351 Shares 2394 views

technika medytacji „uzdrowienie całego ciała”

Ludzkie ciało – to unikalny mechanizm, który jest wyposażony we wbudowany system automatycznej gojenia. W dawnych czasach ludzie zdawali sobie sprawę, że w pewnym stanem osoby mogą łączyć się z kilku poziomów bytu, która w nowoczesnym języku technicznym, uruchamia program regeneracji i odnowy. Wiele z metod wprowadzania w tym stanie wprowadzona do praktyki jogi i tantry, a niektóre z nich zostały utracone ludzkości. Dziś, starożytne rytuały są przedstawiane w postaci technik medytacyjnych, praca z mantrami, yantras i innych form, które pomagają nawiązać kontakt z wszechświata i własnej podświadomości. Medytacja „Healing całe ciało”, przedstawione poniżej – fragment starożytnego dziedzictwa.


Dlaczego medytacja naprawdę pomaga?

Dusza człowieka – jest niewyczerpany strumień pojazdów emocji, doznań i uczuć. Jeśli chodzi o ciało, to tylko materiał, fizyczne medium duszy. Starożytne pisma powiedzieć, że korpus – statek, który zawiera duszę. Dusza z kolei – zestaw bardziej subtelnych ciałach energetycznych, z których dwa – astralnego i psychicznego – są nosicielami ludzkich uczuć i emocji. Tajemnica pracy z nimi jest to, że poprzez zmianę skupienie uwagi i postawy, można świadomie kontrolować wszystko, co przeżywa ciało, w tym choroby, bólu i całą gamę emocji.

Jest to podobne do efektu rozproszenia, które wszyscy znamy. Jego istotą jest to, że człowiek chory i cierpiący celowo oderwany od myślenia o swojej chorobie, skupiając się na czymś pozytywnym, a nie jej objawów. Ta metoda leczenia stosowana w nowoczesnych psychosomatycznych, ale znany jest ludzkości od tysięcy lat. W kręgach ezoterycznych jest uznawane za dowód teorii, która potwierdza możliwość świadomego uzdrowienia sterowania.

Ta medytacja na uzdrowienie działa na następującej zasadzie: gdy człowiek przestaje zwracać uwagę na tę chorobę i świadomie pielęgnować ideę zdrowia, choroba naprawdę zaczyna się cofać, aż wreszcie przechodzi całkowicie. To, oczywiście, nie chodzi o to, aby ignorować tej choroby. Wręcz przeciwnie, jest to konieczne w celu przeciwdziałania moc silnego zamiarze wyzdrowieć i napełnić ich wewnętrzną przestrzeń myśli o zdrowiu psychicznym. Ten aktywny myślenie i medytacja jest praktyka „uzdrowienie całego ciała.” Jest bardzo ważne, aby zachować te myśli nieustannie, dzień po dniu.

siłą skupioną

Kolejny potężny gojenie medytacja jest związana z koncentracją na określonej części ciała. Eksperymenty medyczne udowodniły skuteczność tej starożytnej sztuki. Istotą tego jest prosty: trzeba skupić całą swoją uwagę na zajętego narządu. Takie postępowanie powoduje wzrost przepływu krwi do wybranej powierzchni i do wzrostu temperatury, który stopniowo prowadzi do ran. W ten sposób traktowane, na przykład, spadek ciśnienia, to znaczy zmniejszenie ciśnienia krwi i inne choroby związane z zaburzeniami krążenia. Oczywiście, nadciśnienie, to jest podwyższone ciśnienie, w ten sposób nie może być traktowany.

technika medytacji „uzdrowienie całego ciała”

Pierwszą rzeczą, którą trzeba odpocząć i zająć wygodną pozycję leżącej lub siedzącej lepiej. W tym ostatnim przypadku, z tyłu powinny być proste. Następnie trzeba wziąć kilka głębokich oddechów, a następnie zamknij oczy. Musisz oddychać równo, powoli i głęboko.

Najlepszy ze wszystkich, jeśli nie będzie rozpraszać obce dźwięki. Można jednak włączyć tła odpowiednim medytacyjnej kompozycji, które pomogą Ci skoncentrować.

Teraz można po prostu usiąść lub położyć się spokojnie, zachowując spokój i ciszę. Wskazane jest, aby nie myśleć o niczym, i zmniejszenia aktywności umysłowej do możliwego minimum, jak głębokiej relaksacji, medytacji i uzdrawiania jest skuteczne, gdy osoba uwaga nie jest rozpraszane przez myśl partyjnej.

Kiedy czujesz się gotowy, koncentrują się na oku problematycznych części ciała lub narządu. Spróbuj sobie wyobrazić, jak to wygląda choroby. Nie zaniedbuj tego punktu, ponieważ wizualne reprezentacje wielki nasilać działanie medytacji „Healing całe ciało.” Kiedy obrazowo zobaczyć jego choroby, określają w jaki sposób różni się od zdrowych części ciała. Spróbuj również doświadczyć nie tylko kolor, ale również choroby zapach, temperaturę, wielkość, skład, ruchu, tekstury i innych cech.

