243 Shares 5835 views

Wybierając prezent: kamienie Skorpiona

Ciekawe i nietypowe Scorpions świętować swoje urodziny od 23 października do 22 listopada. Ci ludzie żyją z myślą o jego unikalnych cech i specjalnego przeznaczenia, dlatego szczególnie cenione prezenty są drogie, ekskluzywne i wyjątkowe – na przykład oryginalna biżuteria. Co perełki dla Scorpio pasuje najbardziej?

granaty

Kamienie te występują w różnych kolorach: czerwonym, terakoty, brązy, żółcie, a nawet zieleni. Najczęstsze i atrakcyjnych – ognista czerwień pirytów, które mają wiele użytecznych właściwości. Takie kamienie Skorpion pomaga oczyścić umysł i duszę, poprawić koncentrację, daje szczególną wyrazistość uczuć i myśli. A brązowe i żółte egzemplarzach „know how” w leczeniu alergii i chorób skóry. Jeśli często nosić naszyjnik granat, pomoże to z głowy i ból gardła.

aleksandryt

Te tajemnicze kamienie Scorpion podobne, według Nikołaj Leskow, do „krwawej nocy i rano na zielono”. Światło słoneczne stają się ciemnozielone, a wieczorem – fioletowo-czerwony. Aleksandrytowych przypisuje się zdolność zatrzymywania krwi i leczenia różnych chorób układu krążenia.

Jednak pozytywne efekty przyniósł tylko kilka klejnotów Aleksandryty – dwa, trzy, jeszcze lepiej – cztery kamienie. W liczbie pojedynczej, to kamień przyniesie ten sam samotność jego właściciela.

Aleksandrytowe – prawdziwe kamienie Scorpio ponieważ są odpowiednie dla osób, silny duchem, gotowy na ciężką próbę i przeszkód w życiu. Takie osoby będą one przynieść zwycięstwo i sukces.

A wśród hazardzistów z aleksandrytowe biżuterii uważane za prawdziwe talizman, przynosząc zysk i zysk.

akwamarynów

Kamienie Aquamarine Scorpion oraz z elementem wody znaku. Pomagają właściciel odnaleźć harmonię i spokój. Jeśli weźmiemy pod uwagę Aquamarine pewien kąt, to jest od razu widoczne na ich dwóch odcieniach oraz w okolicach krawędzi ciętych kamieni pojawiają wspaniały ciepły blask.

Historycznie rzecz biorąc, że akwamaryn jest często wykorzystywane do dekoracji regalia królewskie – na przykład, jeden z największych na świecie kamienia jest w koronie brytyjskich monarchów.

topaz

Klejnot topaz może nasilać uczucie, zwiększenia intuicji. Takie kamienie Scorpio support wrodzoną Foresight, że Mark, a nawet pomóc okiełznać niesforne pasje, zachęcenia znajomych, dać stan spokoju i radości życia.

W dawnych czasach marynarze nosili pierścienie z topazem, ponieważ sądzono, że droga do stłumić burzę. Delikatny naszyjnik panie zużyte i zawieszenie z tych kamieni szlachetnych, w celu uniknięcia chorób gardła i bezsenność.

krwawień

Kolejna tajemnica kolekcji Scorpio. Nie jest to kamienie i minerały, czarny lub ciemny kolor czerwony, drugi tytuł, który – Krwawnik. Oni od dawna przypisuje się boga Marsa. A co było zaskoczeniem, kiedy naukowcy hematyt rzeczywiście występujących na powierzchni Czerwonej Planety.

Biżuteria hematyt chroni przed wampirów energetycznych, zwiększenie atrakcyjności seksualnej ich właściciele przyznają szczęśliwym wynikiem złożonych spraw sądowych. Minerały te są często używane do wróżenia i magicznych rytuałów.

Inne kamienie Scorpion – Opal, jet, apatyt, kocie oko, nefryt, turmalin, chalcedon, koralowe.