537 Shares 5460 views

Alexander Galushka: biografia i zdjęcia

Aleksandr Siergiejewicz Galushka, którego biografia jest opisany w tym artykule – rosyjska figura polityczna i publiczna. W tej chwili, Minister Rozwoju Dalekim Wschodzie.


dzieciństwo

Aleksandr Siergiejewicz Galushka urodził się pierwszy od grudnia 1975 roku w rejonie Moskwy, Klin. Wychowywał się pod czujnym okiem babci. matka Aleksandra stracił wcześnie, a ojciec ożenił się ponownie. Jego macocha, Ludmiła, lekarz z zawodu. Ojciec Aleksandra, Sergey, pracował jako inżynier. Próbował nawiązać firmę budowlaną, a założył firmę „portal”. Ale to nie jest zarządzany i zamknięte LLC. Teraz ojciec Aleksandra mieszka w Elektrostal.

formacja

W szkole, Aleksander studiował „so-so” mierny. I dlaczego go do przyzwoitego wyższym wykształceniem było praktycznie żadnej możliwości swobodnych egzamin. Ale Aleksander był ambitny, i iść na studia nie chcą. Jego ojciec wierzył również, że syn ma potrzeby uczyć w zwykłej szkole zawodowej.

W rezultacie, po szkole, Alexander wszedł Uniwersytetu Moskiewskiego Społecznej, Wydział Ekonomii, płatnego na wydziale. Ukończył z wyróżnieniem w roku 1997. Po przerwie wszedł MIPK REA nazwany Plechanow. Ukończył studia w 2001 roku,

kariera

Podczas studiów w Instytucie Aleksandra Galushka postanowił przejść do biznesu. Założył wiele małych firm, które są zaangażowane w doradztwie. Później wszyscy byli zjednoczeni w Partnera marki Key, a Galushka rankingu spółkę zarządzającą.

W dziewięćdziesięciu pięciu poszedł do pracy, siedzi w Instytucie Nauk kontrolą, na stanowisko analityk systemów. Ale młodzi profesjonaliści otrzymują bardzo niskie płace. Alexander szybko zrezygnował. W 1998 roku wyjechał do pracy w MKOl-Center. Firma jest zaangażowana w badaniach marketingowych, ekonomicznych i analizy finansowej.

Wkrótce stał się prezes spółki. Stanowisko realnej władzy prawie nie dają, i był bardziej formalny. Przez Aleksandra głównie zobowiązani do podpisania dokumentów. A pieniądze przekazywane przez inne ręce.

Zatrudnienie w aparacie rządowym

Z firmy, w której pracował Alexander Galushka, ściśle AR Belousov, szef laboratorium w Instytucie Rosyjskiej Akademii Nauk i konsultant rosyjski premier. Aleksandru Sergeevichu często musiał spotkać się z Andrew Removich na służbie. A młody człowiek lubiłem Belousov.

Pomógł Alexander został prezydentem organizacji non-profit „Rosyjskiej Izby Rzeczoznawców”. Prace Aleksandra nie ma prawie różni się od poprzedniego. Potrzebował tylko umieścić swoje podpisy i uczestniczyć czynną biznesowego. Tam założył nowe kontakty. W 2008 Galushka „przeleciał” przez szeregi.

Początkowo został przedstawiony Kalimullin D. i S. Sobyanin, który wyreżyserował aparatu rządowego. W 2010 roku został wybrany Aleksander imadło, a następnie przewodnictwo „Biznes Rosji”. Od 2011 do 2012 roku. Był członkiem Państwowej Komisji na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego Buriacja, Dalekim Wschodzie, Irkuck regionie i Trans-Bajkał Territory.

Alexander Galushka opracowała szereg programów i pomagając im w realizacji. Na przykład, aby stworzyć nowe miejsca pracy, uznane za kwestię wzrostu demograficznego kraju, inicjatyw biznesowych, itd. Pierogarnia był autorem pomysłu stworzenia 25 milionów miejsc pracy w Rosji w 2020 Vladimiru Putinu spodobał się projekt, a prezydent ją popierali.

W 2013 Galushka został współprzewodniczącym głównej siedzibie Frontu. Ale wkrótce miał inny termin, a Aleksandru Sergeevichu musiał opuścić ONF. We wrześniu 2013 roku Władimir Putin polecił rozwoju Galushka na Dalekim Wschodzie. Więc Alexander został ministrem.

W 2015 Galushka wspólne wyniki pracy wykonanej w roku 2014. Według statystyk, na Dalekim Wschodzie zwiększonej płodności i zmniejszenie śmiertelności. Odpływ ludności spadła o prawie jedną czwartą z powodu wzrostu produkcji przemysłowej i rozwoju infrastruktury. Było dobrze płatnej pracy. I przyciąga ludzi do pracy na Dalekim Wschodzie, a nie iść w poszukiwaniu „ciepłego”.

życie osobiste

Alexander Galushka żonaty i szczęśliwie żonaty. Jego żona zarobił w ubiegłym roku nieco ponad trzysta tysięcy. Przychody Aleksandra było ponad pięć milionów rubli. Para ma troje dzieci – dwóch synów i jedną córkę.

Nagrody i tytuły

Aleksandr Siergiejewicz Galushka – profesor School of Economics. W 2004 roku Alexander wszedł do top-100 rosyjskich kompetentnych menedżerów. Pierogarnia jest laureatem kilku nagród i programów państwowych. Odznaczony rządowych dzięki, dyplomy i medale honorowe. Jest członkiem kilku Rady Prezydenckiej, która jest kierowana przez Władimira Putina.