również uważane azotowy nawóz. Powinno paszy roślinę, na przykład, ciecz fermentacyjną infuzji nawozu. To może być najlepszym lekarstwem. Aby zrobić to z tworzywa sztucznego lub z drewna beczki wypełnione nawozu nepereprevshim trzeci, uzupełnione wodą i pozostawiono do fermentacji przez tydzień. Gotowy breja również rozcieńczony wodą w stosunku od 1 do 10, a te rośliny nawadniano roztworze.

W letnim rezydentem może zapytać niż do zapłodnienia ogórek w przypadku, gdy nie ma możliwości, aby użyć nawozu. Bardzo pomocne dla roślin mogą być nawozy, jak dyni dla Agricola. Zawiera on wszystkie niezbędne pierwiastki śladowe dla tego zbioru plonów. Można również użyć zwykłego mocznika w ilości 1 łyżka. l. wiadro wody na 1 m2. Przy stosowaniu tego nawozu jest konieczne, aby spróbować zapewnić, że napar nie dostać się do liści. Po wprowadzeniu ogórki mocznikowe należy nawadniane przez spryskiwanie.

Zapłodnione jeszcze ogórki? Ta kultura nie znosi gleb kwaśnych. Dobrym upraw gdy uprawiane na tej ziemi nie można uzyskać. Dlatego jest bardzo przydatna do ogórka konwencjonalnego popiół uzyskany ze spalania ziół lub opałowego. Substancja ta ma zdolność do zmniejszenia kwasowości gleby. Ponadto popiół zawiera dużą liczbę różnych minerałów, które są korzystne dla roślin.

Oczywiście, trzeba wiedzieć nie tylko co, ale i jak nawozić ogórka. Trzeba pamiętać o jednej prostej zasady: 2/3 nawożenie odbywa się w kopaniu jesienią. Najbardziej obfite żniwa rentowności tej uprawy na drugim roku po ciężkim nawozu do gleby. Pozostała jedna trzecia jest w okresie wegetacji. Przestrzegając tych zaleceń, można uzyskać dobre plony.

Tak więc, teraz wiesz lepiej niż do zapłodnienia ogórka. Najlepszym sposobem – jest to nawóz i popiół. Większość z nich zastosowano w upadku, wykopaniu łóżka, mniej – w okresie wegetacji roślin. W przypadku ich braku, przy użyciu nawozów odpowiednie fosforu, potasu, azotu.