116 Shares 6205 views

masaż prostaty dla zdrowia mężczyzn


Techniki masażu to terapia manualna ma największe zastosowanie. Naukowiec, lekarz i filozof Awicenna w średniowieczu mówił o korzyściach płynących z masażu i czuł, że był w stanie zapobiec cierpiących na choroby różnych narządów. Urologia – jedna z sekcji zajmujących się medycyną procesów zapalnych, które występują w narządach płciowych (zapalenie gruczołu krokowego, zapalenie cewki moczowej, etc …) oraz chorobami przenoszonymi przez kontakt seksualny.

W leczeniu chorób, zwłaszcza płci męskiej prostaty, masaż prostaty jest uważany za więcej niż sto lat, najbardziej skutecznym sposobem. Prostaty lub gruczołu krokowego jest mężczyzną narządu, który jest odpowiedzialny za wytwarzanie płynu nasiennego. Wraz z wiekiem, większość mężczyzn obserwowano zapalenie gruczołu krokowego, spowodowane przez abstynencję seksualną lub ekscesów, choroby zakaźnej, niezdrowy tryb życia, i tak dalej. N.

Urologiczny masaż prostaty w przewlekłym zapaleniu odbywa się przywrócić krążenie krwi i usuwanie wydzieliny chorych. Zapalenie gruczołu krokowego jest zazwyczaj objawia się bólem podczas oddawania moczu i uczucie pieczenia. Częste oddawanie moczu jest jednym z objawów stanu zapalnego w dławiku.

Najlepsze wyniki uzyskuje się w połączeniu z masażu lokalnego i ogólnego leczenia (antybiotyków, witamin, fizykoterapii, etc.) w postaci złożonej choroby.

Dla wielu mężczyzn, prostaty masaż – to nieprzyjemna procedura, i jest uważany za nie do przyjęcia dla wielu powodów daleko idące. W rzeczywistości, eksperci zalecają tę metodę leczenia tego prostego powodu, że to sprawdzona metoda wpływu na liczbę chorób męskich. Niestety nie znalazłem takich leków, które mogą w pełni zastąpić masaż.

Urologiczny masażu gruczołu krokowego, a także wielu innych narządów (cewki moczowej, pęcherzyków nasiennych , itd.) Zwiększenie przepływu krwi i zmniejsza się w nich stany zapalne, łagodzi ból i zmniejsza dyskomfort. Prostaty przylega do odbytnicy, wmasować prostaty przez kanału odbytu. Występował z pełnego pęcherza u pacjentów przepisów w obsłudze.

Przed rozpoczęciem specjalista masażu stawia na rękawice i dotyczy palca znieczulającego kremu lub żelu. Wkładając palec w odbyt, to naciska delikatnie na prostatę pacjenta. Szorstki ruch może wywołać ból pacjenta, oddawanie moczu i inne nieprzyjemne odczucia. Pojawienie się bólu podczas masażu powinno być sygnałem do jej końca, zazwyczaj prawidłowy przebieg procedury nie powoduje bólu.

Tak więc masaż alternatywnie obu płatach przepływu dławika skierowaną w stronę środkowej rowka, bez kontaktowania się z pęcherzyków nasiennych. W przypadku stref ubitych w żelazo, takich miejsc należy sprasowany dokładnie. Masować prostaty należy zakończyć tarcie środkowej bruzdy. Podczas procedury prostaty na kanałach przeznaczonych do cewki moczowej zgromadzone tajemnicy.

Po zabiegu, pacjent powinien mocz i spłukują zgromadzone w tajemnicy kanału. Takie działanie na gruczoł prostaty pozwala szybko usunąć proces zapalny i skrócić czas leczenia. Wszystkie dalsze procedury musi zostać przeprowadzona na podstawie stanu prostaty, jeśli jest miękki, masa powinna być słabsza niż w sprasowanej żelaza. Procedura nie powinna przekraczać dwóch minut i prowadzi się przeciętnie raz na dwa dni.

W zależności od pacjenta, leczenie może być do 15 zabiegów, masaż może być ponownie rozpoczęty nie wcześniej niż 14 dni. Przeciwwskazania do masażu prostaty: gruczolak, ostre zapalenie gruczołu krokowego i innych chorób.

w domu do wykonywania masażu prostaty, pożądane jest tylko wtedy, gdy jest doświadczonym specjalistą. W domu, urolodzy polecam masaż z wykorzystaniem wywaru z rumianku.

255 shares 3381 views
804 shares 7196 views