493 Shares 3822 views

Jak leczyć hemoroidy? Świece i maści

Hemoroidy – jest to jeden z najczęstszych i nieprzyjemnych warunkach napotykanych przez wielu z nas. Jego przyczyny są następujące:

 • sztywność, jak również często podnoszenie ciężarów;
 • otyłość, nadmierne spożycie alkoholu, i bardzo pikantne żywności w diecie;
 • zaparcia;
 • ciąża.

Mówiąc o objawy, można wybrać takie z nich:

 • dyskomfort i ból;
 • swędzenie, krwawienia;
 • utrata hemoroidy ;
 • wydzielanie śluzu i zaburzenia zwieracza funkcje.

Choroba, niestety, jest uważane za niebezpieczne i może prowadzić do anemii, więc nigdy nie można lekceważyć i należy natychmiast rozpocząć leczenie. Wiele sposobów leczenia hemoroidów:

1. Metody lecznicze.

2. Metody chirurgiczne.

3. środki ludowej.

Doradzić najskuteczniejszą metoda może tylko specjalista może określić, że stadium choroby. Samoleczenia w tym przypadku nie jest konieczne do zrobienia, ponieważ może prowadzić do przewlekłych stadiach choroby.

Hemoroidy – leczenie, leki

W tym artykule chciałbym zwrócić szczególną uwagę na najbardziej popularnych i skutecznych leków do walki z chorobą. Jak mówią: „Uprzedzony – jest uzbrojony”.

Tak, jak leczyć hemoroidy? Istnieje kilka sposobów radzenia sobie z tym problemem. Po pierwsze, leczenie może być przeprowadzone za pomocą lokalnych produktów (świece i maści). Zazwyczaj te środki zawierają zestaw aktywnych i skutecznych składników, które są zdolne do zmniejszenia bólu i swędzenia, zmniejszają zapalenie i obrzęk, a także poprawę krążenia krwi i resorpcji skrzepów krwi. Jakie leki mogą być przypisane do narkotyków, skutecznego leczenia hemoroidów?

Świece i maść „Posterisan”. Lek ma antigemorroidalnym regeneracji, działanie przeciwzapalne i immunostymulujące. Służy nie tylko do tego problemu, lecz również dla skóry, odbytu i narządów płciowych świąd odbytu.

Skutecznie leczyć hemoroidy czopki i maści „Proktozan”. Lek ten jest specyficzny przeciwzapalne, działanie przeciwbólowe i regeneracji. Może być również stosowany szczeliny odbytu i odbytnicy wyprysk bezpośrednio w odbyt.

„Posterisan forte” jest antigemorroidalnym, przeciwzapalne, środki regenerujące stosować nawet wtedy, gdy szczeliny odbytu skóry i swędzenie Anal. Hemoroidy świece Procto-Glivenol «i» Natalsid „szybko leczyć. Mają bardzo miękki efekt.

Świece „Ginkor Procto” i „Ginkor Fort” mają właściwości venotonic i przeciwpłytkowe. Nawet leki, które leczą hemoroidów – świece "Betiol", "Anuzol", "Anestezol". Oznacza to szerokie zastosowanie.

Maść „zmniejszanie” wykazuje działanie przeciwzapalne i jest używany do hemoroidów i, oczywiście, złamań. "Bezornil" maść. Jego zastosowanie jest również pokazany na wyprysk odbytu. Oznacza „Aurobin” działanie przeciwbakteryjne i służy do hemoroidów. Maść „Ultraproct” – lek jest efektywnie wykorzystywane, nawet gdy zapalenie odbytu, świąd odbytu i pęknięć.

Po drugie, wraz z miejscowym leku pożądane jest, aby podjąć środki, które zapobiegają tworzeniu się skrzepów krwi i zwiększenia napięcia naczyniowego. Leki te obejmują:

 • oznacza „Troxevasin” – zmniejsza zapalenie i ma działanie przeciwobrzękowe, ale zmniejsza przepuszczalność naczyń i kruchość;
 • lek „Detraleks”, która jest venotonic, zwiększa opór naczyniowy;
 • lek „Payleks” – zawiera na bazie roślin, zmniejsza obrzęki i zwiększa napięcie naczyniowe, zmniejsza się ciśnienie w układzie żylnym wątroby, ma dobre działanie przeciwzapalne, antyseptyczne i efekt hemostatyczny.

Przed wybraniem narzędzia, które pomogą na choroby, pacjent jest lepiej skonsultować się z lekarzem. Po tym wszystkim, niektóre leki mają przeciwwskazań.