441 Shares 9624 views

Jak korzystać Fraps

Jeśli szanować grę komputerową, będzie prawdopodobnie zainteresowany, aby wiedzieć, jak korzystać z Fraps. Jest to specjalna aplikacja przeznaczona do nagrywania filmów i zrzuty ekranowe tworzenia.

W rzeczywistości nazwa programu pochodzi od amerykańskiego skrót, oznaczający liczbę klatek na sekundę.

Od pracy z Fraps – najbardziej popularny program do nagrywania filmów?

Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na pewne niuanse. Po pierwsze, można użyć programu jako test wydajności – to jest w rogu ekranu pokazuje liczbę klatek na sekundę. Ważne jest, aby pamiętać, że to jest wypłacane, a oficjalna wersja ta jest dostępna tylko w języku angielskim. Jeśli myślisz o tym, jak korzystać z programu Fraps – nie zapominaj, że nie jest w stanie usunąć wideo z pulpitu – nie można utworzyć, na przykład, film instruktażowy.

Pamiętaj, aby pamiętać, że pliki wideo, że tworzy, zwykle otrzymuje się bardzo duża. Wersja niezarejestrowana nie jest w stanie podjąć wideo, którego długość wynosi nie więcej niż pół minuty, oszczędzając skrnishotov jest tylko w formacie BMP.

Jak korzystać Fraps

Po pierwsze, jest konieczne, aby opanować gorących klawiszy – cały proces jest w następujący sposób. Najpierw przychodzi rozpoczęcie gry (lub niezbędnego pliku wideo), a następnie trzeba nacisnąć specjalny klawisz przewidzianej przez program. Domyślną przycisk – F9 (początek nagrania wideo), F10 (zrzut ekranu snapshot).

Pobierz i zainstaluj program. Jeśli pieniądze są dostępne – po rejestracji korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje.

Teraz, aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób korzystać z Fraps, w szczegółach.

Pierwsza zakładka – ogólne. Tutaj możesz zaznaczyć pole w następujących miejscach: – start Fraps zminimalizowane. Jeśli jest zauważyć, że po uruchomieniu głównego okna nie otwiera, będziemy widzieć tylko ikony w Panelu sterowania.

Fraps okna zawsze na wierzchu – okno programu na wierzchu wszystkich innych.

Run Fraps podczas uruchamiania systemu Windows – Program ładowanie równocześnie z Windows.

Kolejna zakładka, która nas interesuje – Filmy. Nie można konfigurować różne parametry o filmach.

Górna linia będzie musiała określić folder, w którym został zapisany i będzie pewne pliki.

Capture Video skrótu – jest kluczem, który będzie można umieścić na nagraniu wideo.

Ustawienia przechwytywania wideo – tutaj można dostosować wideo.

Ustawienia przechwytywania dźwięku – aby ustawić nagranie jako plik filmowy.

Aby filmu nagranego nie milczy i dźwięk trzeba zmienić jakiś zapis ustawień.

Kliknij na ikonę głośności na pasku zadań. Tam, wybierz Ustawienia, a następnie – Właściwości. Wybiorą utrzymywania jej wejście audio i potwierdzić.

Następnie przejdź do okna Preferencje „poziomie podstawowym”, a nie stawiają kleszcza na mikser stereo.

Następnie – w sobie Fraps, który podkreśla wejście Użyj systemu Windows.

Mikrofon z komputera powinien być wyłączony. Wszystko po wszystkich powyższych procedur, film musi być nagrany razem z dźwiękiem.

Teraz, jeśli chodzi o zrzuty ekranu. Praca z nimi jest w zakładce ekranu.

Tutaj można skonfigurować następujące elementy:

– folder, w którym zostaną one zachowane;

– klucz gorąco z którego można wykonywać zrzuty ekranu;

– w jakim formacie są przechowywane;

– możliwość włączenia ich w nakładce;

– wziąć obraz co kilka sekund, czas może być określony.

Ogólnie rzecz biorąc, są to podstawowe ustawienia, które powinny być znane każdemu użytkownikowi tego popularnego programu.

W razie potrzeby, można zajrzeć do informacji rejestracyjnych sekcja. Jest to niewielka zakładka, która pokazuje wszystkie niezbędne informacje na temat właściciela programu. Jeśli wersja jest niezarejestrowany, nie będzie tak napisany, i przypomina o tym, że nieodpłatna wersja ma pewne ograniczenia. Istnieją również pewne ustawienia, lub nieistotne (takich jak wyłączenie kursor w filmie), lub tych, którzy po prostu nie potrzebne użytkownikowi. W ogóle, to jest teraz jasne, w jaki sposób korzystać z Fraps, a każda osoba, która przeczytała artykuł, jest w stanie nagrywać wideo.