765 Shares 3039 views

Duma Państwowa zastępca Gerasimenko Nikolay Fodorovich: biografia, działania i ciekawostki

Gerasimenko Nikolay Fodorovich, zastępca Dumy Państwowej, który ma tytuł doktora honoris Federacji Rosyjskiej, wielokrotnie nagradzany: Order of Honor i złoty znak „Własność Syberii”. On jest uznanym autorytetem w dziedzinie zdrowia.


informacje biograficzne

Gerasimenko Nikołaj Fiodorowicz, którego biografia jest ściśle związana z Syberii, urodził się 1 grudnia 1950 roku w rejonie Ałtaju (miejscowości Górna Suetka).

Po ukończeniu szkoły Tam rozpoczął naukę w szkole medycznej w Ałtaju wydziału medycznego. Od 1973 roku, dostał pracę w Zwiastowanie chirurga centralnego szpitala. Nie doszedł do stanowiska szefa działu i ordynatora.

Od 1980 do 1985 roku i jego miejscem pracy były: lotnictwo sanitarne, gdzie był szefem wydziału, a Ałtaj Regionalny Szpital Kliniczny, gdzie pełnił funkcję zastępcy naczelnego lekarza na chirurgii.

W 1990 Gerasimenko Nikolay Fodorovich objął stanowisko szefa Komisji Zdrowia Terytorium Ałtaju. Zwracając się do serwisu administracyjnego i cywilnego, nie pozostawiać badań.

To trzy razy wybrany do Dumy Państwowej Zgromadzenia Federalnego. Dwukrotnie pełnił tam funkcję przewodniczącego zdrowotnej i sportowej bezpieczeństwa Komitetu.

Osiągnięcia w dziedzinie medycyny

W 1986 Gerasimenko Nikolay Fodorovich obronił dyplom kandydata, aw 1990 – doktora nauk medycznych. Od 1992 roku jest profesorem.

Jego dawna uznaje wysoką jakość eksperta w dziedzinie medycyny prawnej.

Jest aktywnie zaangażowany w rozwój technik, metodologii i bezpośrednią organizacją procesu w zakresie przepisów dotyczących zdrowia na szczeblu stanowym i lokalnym.

Gerasimenko Nikolay Fodorovich opracowała standardy dotyczące ilości i jakości opieki chirurgicznej, która stanowiła podstawę standardu opieki medycznej dla innych specjalności. Brał udział w tworzeniu regionalnych i powiatowych specjalistycznych ośrodkach chirurgicznych, oddziałach intensywnej opieki medycznej w regionie Ałtaju, otwarcie trzech centrów diagnozy: Barnauł, Rubtsovsk i Biysk.

Dzięki niemu powstała Międzyregionalnego Stowarzyszenia „Siberian Health”, gdzie był kierownikiem do 1996

Zorganizowali pierwszy dział Medycznego Uniwersytetu Moskiewskiego, gdzie studiował podstawy prawa, a także środków podjętych w celu otwarcia podobnych działów w innych uczelniach medycznych w kraju.

Pod jego kierownictwem, organizowana przez stały realizacji kompleksowych badań, gdzie studiował historię i nowoczesny rozwój rosyjskiego ustawodawstwa w dziedzinie medycyny.

działalność edukacyjna

Gerasimenko Nikołaj Fiodorowicz, których kontakty między organami zdrowia osiągnęły poziom międzynarodowy, w 1987 roku, organizowany przez Wydział poprawy lekarzy na podstawie Ałtaju Państwowego Uniwersytetu Medycznego, gdzie wykłada na Wydziale Zdrowia Publicznego.
Uczy zajęcia na temat „Organizacji Zdrowia” w takich instytucjach jak Akademia podyplomowego kształcenia medycznego i medyczne State University Pierwszy Moskwie.

Profesor Gerasimenko opracowała nowy program szkoleniowy dla oryginalnego personelu Organizacji Zdrowia, naukowych, działalności edukacyjnej i prawnej w zakresie ustawodawstwa i prawa medycznego.

Poprowadził obronę pracy doktorskiej z dziewięciu poziomów i trzy – Kandydat.

W naszym kraju i za granicą przyszedł około trzystu jego pracy naukowej. Jest autorem 16 książek. Są one opublikowane wytyczne Ministerstwa Zdrowia. Ma kilka patentów w pomysłowości.

stanowienie prawa

Gerasimenko Nikołaj Fiodorowicz, czynną, która jest zawsze otwarta dla zwiedzających wzięło udział w rozwoju ponad 20 aktów prawnych. Są to przepisy dotyczące traktowania odurzających, substancji psychotropowych i innych narkotyków, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się gruźlicy w Rosji, tytoń.

Z jego podaż przyjęła zmiany i poprawki do ustawy emerytalnej, w wyniku której pracownicy służby zdrowia zaangażowanych świadczenie usług medycznych na obszarach wiejskich, zaczął otrzymywać rentę serwisowym.

Jest jednym z autorów ustawy odnoszącej się do jakości i bezpieczeństwa produktów żywnościowych; ustawa przewidująca gwarancji socjalnych dla osób poszkodowanych w wyniku promieniowania w rejonie poligonu Semipalatinsk.

Gerasimenko jest założycielem funduszu „XX wieku bez narkotyków”. On opracował program do zwalczania narkoupotrebleniem. Od 1997 członek korespondent, aw 2002 – akademik Akademii Nauk Medycznych.

Publiczne i inne pozycje

Gerasimenko Nikolay Fodorovich część redakcji takich czasopism jak „Zdrowia Federacji Rosyjskiej” i czasopisma „Health Management”. Jest on wybrany członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia „prawa międzynarodowego i prawa”, jest on przewodniczącym „kultury zdrowego życia” i magazynu „zdrowego życia” w radzie publicznej, które promują zdrowy styl życia. Wybrany do wydziału prewencji RAMS medycyny.

Duma Państwowa, jest przewodniczący Komisji, która bada problem populacji.

Jest wiceprzewodniczącym Europejskiego Forum Międzyparlamentarnej na rzecz Ludności i Rozwoju, przewodniczący Społecznej Rady do wspierania pozytywnego rozwoju młodzieży „Twój wybór”, założyciel i dyrektor Międzyregionalnej ruchu publicznego „Zdrowia Narodu”.

Życie osobiste, rodzina, hobby

O rodzicach, ojciec Fiodor Afanasievich (urodzony w 1950) i jego matka Raisa Iwanowna (urodzony w 1924 roku), NF Gersimenko zawsze reaguje tylko z szacunkiem. Uważa ich najważniejsze w jego życiu.

Jest żonaty z Gerasimenko Lyudmile Ivanovne (urodzony w 1949), specjalista w dziedzinie kardiologii. Wspólnie wydali córkę Irina (rocznik 1972), która jest zaangażowana w diagnostyce USG.

Rezydencja Gerasimenko jest zarówno kapitał i terytorium Ałtaju.

W swoim wolnym czasie rzadkich stara się uprawiać sport, wolą wędrówki wśród hobby.

Jest zaangażowany w walkę z lzhetselitelstvom. Według niego, konieczne jest, aby pozbyć się dominacji magów i mediów na ekranach naszych telewizorów.