589 Shares 2187 views

Jaka jest siła woli?

Każdy ma silnej woli, ale w celu uzyskania precyzyjnej definicji nie może zrobić wszystko. Na początek przyjrzyjmy się koncepcji. Więc, jaka jest siła woli, która jest tak dużo mówić? Spróbuj zrozumieć.

Istnieje kilka interpretacje i wszystkie są prawdziwe. Ale ogólnie rzecz biorąc, siła woli – jest zdolność do przezwyciężenia pokusy i osiągać cele. Oczywiście, ta definicja nie rości sobie pretensji do ostatecznej prawdy, ale ujawnia podstawową istotę. Wytrzymałość – nasza zdolność do przeciwdziałania okoliczności. Będzie – wielkie pragnienie, aby coś zrobić, coś osiągnąć.

Biznesmeni, poeci, lekarze i inni specjaliści zainwestowali w tej definicji i jej składników. Na przykład, siła woli Szekspira – nie, że drugi, jako ogrodnik. Tak, tak, dokładnie. Nasza osobowość – kwitnącego ogrodu. I siła woli – ogrodnik, który dba o ogród i zdecydować, jakie kwiaty powinny być uprawiane w nim, a co koszt do zwalczenia.

Nieznacznie różne koncepcje wprowadzone w życie woli przedsiębiorców. Dla nich jest to – zdolność, aby rozmówca robić to, co chcesz, bo czuje moc, ludzie posłuszni. Jest to ważne, gdy negocjacje – aby pokazać sam silnej woli człowieka, aby przejąć inicjatywę w swoje ręce.

Jak widać, definicja może być inny, ale wszyscy zgadzają się co do jednego, który będzie zasilał nie przyjść na własną rękę. Rzadko kto od urodzenia obdarzony silnym woli cech. Siła woli jest niezbędne do opracowania, aby trochę wysiłku. Tu i tam jest drugie pytanie, w jaki sposób wzmocnić siłę woli? Bo oczywiście, że sama „nie będzie rosnąć.”

Wskazówki na ten temat można znaleźć wiele, ponieważ na drodze samodoskonalenia, a na inny. Ale podam kilka przykładów. Można również znaleźć coś dla siebie z tego doświadczenia innych.

Na przykład, trudno zrezygnować z jedzenia po 19-00. Tymczasem w pasie utworzyła zdradziecki fałdy. To jest miejsce, gdzie naprawdę trzeba żelazną wolą. Jeśli nie stali.

Przyznać, że chęć do jedzenia kurczaka lub wypić kawę z czekoladą to nic innego jak pokusa. Powiedzieć słowo na głos. Pokusa, do którego chcesz się oprzeć. Gdy wyznaczy, jak mówią, w obliczu wroga, to łatwiej będzie walczyć z nim. Nie należy zakładać, że jest to tylko jeden mały buterbrodik, nie, to – twój wróg, pokusa. I tak, aby kropkę nad „i”, wzmocnić się psychicznie i pokonać tę pokusę będzie dużo łatwiejsze.

Również, powiedz nam o swoich zamiarach, powiedzmy, zrezygnować późny posiłek, ktoś z krewnych. Jest to również nie gorzej niż orzeźwiający prysznic kontrastu. Kiedy czujesz, że odpowiedzialność nie tylko dla siebie ale także dla innych ludzi, aby poradzić sobie z pokusą będzie dużo łatwiejsze.

Zapaśnik zawarte w każdym człowieku, nie kopać fakt, że nie masz silnej woli. Jest to, jak każdej osoby, po prostu konieczne jest wzmocnienie i nad nim pracować.
I kolejna wskazówka jest gotów zrobić – być zaangażowani w auto-treningu. Tylko dla niego podchodzić rozsądnie. Nie Bison i nie czytać tekst bez zastanowienia – Byłem bardzo, bardzo. Zastanowić się nad każde zdanie, wypowiedziane głośno i pożądane jest nie tylko wspólne zwroty, takie jak „Mam siłę woli …”, i zatrzymać się na coś bardziej szczegółowego. Na przykład, należy powtórzyć, rozpoczynając rano: „… Dziś nie będę jeść po 19 pm No kanapki lub czekolady To jest zgorszeniem, i mogę sobie z tym poradzić ustawić cel …” Szkoda, że zmuszają wielu doceniać Anger Management ponieważ sędzia o filmach i artykułów, nie ujawniając jej istotę i nie strmyatsya rozmawiać o tym z ekspertami.

Tak więc należy pamiętać, że nie ma ludzi bez woli, są ludzie, którzy nie chcą rozstać się z lenistwa lub po prostu tych, którzy nie wierzą we własne siły, skłonność do depresji. To siła woli różnimy się od zwierząt – przedstawicieli ewolucji pomocniczości.