Chodzi o to, aby najbardziej szczegółowe badanie ich problemów, poznać jej twarzą w twarz. Podświadomość jest przyjąć tę pracę jako wezwanie do działania i uruchomić mechanizm samoleczenia. Trzeba będzie tylko utrzymać swoje codzienne powtarzanie medytacji „uzdrawiania całego ciała.”

Kiedy płacisz jej wystarczająco dużo uwagi i czasu choroby, można przejść do następnego kroku. Teraz trzeba wysłać w ciele pacjenta miłości. Najprostszy sposób na to, wizualizacji ostatni w postaci chmury lub pęczek światła. W rzeczywistości, twoje ciało zostanie uzdrowiona przez miłość. Medytacja – jest sposób, aby skutecznie przekazać go we właściwym miejscu, w oparciu o uwagi podświadomości, która wykonuje całą pracę dla samoleczenia.

Podczas oczekiwania na wyniki

Często pierwsze wyniki tej praktyki zauważalny po pierwszej sesji. Jest prawdopodobne, aby poczuć przypływ sił i poprawy ogólnego stanu zdrowia. Jednak dla niektórych ludzi medytacji głęboki relaks i uzdrowienie przynosi wymierny efekt natychmiastowy. To nie znaczy, że nic się nie dzieje. Potężne dzieło uzdrawiania już się rozpoczął, tylko jej subtelny poziom nie stał się znacznie, jak chcielibyśmy. Wystarczy zachować codziennej praktyki – a wyniki zostaną wkrótce odczuwalne.

Przez praktykowanie tej medytacji, poczujesz pozytywne zmiany po każdej sesji. Wreszcie, po prostu nie czują się chorobę w swoim ciele. A potem przyjdzie i całkowite uzdrowienie ciała.

Medytacja „wewnętrzne dziecko Healing"

Mówiąc o uzdrowienie technik medytacji nie można powiedzieć o praktyce pracy z wewnętrznym dzieckiem. Punktem tej techniki jest to, że każda osoba w tym samym czasie żyjących dzieci, młodzieży, dorosłych i starszych. Cała ta rodzina jest konieczne, aby zaakceptować i miłość, czy Twój stan psychiczny będzie destabilizacji. „Uzdrowienie wewnętrzne dziecko”, aby osiągnąć tę harmonię ze wszystkimi częściami siebie i praktykował medytację.

Pierwszą rzeczą, aby dowiedzieć się – to nie ma znaczenia, ile masz lat. Wewnątrz, zawsze będziesz musiał żyć dziecko, które potrzebuje miłości, ochrony, uczuć, uwagi i zrozumienia. W twojej mocy, aby dać wszystko. Należy mieć na uwadze, że braki w swoim wychowaniu wpływa to dziecko. Jeśli był traktowany zbyt poważnie, on teraz cierpi z tego. Gdyby został pobity lub ignorowane, jest również przeżywa teraz. I to musi być ustalona w celu uzdrowić swoje wewnętrzne dziecko, a zatem sam.

przebaczenie rodzice

Ale po pierwsze, przepraszam swoich rodziców, czy istnieją powody, żeby się obrazić. Nie winię ich bardziej niż cokolwiek innego. Uwolnienia ich winę za każdą łzę w swoim dzieciństwie, na wszystkich cierpień i bólu. Jest to bardzo ważne, ponieważ zachowując urazy, jesteś w pozycji ofiary, a wam jest istotne w tej sytuacji wyjść. Dopiero potem przychodzi uzdrowienie duszy. Medytacja dla pracy z wewnętrznym dzieckiem, gdy praktykowana codziennie, przyniesie owoce w oczywisty kilka tygodni. Pokochaj swoje wewnętrzne dziecko, komunikować się z nim codziennie – a zdrowie ulegnie znacznej poprawie. Poniżej podajemy kilka wskazówek, które sprawiają, że najbardziej skuteczną technikę.

Praca z fotografiami

Byłoby miło, aby wykorzystać swoje zdjęcia dziecka do tej medytacji. Uważają je, poczuć dziecka w środku – jego emocje, uczucia. Porozmawiaj ze swoim dzieckiem, patrząc na ciebie z obrazka.

wizualizacja

Odpocząć, zamknąć oczy i wizualizować swoje wewnętrzne dziecko. Zapytaj go, aby przyszedł do ciebie i prosić o przebaczenie za to, że tyle czasu ignorując go. Porozmawiaj z nim, starają się uczynić go szczęśliwym. Powtórz to ćwiczenie codziennie.

Sam festiwal dziecięcy

Czasami zorganizować ucztę dla swojego wewnętrznego dziecka. Kupić tort, balony, może nawet jakąś zabawkę, której marzył jako dziecko, ale nie otrzymałeś. Gratuluję swoje dziecko, powiedz mu to, co chcesz usłyszeć, jak sami dziecka. Pamiętaj, aby wyznać jej miłość do niego.

Listy do dzieciństwa

Byłoby miło, aby napisać list do swojego wewnętrznego dziecka. Napisz go z jego dominującej ręki – jako osoba dorosła. A druga odpowiedzieć samodzielnie, lecz jako dziecko. Można głęboko zaskoczony otrzymanych odpowiedzi. Podobnie, można wyciągnąć coś lub polepit plasteliny ze swoim wewnętrznym dzieckiem.