477 Shares 5866 views

Aktor Wiktor Rakov: biografia, życie osobiste, filmy

Jeśli czytasz biografię aktora, można by pomyśleć, że był po prostu szczęście niewytłumaczalne. W rzeczywistości, po Wydziału Aktorskiego GITIS udało mu się dostać do słynnego lenkomovskuyu trupy. Po Wiktor Rakov niesamowite Glumova odgrywał rolę w „mędrców” play, co stawia legendarny Mark Zacharow, zaczęliśmy mówić o nim jako utalentowany aktor.


Został on wprowadzony w spektaklu „Juno i Avos”. Nieco później, zaczyna działać w filmach. Te widzów, którzy nie są zapalonymi theatergoers, spotkałem go w latach dziewięćdziesiątych, kiedy ekrany wszedł serii „Petersburg tajemnice”. Rakov Wiktor, aktor, uosabia postać Nikolaya Chechevinskogo. Potem były rola Michaela – „Kochać w rosyjskiej” Alesha – „The obraził i wypadki”.

dzieciństwo

W piątym dniu lutego 1962 roku w zwykłej rodzinie robotniczej urodziła chłopca, który został nazwany Vitya. Jego rodzice i starszy brat pracował w zakładzie inżynierii „Błyskawica”. Tata był niesamowity głos, mówił w miejscowym Pałacu Kultury.

Zadatki aktor pojawił się w chłopca bardzo szybko. Już dziesięć lat, on bardzo umiejętnie przedstawiono jego babcię. Wszyscy krewni podobało. Jako uczeń był bardzo lubiący rysunku. Wśród przyjaciół miał zamiar przyłączyć się do sekcji bokserskiej. Ale po rozmowie z matką, postanowił porzucić ideę. Zaczął studia judo, ale aby stać się wysokiej uczeń, dzięki perswazji rodziców rzucić sport dla procesu treningowego.

Z fabryki do teatru

Po otrzymaniu maturę Wiktor Rakov przyszedł do pracy w tej samej fabryce, gdzie pracował jego rodzina. Pracował tam przez lata, nawet udało się uzyskać absolutorium. Ale los miał on przeznaczony inaczej, dlatego w 1980 roku, facet postanowił zapisać się w teatrze, a więc wysłał nogę w GITIS, który łatwo zdać egzaminy. Cztery lata później, przyszły aktor ukończył kurs Vladimir Andreev.

Witam, "Lenk"!

Po ukończeniu studiów, Wiktor Rakov zdecydował, że dla niego najlepszym wyborem będzie trupa Lenkom – „Lenk” (choć bał się nawet marzyć o tym, bo trudno było się tam dostać), więc nadszedł w cieniu tych scen. W tym czasie teatr był tylko przejazdem dobór aktorów śpiewu do udziału w jednym z przedstawień.

Podczas przeglądania studia plastyczne, Mark Zacharow, szef Teatru dał przyzwoitą ocenę jego pracy i otworzył ramiona. Po tym wszystkim, nie zawsze zwrócić uwagę na fakt, jak aktor wie, jak się poruszać, jak śpiewa. To właśnie na tym etapie Rakov odgrywały dużo jasnych, pamiętnych ról. To Tomas Kromvel w „Gry Królewskich” i Joaquin w „Gwiazda i śmierć Joaquin Muretty” Laertes w „Hamlecie” i Mienszykowa w „Shute Bałakiriewa” i innych ciekawych postaci.

Od Karachentseva do Raková

Ostatnio Skarbonka z jego dzieł teatralnych wzbogacony rolę hrabiego Ryazanov z „Juno i Avosya”. I pomimo tego, że do tej pory nie mógł porównać ze wspaniałymi Nikolaem Karachentsevym którzy nie mogą niezliczone występy na scenie to jest w postaci Ryazanov, publiczność nie zaakceptować i Wiktor Rakov mogłoby doprowadzić do roli czegoś innego, specjalny, inteligentny. Jej wykres nie jest lepszy lub gorszy od hrabiego Karachentseva. On jest po prostu inna, ale wciąż jest tak samo gorąco kochającej osoby.

Równolegle z tym projektem pracuje na Rakowie entreprise „Karczmarz”. On wchodzi na scenę ze swoim kolegą w teatrze Tatiana Krawczenko, jak również Valeriem Garkalinym, Tatyanoy Vasilevoy Władimir Murashov George'a Martirosyanom.

