805 Shares 1878 views

Śmieszne komedia rozmowa o tym, co kobiety milczą!

Nieważne kobietę? To pytanie nie jest retoryczne. Starożytni myśliciele uważane główną zaletą greckich kobiet nie jesteś pięknością, a umysł, powiedział jej, co lepiej milczeć.


O błahych przygodach czterech przyjaciółek, niezaprzeczalne piękno, które wydają nawet mądry najpierw powiedzieć, komedię „Nieważne dziewczynę.” Oglądaj film jest lepsze z przyjaciółmi.

Udał się do Hiszpanii, aby odpocząć od zgiełku Moskwie, zrobili tak wiele głupich rzeczy, że naprawdę lepiej nie znam nikogo. To, co kobiety często milczą! Aby dowiedzieć się, jak być ulubione ludzie nie wątpię ich zdolności umysłowych. Kto chciałby żyć, choć piękne, ale głupie i bezużyteczne istoty?

Film „Nieważne dziewczynę” wygląd jest zalecane każdemu, kto chce się zrelaksować. Historia zaczyna się z faktem, że zebrana w kawiarni, przyjaciele dzielą się swoimi problemami.

A teraz o tym, co „ciche” kobiet. Pierwszy Lada, rozpoczął spotkanie i wycieczkę do Hiszpanii – autor popularnych piosenek, mówi wszystko o jej ciąży. Po drugie, Julia – kierownik reklamy. Mówi jej przyjaciół, że jej chłopak, utalentowany fotograf, zdradza ją z modelem. Emocje są tak przytłoczeni jej, że nie może nawet porozmawiać z nim o tym, co sprawia, że nieznośnie niezadowoleni i rozczarowani, ponieważ Julia była już przygotowania do ślubu. Po trzecie, Katja – prawnik, broni interesów stron w sądzie podczas rozwodu, opowiada o tym, jak zmęczony monotonią dobrego życia rodzinnego i jak nie chce dzieci, podczas gdy mąż prosi go, aby mieć dziecko. Po czwarte, Tasia, nie ożenił się, ona jest studentem-dziennikarz, który pomaga Stepsister Lada i wszedł w kawiarni tylko dla firmy.

Dziewczynki podjąć decyzję, że nadszedł czas, aby zdystansować się od problemu, a za to pójść do Hiszpanii. Tam oni odpocząć w spa, po wypiciu alkoholu, zorganizować dziki taniec w barze, ja prawie mąż za bogatego człowieka Julia, kradzież cudzego dziecka, a uciekając od swoich prześladowców, oszałamiające młody i przystojny policjant, który lubił TASE. Ponadto Lada jest przekonany, że ojcem jej dziecka jest nadal jej własny mąż, a nie mieszka w Hiszpanii, przyjaciela, artysty, miał trochę inne przeciwną orientację seksualną. Kate jest przekonana, że dziecko – to nie jest straszne, ale bardzo miły, a znudzony ukochanej Belomortsevu, udał się do Moskwy, chętny do zostania matką. Julia jest przekonana, że jej podstępna zdrada Nikita, fotograf, reklamodawcy, istniał tylko w jej wyobraźni hipochondryk. W rzeczywistości, kocha go i nadal chce się z nią ożenić. Absolute "happy end"! Każdy jest zadowolony, czego chcą i widzów.

Lekka i zabawna komedia o perypetiach czterech Moskali w Hiszpanii pozwoli widzowi odpocząć trochę. Podczas tej historii, obserwując, jak dziewczęta dostać się do trudnej i pozornie beznadziejnej sytuacji, publiczność będzie miała okazję zapomnieć o swoich problemach. Nawiasem mówiąc, zmieniając przygody przyjaciółek, ale powody dramatycznych zmian nie mają nic i nigdy nie powie swoich mężczyzn. Nic dziwnego, że żaden z nich nie jest wyświetlany lub tylko krótko dostrzegł w ramce. To, co kobiety milczą!