105 Shares 1493 views

„Secret Man” Płatonow: podsumowanie historii

Andriej Płatonow – pisarzem, który jest uznawany w literaturze krajowej głównego słowo. W tym artykule powiemy o pracy „Secret Man” Płatonow. Fabuła wprowadzenie do tej historii. Ujrzała światło w 1928 roku. Historia opublikowana w osobnej publikacji ( „Secret Man” Płatonow). Podsumowanie wydarzeń opisanych w poniższym produktu.


Podsumowanie: Początek imprezy

Foma Puhov, bohater nie został obdarzony wrażliwością. Na przykład, on wyciąć gotowana kiełbasa na trumnie żony, jak głód z powodu braku gospodyni. Namayalis po jej pochówku Puchov położyć do łóżka. Ktoś dobijał się do drzwi. Urząd ten strażnik jego szefa, który przynosi do bohatera biletu do pociągu tory odśnieżania. Pukhov na znakach stacji w tej kolejności – spróbuj nie dowodzi, że czas!

Pukhov toruje drogę z zaspy

Wraz z innymi pracownikami, którzy służą dwie lokomotywy ciągnąc odśnieżarki, bohater zaczyna oczyścić drogę z zaspach Armii Czerwonej opancerzonych pociągów i pociągi mogły przechodzić. W 60 mil od tego miejsca jest przednia. Pługiem na jednym zaspy hamulców ostro. Łamanie głowy, spadając pracowników. Śmierć jest złamany asystent inżyniera. Ambient działających konny oddział kozacki, nakazując im przynieść Pług i lokomotyw na stacji zajmowanej przez białych. Przybyli na miejsce czerwonego pociągu pancernego trafia Kozaków, pogrążone w śniegu, a zwalnia towarzyszy.

Relaks na stacji Liski

odpoczynek oni na stacji Liski trzy dni. Pukhov na ścianie baraku brzmi zapowiedź, że przednia Południowa, w części technicznej jest zbiorem mechaników. Oferuje on Zvorychnomu, przyjacielu, idź na południe, wyjaśniając, co robić w Pług już nic: zbliża się wiosna. Rewolucja nastąpi, i nie będzie nic do robotników. Zvorychny nie zgadza, bo nie chcą opuścić żonę i syna.

Główny bohater zostaje wysłany na Krym

Pukhov tydzień wraz z pięcioma ślusarzy wysyłanych do Noworosyjsk. Trzy statki czerwony wyposażyć żołnierzy, składający się z 500 osób, w tylnej Wrangla na Krymie. Pukhov wysłany na statek pod nazwą „Shan”, służy silnik parowy. Lądowanie nieprzenikniona noc przechodzi przez Kerchensky cieśniny, ale statki z powodu burzy stracić siebie. Raging elementów zapobiega brzeg Krym. Ludzie są zmuszeni do powrotu do miasta Noworosyjsk.

Życie w Noworosyjsk

Tutaj przychodzi wiadomość, że Armia Czerwona wzięła Symferopolu. Pukhov cztery miesiące spędził w tym mieście jako starszy ramach pasowy właściwego do Morza Azowskiego, Czarnego Shipping Company. Z powodu braku pracy tęskni: parowce przychodzi małe, a głównym bohaterem jest zaangażowany głównie w tym, że doniesienia o mechanizmach pęknięcia. Często spacery po okolicy, podziwiając przyrodę. Główny bohater, wspominając zmarłego małżonka, smutny, zakopane w ziemi, ogrzano jego oddech, jego twarz. Zwilża jej niechętnie kilkoma kroplami łez Pukhov – „ukryty człowiek” Płatonow. Streszczenie fabuły pozwala tylko na wzmiankę mijania jego stan umysłu.

Pukhov w spotkaniu z Baku Ball

Kontynuujemy naszą historię. Andriej Płatonow pisze dalej, że po jakimś czasie Pukhov opuszcza miasto Noworosyjsk, ale nie do domu, w Baku, w celu spacer wzdłuż brzegu Morza Kaspijskiego, a następnie wzdłuż Wołgi do kraju. W Baku, spotyka się z piłką, marynarz, aby ustanowić firmę żeglugi na Morzu Kaspijskim. Ten człowiek daje mu misję Tsaritsyn miasta w celu przyciągnięcia wykwalifikowanych w Baku proletariatu. Tam bohater wykazuje pewne mechanikę, spotkał się z nim w biurze fabryki, mandatu Sharikov. Ta osoba czyta go, a następnie smarować śliną, przykleja kawałek papieru do ogrodzenia – ciekawy szczegół, który wprowadza Andriej Płatonow. „Secret Man” Pukhov patrzy na kartce papieru, a napędza gwóźdź na wiatr rozerwał papier. Potem idzie do stacji gdzie zestawy pociągów. Pukhov poprosił pasażerów, dokąd jadą. Mały głos jednego człowieka odpowiada, że nie wiedzą, albo. „przejażdżki, a my z nim” – mówi.