Opanuj Nicholas Chechevinsky i inne …

W filmie Wiktor Rakov, filmy, których udział cieszył się zasłużoną sympatię widzów w każdym wieku, wrócił w 1983 roku. Była to mała rola w filmie telewizyjnym „rekordu przysięgę.” Dopiero po pięciu latach Mark Zacharow, zaprosił go do grobu, główną rolę w filmie „Kill the Dragon”. Potem była praca z Gleb Panfilov w filmie „Matka” (rola Pavla Własowa).

Przyszedł w 1994 roku, kiedy zdecydowano, że nowa adaptacja uznanego Romana Bulgakova „Mistrza i Małgorzaty”. Yuri Kara, który wyreżyserował film, zaprosił aktora do roli Mistrza. Niestety, cały materiał filmowy jakoś tajemniczo zniknął na dziesięć lat. Dlatego publiczność i zobaczył pokaz po długim czasie.

„Zdałem Star”

Bezprecedensowa sława aktor Victor Rakov, Biografia kto jest zainteresowany jego fanów przez ponad dwie dekady, to ze względu na serii „Petersburg tajemnice” na podstawie powieści Krestovsky, który był szlachetny charakter, liczba Nikolai Rakov Chechevinsky. Rok później, kiedy był „gwiazdą” kina rosyjskiego, brał udział w strzelaniu do pierwszej części trylogii Evgeniya Matveeva miłości w sposób Rosyjskiej. Rok później w jego karierze filmowej nastąpił, a tytułową rolę w komedii „The wydm i jego ochroniarza.”

Rakov pewność, że udało się uciec „choroby gwiazdy”, bo wszędzie stał się znany jako osoba dorosła. Dlatego to wszystko jest inaczej postrzegają sprawę, wiedzą, jak uniknąć tej choroby.

Przyjdź dwutysięcznej. znaków Wiktor Rakov można zobaczyć w wielu serialach telewizyjnych, ale na pierwszym miejscu są detektywi – „Dasha Vasilyeva – 3. Kochanek prywatnego dochodzenia”, „Kamenskaya”, „Detektywi” i melodramat – „Star ery”, „Salome” i inne.

Siedem lat temu, w 2009 roku, aktor staje kanał głosowy „TV-Center”, a rok później publiczność obejrzeniu filmu „Zmierzch” z jego udziałem.

Rodzina i hobby

Mama Wiktora Rakov bardzo dobrze dziać. Jako dziecko mały Vitya postanowiła również spróbować opanować tę sztukę. Wiktor Rakov, życie prywatne, które nigdy nie były przedmiotem publicznej debaty, a nigdy nie nauczył się robić na drutach, ale lubi haftować – haft krzyżykowy i satynowy ścieg. Miał obręcz, często zakupione nici. Znacznie później, kiedy już miał rodzinę, a nawet haftowane obrazy na szatę żony. I jako dziecko, kiedy pojawił się w dostępnych w handlu perełek i chciał się nauczyć tej techniki. Ale ponieważ było dość pracochłonne zajęcie, mało Victor nie ukończył malarstwo. Ale on doskonale maluje. Jego praca jest wystawiany nawet w Muzeum Bakhrushin, Yermolova dom-muzeum.

Na aktor jest żonaty po raz drugi dzisiaj. W jego pierwszego małżeństwa miał syna Boris. Drugie małżeństwo Wiktor Rakov i jego żona są rodzice córką Nastya. Początkowo żyli bez rejestracji, ale przed narodzinami córki zalegalizować ich związek, a nawet ożenił się w kościele. W jego rodzinie, Victor jest prawowitym właścicielem, ponieważ wierzy, że jako człowiek musi być odpowiedzialny za ich rodziny i bliskich mu ludzi.

Z wysokością ostatnich latach aktor przekonany, że pojawienie się dzieci w jego życiu staje się on bardziej sentymentalny. Ma on za każdym razem on spojrzał na syna i córkę, widzi im się. I pomimo tego, że oba z nich (jego dzieci), Długi z Malyshkova wieku Rakov chcesz uzyskać co najmniej jedną historię. Lub być jego dyrektorem.