414 Shares 1927 views

Astral Projection: co to jest i jak to nazwać?

Wyobraź sobie, że poszedł do łóżka, zamknął oczy, a kiedy je otworzył, jakoś masz unoszą się nad ich ciałami. Jesteś w umyśle, ale nie jest to „ty”, z którą identyfikują, twarz, ubrania i akcesoria, ale prawdziwym „ty”, swoją duszę. Spojrzeć na swoje ciało i zrozumieć, że można przenieść, jak gdybyś nauczył się latać. Pożegnać swojego ciała i zaczynają poruszać się po sali, po schodach, przez drzwi pojawia się, a potem obudzić. Jest to forma projekcji astralnej, która jest często nazywany doświadczenie „poza ciałem”. Niektórzy ludzie twierdzą, że są one w stanie osiągnąć projekcję astralną, gdy są one w stanie pół-śnie, podczas gdy inni doświadczyli tego samego, kiedy byliśmy o włos od śmierci. Niektórzy uważają, że jest to przerażające doświadczenie, podczas gdy inni uważają, że jest pocieszające i ekscytujące, ponieważ wydaje się szansę, aby przejść przez świat fizyczny, używając tylko swoje ciało astralne. Jeśli kiedykolwiek chciał spróbować projekcję astralną, lub nawet tylko, aby dowiedzieć się więcej na ten temat, ten artykuł jest dla Ciebie!


Co to jest projekcja astralna?

Projekcja astralna – jest ezoteryczny termin, który opisuje stan, gdy dusza opuszcza ciało fizyczne i wchodzi do ciała astralnego. Gdy jest Astral Projection, to zrozumieć i są w stanie świadomości. Wielu ludzi może patrzeć na swoje ciało i go poznać. Mówią, że astralna projekcja – to „EKSTERIORYZACJA”, który może być osiągnięty w czasie snu, głębokiej medytacji, a nawet, gdy jesteś przebudzony. Wiadomym jest, że większość ludzi, którym udało się przeżyć projekcję astralną, badających świat fizyczny, że wiedzą. Jednak, jak mówią, że z tego stanu, można nawet osiągnąć Akashic rejestry i można podróżować w czasie, a nawet komunikować się z innymi ludźmi (a czasami z innymi projekcji astralnej). Ważne jest, aby pamiętać, że większość ludzi nie czuje trójwymiarowe fizyczne ograniczenia podczas projekcji astralnej. Na przykład, wielu z duszy, podczas gdy w ciele astralnym, może unosić się i latać. Projekcja astralna jest bardzo różni się od snu, nawet świadomy. Gdy pojawi się sen, jesteś w stanie nieświadomości. Kiedy widzisz świadomy sen, zwykle sobie sprawę, że to sen, odpowiednio, można manipulować wydarzenia, a tym samym kontrolować ich sen. Jednak, gdy jesteś w stanie projekcji astralnej, twoja dusza opuszcza ciało dosłownie, a ty świadomie kontrolować.

Techniki „doświadczenia OBE”

Chociaż wiele osób nie świadomie planują projekcji astralnej, mówią, że można użyć pewnych technik, które pomogą Ci osiągnąć ten stan. Jeśli jesteś zainteresowany, aby spróbować projekcji astralnej, należy spróbować jednej z następujących technik.

technika liny

Wszystko, co musisz zrobić – jest wyobrazić sobie sznur, który wisi u sufitu bezpośrednio nad swoim ciałem, a następnie wyciągnij ramiona do niej swoje „ciało astralne”. mogą wystąpić zawroty głowy, to w porządku. Trzeba skupić się na jak wspinać się po linie.

Upewnij się, że jak idziesz spać

Metoda ta wymaga poważnych wysiłków, kiedy zasypiam. trzeba powiedzieć sobie, że będziesz wyglądać w sposób zasnąć. Po to, że trzeba spać w całym procesie zanurzenia się we śnie. Skupić się na każdym czucia w ciele fizycznym, jak to pomoże Ci poruszać się w astralu.

technika przebudzenie

To nie jest bardzo przyjemna technika dla tych, którzy lubią spać. Trzeba ustawić alarm na kilka godzin przed chcesz wstać, a kiedy mrowienie, po prostu go wyłączyć. Twój umysł jest aktywny, można kontrolować swój umysł, ale twoje ciało będzie spać. Następnie trzeba działać dokładnie tak samo jak w poprzednim przypadku.