207 Shares 7597 views

Jaki jest fiesta? Te soczyste fajerwerki emocji i niepowtarzalnych doznań

W języku hiszpańskim słowo „Fiesta” to występy uroczystości, wakacji, ul. To jest jak pytanie, co jest fiesta, aby odpowiedzieć na ciekawy Europejczyków mieszka w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Rzeczywiście, w tych krajach, a urodził się słowo, które w ostatnich latach zyskała jeszcze większe znaczenie i stało się bardzo popularne na całym świecie.


tradycyjny

Co jest fiesta dla współczesnego człowieka, można wytłumaczyć bardzo długo, ale jeśli mówimy o stowarzyszeniach, które są spowodowane przez słowo „fiesta”, jest prawdziwym źródłem uczuć radości i optymizmu, a także fajerwerki żywe odczucia i kolory. Ci, którzy mieli szczęście dostać się do prawdziwego hiszpańskiego wypoczynkowego euforii, dokładnie określić lawinę ekscytujące uczucia w tej chwili przekazać ci na ulicach starożytnego miasta są kostiumach aktorów, wiele osób w karnawale i maskarada kostiumy, muzyków grających na tradycyjnych instrumentach muzycznych (farmerzy) , A niebo przez cały czas kolorowe parady wyciąć wielokolorowe fajerwerki. Nie można nie zgodzić się z faktem, że jest to miejsce gdzie można znaleźć odpowiedź na pytanie, co jest fiesta.

nowoczesny

Być może dla przeciętnego rosyjskim, którzy nadal planuje podróż do hiszpańskiej fiesty, łatwiej będzie zrozumieć istotę wakacje, porównując je z festiwali ludowych, które zostały przyjęte w Rosji, na przykład, w tygodniu Pancake. Naturalnie, każdy kraj ma swój niepowtarzalny smak, i powiedzieć, że obchody ludzi lubi, nie ma mowy. Ale w rzeczywistości, to wydarzenie za granicą – to samo cały lud zabawa, tylko na obcych obyczajów.

Słowo „fiesta” jest zrozumiałe dla każdego obywatela Morza Śródziemnego. To pochodzi pojęcie nawet w okresie rozkwitu cesarstwa rzymskiego, ale do tej pory to jest dość popularne i istotne. Niektóre nowoczesne języki romańskie (włoski, portugalski) używać słowa pochodzi od słowa „fiesta” odnosi się do każdej uczty lub partii. Dla wielu naszych rodaków, termin stał się synonimem wypoczynku, programów tanecznych i bogato określonych tabel. I ktoś korzysta z francuskiego słowa „fete”, która ma swoje korzenie w hiszpańskiej fiesty oznaczyć nawet przerwy na obiad, na przykład w biurze. W ten sposób, poprzez poprawę i hiszpańskiego słowa „regulować” w ramach swoich własnych poglądów na święto państwowe, prawie wszystkie współczesne języki mogą pochwalić obecność w jego słowniku, pochodzącym z kolorowych „rejonu Sródziemnomorskiego”.

Kto i dlaczego?

Aby w pełni zrozumieć, co znaczy słowo „fiesta” nie jest koniecznie udać się do Hiszpanii lub Ameryki Łacińskiej na uroczystościach narodowych. Oczywiście, że aby dostać bilet na żądany lot i ma nawet więcej, aby określić miejsce, w którym będzie można zauważyć, na przykład, byków – nie jest to łatwe zadanie, wymagające minimalnej obecności dodatkowych pieniędzy i bliskich przyjaciół w powyższych stanów. Jednak ze względu na ogromne połacie w Internecie, można przejść w środku obchodów fiesta w Madrycie, i naprawdę poczuć atmosferę niezapomniane wakacje. A jak wiadomo, w dobrym nastroju wszelkich sporów biznesowych. Więc patrząc na wirtualnych wydarzeń, można rozpocząć organizowanie własnej fiesta, przekształcając je na praktyki kulturowe naszego społeczeństwa. Jeśli uważasz, że coś takiego, zorganizowanie uroczystości dla pracowników korporacji czy dla bliskich przyjaciół, to zapewne mile zaskoczony skalą jego wyobraźni wyobraźni każdego odwiedzającego.

Jasny paleta emocji

Możemy śmiało powiedzieć, że wraz z wprowadzeniem naszej mowy tego słowa, nawet tradycyjne festiwale stały się bardziej aktywne i nie ogranicza się do obfitej uczcie i programu muzycznego. Jaki jest fiesta? Ten ruch, maskarada, intrygi, olśniewające poczucie oczekiwaniu i cała paleta żywych doświadczeń dla każdego uczestnika.