466 Shares 5390 views

Park Miniatur w Bakczysaraju: opis, adres, cena biletu

O Krym zabytków można mówić bez końca. Oni nigdy nie przestają zaskakiwać i zachwycać swoją wyjątkowość. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam do Parku Miniatur w Bakczysaraju. Jest to największy z trzech istniejących w półwysep.

W parku, znajduje się w Bakczysaraju Str. Lenin, 4, obejmuje obszar dwóch i pół hektara i znajduje się w pobliżu pałacu Chana. Oto najsłynniejsze architektoniczne, historyczne i kulturowe zabytki Krymu, a także wielu innych krajach.

miniaturowy park – ekspresowe zwiedzanie półwyspu

Fascynująca wystawa została otwarta niedawno, ale już udało się stać znanym daleko poza granicami półwyspu. Inauguracja Bakhchsarai miniaturowego parku odbyła się pod koniec 2013 roku. Sekretem popularności tego wspaniałego miejsca jest idealnym szczegółowych układów.

Wszystkie modele wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa sztucznego w skali 1:25. Dzisiaj, 57 prace na wystawie tutaj. Jedną z zalet tego parku jest możliwość oglądania wystawy, wraz z profesjonalnym przewodnikiem, który opowie odwiedzających nie tylko o historii każdej miniaturki, ale także o interesujących faktów związanych z każdym obiektem. Tak więc, jeśli turyści są przenoszone z jednego miasta do drugiego.

Trasa z pewnością będzie ciekawe i dorosłych gości i dzieci, którzy zapamiętać najważniejsze fakty związane z niezapomnianych miejsc. Park Miniatur w Bakczysaraju sprawia, że nawet dorośli, którzy są zaznajomieni z krymskich zabytków i pałaców, odkryć je dla siebie ponownie. To zaskakujące, ale w tym samym czasie można zobaczyć wszystkie zabytki Krymu.

ekspozycja parku

Krym w miniaturze – tak często określa się tym wspaniałym miejscu, dzięki swojej unikalnej kolekcji układów pałaców, kościołów, zamków, willi i innych stron architektonicznych półwyspu. Jałta i Sewastopol, Ałupka i Ałuszta, Teodozja i Bakczysaraj, jak również innych miast i wiosek na Krymie pojawiają się przed oczami rozentuzjazmowanych gości.

Twórcy parku stanowi kolejną wyjątkową okazję – można zobaczyć miniaturowe zabytki, które są nadal zamknięte dla publiczności, co jest obecnie w przebudowie. Należą do nich: Villa in Simeiz, Piotra i Pawła (Sewastopol), zabytków historycznych i kulturalnych Big Jałcie.

Krym w miniaturowych prezentami gości ze słynnym „Jaskółcze Gniazdo”, Livadia, Massandra i Pałac Woroncowa i urokliwy pałacyk Kichko i innych bezcennych obiektów dziedzictwa. Nawet w tak ograniczonej formie widzialnej luksusu i sławy.

Wielu turystów przyciąga Wniebowstąpienia Chrystusa Kościół, który znajduje się na klifach w Foros, na wysokości ponad czterech metrów. Genueńczycy twierdza, położony w Sudak, przyciąga miłośników bardziej historii starożytnej.

Park Miniatur w Bakczysaraju ma sekcję, która pokazuje pomników żołnierzy, którzy zginęli w czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. To, na przykład, obelisk of Fame, Sewastopol dioramy. Park Miniatur w Bakczysaraju – unikalny zbiór wspaniałych dzieł. Nawet patrząc na zdjęcie, można ocenić, jak dobrze model wykonano. Dachówki na dachu, figury zdobiące ściany, a nawet miniaturowe ludzie wykonany po mistrzowsku. Wiele modeli obejmuje ponad dwa tysiące pozycji, co pozwala na odtworzenie ich w najdrobniejszych szczegółach.

"Multipark"

Kompleks, oprócz Parku Miniatur, znajduje się „Multipark”, którzy chcą odwiedzić dzieci. Tutaj mogą spełnić swoje ulubione postaci z kreskówek i dać dostęp do energii znajduje się tutaj trampoliny.

Zwierzęta i rośliny

W 2014 roku Park Miniatur w Bakczysaraju został uzupełniony zoougolkom. Oczywiście, że nie pretenduje do konkurowania z zoo „Fairy Tale” w Jałcie lub safari park „taigan” ani wielkości, ani liczby mieszkańców. Ale pomimo tego, że nadal będzie interesujący dla młodych osób. Jest domem dla jelenia i świnie wietnamskie, pawie i miniaturowe kozy. Ważne jest, że zoo kontaktowego. Prawie wszystkie zwierzęta można głaskać i karmić. Specjalne odwiedzający rozkosz są urocze leverets i cielęta.

Wieczorna wycieczka

Park Miniatur w Bakczysaraj można zobaczyć nie tylko w godzinach popołudniowych. W przeciwieństwie do wielu innych skansenów, w którym nie istnieje po godzinie szóstej wieczorem, to przyjmie, aż do 23.00.

Ten tryb pracy nie jest przypadkowy: wszystkie modele posiadają podświetlenie. Dlatego też, w ciemności, wyglądają jeszcze bardziej spektakularne. Jeśli masz szansę, należy odwiedzić park w ciemności.

Park Miniatur w Bakczysaraju: Cena biletów

Mamy nadzieję, że koszt biletów Cię zachwyci. Ponadto zarządzanie dostarczył zniżki dla niektórych kategorii swoich gości. Dzieci do trzech lat, uczestnicy Wielkiej Wojny Ojczyźnianej i niepełnosprawnych odbywają się w parku za darmo. Dla młodszych gości, od trzech do trzynastu bilet będzie kosztować dwieście rubli, ale dla osoby dorosłej warto cztery. Dla dużych rodzin istnieje 75% zniżki. Należy zauważyć, że zwiedzanie parku miniatur w Bakczysaraju jest wliczone w cenę biletu. Wizyty na placu zabaw i zoougolka darmo.

Park Miniatur w Bakczysaraju – wspaniały kompleks, który trzeba zobaczyć na własne oczy. Jeśli planujesz wakacje na Krymie, należy umieścić go w swojej wyprawy.