335 Shares 5459 views

Asahi masażu twarzy

Japońskie kobiety od dawna wiadomo, zmarszczki technika, która opiera się na wpływie na układ limfatyczny w twarz. Dla maksymalnego efektu, ważne jest badanie układu naczyń limfatycznych.


  1. Zmarszczki na czole. Pierścień pracuje, środkowy i indeks palce obu rąk. Ustal centralną oś pionowa czoło, dołącz do podkładki to powiedział sześć palców. Jednocześnie podnieść łokcie na linii barków. Trzy sekundy mocno nacisnąć czoło palcami. Przesuń, trzyma ciśnienie do świątyń. Tam, bez podejmowania poduszki, obniżyć łokcie w dół. Asahi masaż twarzy wykonywana jest z częstym powtarzaniem ruchu podstawowego. Wynika z świątyń w celu złagodzenia presji, zachować trzy palce na owalnej twarzy do osłony przeciwsłonecznej w obszarze ucha, aby zejść do płatów, nawet niższe w dołach na obojczyku. Trzy razy powtórzyć ćwiczenie dla pierwszych zmarszczek.
  2. Problemy pod oczami. Indeks praca i środkowe palce obu rąk. Ołów – środkowy palec. Punkt startowy przy zewnętrznych kącikach oczodołów. Masaż japoński Asahi Morning Sun, mające na celu przywrócenie elastyczności skóry pod oczami, wydaje się jako ruch belek środkowego palca na krawędzi oka otwory kostnego. Tak więc, przy łagodnym nacisku jest ruch od zewnętrznego naroża do wewnętrznego kąta oka, to jest na nos jest zatrzymanie w ciągu trzech sekund. Dotknąć błony śluzowej niemożliwe. Blisko do zewnętrznego kąta koła. Tam ponownie zatrzymać się w trzy sekundy. Bez odrywania palców, podejmują kolejne pół okrążenia do nosa. Tam ponownie zatrzymać się w trzy sekundy. Zatrzymaj zwrot bez toe-off do zewnętrznych narożników, przystanek dalej przed dotarciem do świątyń przez trzy sekundy, drugi przystanek na skroniach, łagodzić presję. Powtórzyć podstawowe ruchy w dół do obojczyka dołów, na uszach. Ruch do problemów wokół oczu jest powtarzany trzykrotnie.
  3. Dokręcić kształt warg. Masaż twarzy Asahi w obszarze jamy ustnej, jak wszystkie kobiety. Pracują w parach pierścieniem i środkowymi palcami obu rąk. Palce ciśnienie na środkowym brodą do trzech sekund. Ciśnienie bez bólu, ale jest to uczucie, że palce przesuwają się wzdłuż kości szczęki, a nie mięśni. Efekt ten przejawia się – głęboki drenaż. Trajektoria ruchu – aby przejść wokół otworu jamy ustnej i połączyć palce w centralnym punkcie pod nosem. Jest to tradycyjny przystanek na trzy sekundy. Idealnie, wydajność nozdrzy lekko pripodnimut. Amputować palce od nóg. Znowu zaczynają się od środkowego punktu podbródka, tuż poniżej dolnej wargi. Powtórzenie trzy razy.
  4. Usunąć fałdy wieku między nos i policzki. Masaż Asahi twarz pojawia się w cudowną zmianę kształtu policzków. Te same palce, ciśnienie w zewnętrznych punktach narożnych nosa. Pięć gładkie ruchy w górę iw dół na rozciąganie podłużne nosa nosa bigowania skrzydeł. Po piątym belki czas palców podniesione powyżej środka moście. Są przesuwane z ruchem nosa, której celem jest, aby wygładzić skórę trzy. Podczas trzeciego ruchu w czasie wchodzi do podstawy: świątynie, Down Under płatki uszu, doły do obojczyków.
  5. Usuń wiotki policzki kontur. Asahi masaż twarzy obejmuje ćwiczenia z osteopatycznego wpływu, takie jak jest. Indeks praca, środkowego i serdecznego palce. Zlokalizowania w położeniu wzdłużnym. Przesunąć punkt ciśnienia w środku brody. „Ciągnięcie kości”, przejść obok ujścia, obok nosa, pod przystanku oczy. Wynik będzie prawidłowy ruch podniesione policzki, po prostu zamykam oczy. Bez podnoszenia palca, pod oczami przejść do ruchu podstawowego. Powrót ze świątyń, obok earlobes do obojczyka dołach. Powtórz trzy razy.

W regularnych zajęciach wkrótce nabytych umiejętności trudniejszych ćwiczeń, który uczy masażu Asahi twarz. Recenzje kobiet, które mają poranne słońce, zawiera wspaniałe przykłady zwycięstwa nad „drugiego podbródka” i „pulchne policzki”.