771 Shares 5941 views

Seria "Heavy Sand": aktorzy, role

W 2008 r. Premiera wersji ekranowej tej samej powieści Anatolija Rybakowa "Heavy Sand". Aktorzy, którzy występowali w filmowych filmach – Irina Lachina, Emmanuil Vitorgan, Alexander Arsentiev, Yuri Tsurilo. Spis treści i rola seriali telewizyjnych są tematem artykułu.


Historia stworzenia

Na dziesięć lat przed rozpoczęciem kręcenia filmu autor powieści w jednym ze swoich listów poprosił Dmitrija Barshevsky'ego o obejrzenie jego pracy. W wyniku tego "Heavy Sand" został stworzony przez rodzinę filmowców. Dyrektorem filmu był syn Dmitrija Barshchevsky'ego. On sam działał jako producent. Roman Rybakova to znakomita praca. Jest jednak napisane nie przez język kinematograficzny. Większość narracji to wspomnienia i myśli bohatera. Dlatego pisarze musieli ciężko pracować, aby napisać materiał godny źródła literackiego. Czym jest powieść "Heavy Sand"?

Aktorzy

Powieść zaczyna się od opisów wydarzeń z początku XX wieku. W centrum narracji znajduje się rodzina Rakhlenko. W małym miasteczku prowincjonalnym jest duża część wydarzeń z powieści "Heavy Sand". Aktorzy, którzy grali członków rodziny Rakhlenko:

 • Irina Lachina;
 • Yuri Tsurilo;
 • Alexander Rezalin ;
 • Aleksander Khovansky.

Główną fabułą w serii jest temat miłości. Rakhil i Jakow – główni bohaterowie serialu "Heavy Sand". Aktorzy, którzy grali główne role – Irina Lachina i Alexander Arsentiev.

Rakhil i Jakow należały do różnych światów społecznych. Była dziewczynką z biednej ukraińskiej rodziny. Jest synem szwajcarskiego lekarza. O miłości, która pokonała nie tylko nieporozumienia ze strony krewnych, ale i straszne wydarzenia drugiej wojny światowej, opowiada film "Hard Sand". Aktorzy i role:

 • Emmanuel Vitorgan jest ojcem Jakuba;
 • Irina Brazkovka – matka Jakuba;
 • Nelly Uvarova jest córką Rachel;
 • Olga Budina jest żoną Lewina, syna Rachel.

W skrypcie jest więcej niż trzydzieści znaków. Są to liczne krewne rodziny Rakhlenko, a także mieszkańcy Sosnovka, osady, w której odbywają się główne wydarzenia.

Działka

Raz Jakub wraz z ojcem odwiedza Sosnovkę. Tutaj minęły młode lata słynnego chirurga w całej Szwajcarii. Jacob zakochuje się w córce lokalnej szewcowej Rachel. A po roku wyjść za mąż. Jednak w Szwajcarii Rachel nie chce żyć. Dlatego młodzi małżonkowie udają się do Sosnovki, gdzie młody człowiek, który dorastał w luksusie, musi dostosować się, pracować w sklepie obuwniczym, a następnie w sklepie rzeźniczym. Większość filmu poświęcona jest pokojowemu życiu, w którym jednak zbyt wiele boleści.

Wiele postaci i fabuły wyróżnia film "Heavy Sand". Aktorzy i role w serii, która pomimo niewielkiej części opowieści została zapamiętana przez publiczność:

 • Dmitrij Kharatyan jest pilotem;
 • Jurij Solomin jest prawnikiem;
 • Mikhail Efremov jest prawnikiem;
 • Larisa Udovichenko jest gospodynią hotelu.

Szczytem w dziejach serialu są wydarzenia z czterdziestki. Wioski w pobliżu Sosnovki są zajęte przez niemieckich najeźdźców. W lesie ukrywają się partyzanci. Jakub, który jest bardzo uczciwy i przyzwoity, promuje je. A potem wyznaje niemieckiemu oficerowi, że pomaga partyzantom. On jest wykonywany. Potem prawie wszyscy członkowie jego rodziny umierają. Pozostaje tylko Rachel. Kobieta wzywa do powstania w getcie i ratuje jej wnuki, wysyłając ich do sąsiedniej wioski.

Rachel także umiera. Ale miejsce pochówku pozostaje nieznane. W Sosnovka, dziesięciolecia po zakończeniu wojny, legenda nadal żyje, według której, gdzieś w pobliżu pasa leśnego, jego obraz pojawia się od czasu do czasu. Widzenie go jest znakiem łaski dla ukochanego.