800 Shares 7541 views

Natalia Lebiediewa: jej walka z rakiem

Wśród wielu chorób jest, że każdy postrzega jako kary. Jest to rak. Lekarze żart: ludzie obawiają się raka i umiera z powodu chorób serca i naczyń krwionośnych. Co jest tak przerażające, że u pacjentów zdiagnozowano? Odpowiedź jest prosta – nieuchronność radykalnej operacji, trudnych i nieprzewidywalnych wyników leczenia. Choroba objawia się, gdy uderzył ważnych organów, a perspektywa pozytywnego rezultatu jest bardzo niskie.


choroba podstępna

Region Niżny Nowogród niedawno przyszedł do ósmym miejscu w kraju chorób onkologicznych. Smutne statystyki hit mieszkaniec Balakhna Natalia Lebiediewa – Młoda matka i szczęśliwa żona. Osiem lat beztroski, pełen radości życia zakończył się nagle w 2014 roku. To jest, gdy kobieta nagle utracił zdolność do poruszania się. Lekarze ogłoszono dostępności guz rdzenia kręgosłupa prasowania na korzenie nerwowe.

Ani w Niżnym Nowogrodzie lub Moskwa lekarzy nie udało wyniku biopsji w celu określenia charakteru guza. Przeprowadzili operację ją usunąć, wzmacniając konstrukcję stalową z kręgów. Lepiej nie stało, a wręcz przeciwnie, kobieta była jeszcze gorsza. Ktoś położył dłonie na duszącym rozpaczy, ale Natalia Lebiediewa. Rak jadł jej ciało, a ona nie była świadoma choroby podstępnej, szukając drogi ucieczki. Wraz z mężem poleciał do Izraela, gdzie nie ma siły, aby dostać się do gabinetu lekarza. Diagnoza dowiedział małżonka: chłoniak, etap 4. Operacja na rdzeniu kręgowym było absolutnie niemożliwe do zrobienia.

rozpocząć walkę

Izraelscy lekarze dali nadziei możliwe szpiku kostnego, trzeba pięć milionów rubli. Krewnych i wielu przyjaciół zaangażowanych w poszukiwaniu funduszy, a Natalia Lebiediewa rozpoczęła się walka o życie. Kurs chemioterapii, a następnie drugiego, ale nie poddawaj się. Zabrali czternaście. Nikt nie wie granicę ludzkich możliwości, ale to jest poza zrozumieniem.

O odważna kobieta napisała do lokalnych mediów. W internecie znajdują się ulotki z apelem o funduszach i otwarcie rachunku charytatywnej. Dziewczyna, był szkolony w Moskwie, napisał w programie „Niech mówią.” Niżny Nowogród artystów odbył się darmowy koncert na poparcie rodaczka, która zorganizowała sprawiedliwe – sprzedaż rzeczy. Kosztem kilkuset tysięcy rubli zaczęli przybywać. Nie bez spełnienia tych oszustw. Fundacji charytatywnej zaoferowała pożyczkę w wysokości kwoty potrzebnej na operację pod niewyobrażalną zainteresowania i zabezpieczenia majątku dziecka dziedziczone. Poświęcić przyszłą żonę syna nie były gotowe.

Wspólnota „To wspaniałe życie”. Natalia Lebiediewa "VKontakte"

W poszukiwaniu pomysłu na stworzenie otwartej grupy społecznej sieci. Tak więc, nie było Page „Świetny pobyt !!! Historia Natalia Lebiediewa. " Przyjaciele namówili młodą kobietę, aby opowiedzieć swoją historię, tak aby ludzie byli bardziej zaniepokojony ich zdrowia i nie czuć się samotnie, czy nie było problemem dla nich. Wywołało to natychmiastową reakcję: członkowie zespołu było 4707 osób. Zaniepokojony wyciągnął dłoń, dobre targi organizacyjne, aby zebrać fundusze, utrzymując krótki, Radę.

Witryna wystawiane przedmioty na sprzedaż: oryginalne przedmioty wykonane ręcznie, odzież nie wpadł w rozmiarze, bilety do teatru. Wszystkie pieniądze udał się do pierwszego zabiegu młodej kobiety. Ale jej nie było w styczniu 2016 r. Natalia Lebiediewa – niepokonany, powiedzieć jej przyjaciół. Nazwali kobietę aniołem, który będzie na bieżąco tych, którzy pozostali i potrzebuje pomocy.

zamiast testamentów

W Stanach Zjednoczonych nie było Evelyn Lauder, który poświęcił życie walce z rakiem podróż. Jest on uważany za autora charakteru tej konfrontacji – różowej wstążki. Barwa jest problem z gruczołów sutkowych. Podobne symbole innych kolorach istnieje teraz dla wszystkich rodzajów raka. Natalia Lebiediewa musiał trzymać w rękach purpurowy wstążką przekazać go jako latarka dla tych, którzy nadal walczyć.

Jej fenomen, że rak rozwija się na tle immunosupresji w organizmie. Pacjenci często wpadają w rozpacz i potrzebują wsparcia innych. Młoda kobieta, mimo silnego bólu i niemożność poruszania się, zachował chęć do życia, do rozmowy, aby pomóc innym. Taśma stanowisk jest przepełniona ulotki woła o pomoc dla tych, którzy prowadzą nierówną walkę z rakiem.