Życie w domu

Pukhov wraca do domu, zamieszkał w domu Zvorychnogo, pracował jako sekretarz warsztatach komórce, i jest tu na hydraulicznej prasy montera. Idzie żyć w tygodniu do swojego mieszkania, który jest nazywany „prawo drogi”, jak Puchatek jest nudny. Główny bohater często idzie odwiedzić swojego przyjaciela i mówi mu Zvorychnomu różne historie o Morze Czarne – do picia herbata nie ma nic. Thomas, w drodze do domu, należy pamiętać, że ludzkie siedlisko nazywa się palenisko. Skarży się, że jego dom nie jest jak centrum, ani ogień, ani kobiety. Bardzo ciekawy pomysł na bohatera, który stworzył Płatonow ( „The Hidden Man”). Analiza z nich, niestety, nie jest przedmiotem tego artykułu. Jednak on ulega transformacji w wyniku, nadal będziemy krótko opisać.

Nieudany przedsięwzięcie Pukhov

Biały zbliżyć się do miasta. Zebranych w grupach, praca bronić. Ciężki ostrzał wroga pociąg miasto było białe. Thomas proponuje zorganizować wiele platform piasku, aby umieścić je w pociągu było stoku. Ale lecą na kawałki, nie powodując żadnych szkód do niego. Robotnicy rzucili się do ataku, objęte ogniem karabinów maszynowych. Dwa pociągi pancerne Armii Czerwonej rano przyjść z pomocą robotników: Miasto zapisany.

Po tych wydarzeniach, zdemontowany komórkę: Zamiast tego, czy Pukhov zdrajcę? A może wpadł na ten głupi przedsięwzięciu, ponieważ jest po prostu głupi człowiek? Na które zdecydowaliśmy się zrobić. Fomu Puhova obciąża pracę w sklepie – smutek, a nie wagi. Pamiętając piłkę pisał ten list.

Pukhov ponownie w Baku

Odpowiedź przychodzi w ciągu miesiąca. Przyjaciel zaprosił go do pracy w Baku w kopalniach ropy naftowej. Thomas idzie, to mechanik w jednym z silników, jest pompowana do zbiornika oleju w szybach naftowych. W miarę upływu czasu, bohater staje się dobre. Żałuje tylko jedno: że w wieku trochę i nie ma już w swojej duszy coś zdesperowany jak to było wcześniej.

Świadomość Fomy Puhova

Raz głównego bohatera, życie, które opowiada nam historię „Secret Man” Płatonowa poszła łowić z Baku. spędził noc u znajomego Sharikova do którego brat wrócił z niewoli. Nagle obudziła współczucie dla ludzi nagle wyjaśnione w duszy Pukhov. Idzie z rozkoszy, czując pokrewieństwo do ciała wszelkie inne organy, luksusy życia, wściekłość natury, śmiały, niesamowite, a w działaniu, w ciszy. Stopniowo, bohater uświadamia sobie, o bolesnej i ważnej: w ludzi, w rewolucyjnej odwagi przeniósł rozpaczliwej natury. Psychiczna obcej ziemi zastrzega Pukhov, a on czuje się znajome ciepło ojczyzny jakby od niepotrzebnych żoną wrócił do matki. Ciepło i światło napięte nad otaczającym ich świecie, okazało się stopniowo w życie człowieka. Aby sprostać inżyniera, mówi: „Dzień dobry!” On odpowiada: „Rewolucyjna studnię”.

W ten sposób kończy się „Secret Man” Płatonow. Podsumowanie wprowadza tylko główne wydarzenia. Po zapoznaniu się z oryginalną pracę, jesteś bardziej zaznajomieni z głównego bohatera i będzie lepiej zrozumieć, dlaczego Płatonow wobec niego korzystać tak niezwykły definicja – „ukrytego człowieka” Bohaterami opowieści są bardzo interesujące. Ich bohaterowie zasługują na bardziej szczegółowe rozpatrzenie.