456 Shares 1065 views

Natalia Rudova "Univer nowy hostel.". Krótka biografia aktorki w serialu i filmowania

Rosyjska telewizja jest teraz dużo godnym serii o najróżniejszych gustach. Wśród szczególnie humorystyczny przyciąga „Univer. Nowy hostel”. Natalya Aleksandrovna Rudova – jedna z aktorek grających w nim przez krótki czas. Pamiętam publiczności swoją surowość i piękno, a także zasady żelaza. W opowieści Natalii Rudova ( „Univer nowy Akademik”) zaczyna spotykać jeden z głównych bohaterów – Arturom Mikaelyanom.

Biografia aktorki

Natalia urodziła się w 1983 roku w dniu 2 lipca Pakhtakor, region Dżyzak. To był czas, Związku Radzieckiego, tak że był to Uzbek SSR. Rodzice aktorki – zwykli ludzie, nie związanych ze światem filmu. Kiedy miała dwanaście lat, przeżyła rozwód rodziców, ale po chwili był w stanie podjąć decyzji. Przebywała z matką i ojcem do utrzymania przyjaznych stosunków, regularnie pomagał finansowo swoją rodzinę.

Dzieciństwo Natalia przeszła w pobliżu Morza Kaspijskiego we współczesnym Kazachstanie w Aktau. Po jego rodzice rozwiedli się i matka przeniosła się do miasta Iwanowo. Jest tu i odkrył swoją miłość do aktorstwa. Dziewczyna cieszyć się grając w lokalnym dramat koło i udział w różnych konkursach i koncertach.

W 1995 roku wstąpił do Iwanowo Regional College Kultury na kurs tanzila Rahimzyanovny Shchekin. W 2003 roku ukończył studia i przeniósł się do Moskwy. Kariera w mieście zaczęło się od pracy modeli fotograficznych, a trzy lata później po raz pierwszy pojawił się na wystawie. Od momentu powstania aktorka Natalia pojawiła się w kilkunastu filmach i serialach. Ale w tym artykule będziemy mówić o roli, jaką zdobył w 2012 roku Natalia Rudova. „Univer. Nowy hostel „- to jest dość dobrze znana w tym czasie komediowej serii o studentów, w którym nowa postać – Ksenia Andreevna.

Rola w serialu Univer. Nowy hostel "

Nowa seria została uruchomiona w 2001 roku. Od starej obsady „Uni” było tylko chłopców. Przez przypadek żyli w akademiku z kobietą. Oczywiście, niektóre pary odkryli prawo miłości w swoim pokoju, a niektóre na uniwersytecie. Arthur Mikaelian spotyka piękną zavkafedroj Ksenia Andreevna, który gra Natalia Rudova. Po pewnym czasie zaczęli celownik.

Natalia Rudova ( "Univer. Nowy hostel"), jego rola w serialu grał dobrze. Według większości aktorek, to było dość trudne do działania w scenach, gdzie była prawie naga (małe spodenki i ochraniacze na piersi prawie nic kryte). Ale, jak mówi Natalia, ona naprawdę pomogło Ararat (Artur Mikaelyan). Zważywszy, że aktorka jest regularnie usuwana w szczerej zdjęciowej, a następnie umieszcza swoje zdjęcia w „Instagrama” profilu, to doświadczenie pomogło jej zbyt.

Aktorka serial „Univer. Nowy hostel „Natalia Rudova grał nieco surowe i sztywne Kseniyu Andreevnu. Wizerunek nauczyciela to dobrze było sukcesem i została przeniesiona niezwykłe i całkiem naturalne. Jego uzupełnieniem jest garnitury i okulary, w której aktorka pojawiła niemal stale. W związku z Michaelem Xenia było także więcej niż surowe. Mogła mieć to Lovelace w ryzach bez stałego nadzoru przez jego boku. Ogólnie rzecz biorąc, obraz inteligentnego biznesu i pięknej kobiety, która także wie, jak kochać, mamy doskonałe.

Obchodzi Natalię z serii

Jednak Natalia krótko występował w serialu. Ze względu na fakt, że był zaangażowany w kilka projektów (na przykład „Warunków Zamówienia-2”), dała im pierwszeństwo. W opowieści Natalii Rudova opuścił „Uni. Nowy hostel”, udał się do Ameryki i tam już spotkała nową miłość i wyszła. Nazywali siebie przez długi czas z Michaelem na „Skype”, a potem powiedział, że kocha innego. Po pewnym czasie zadzwoni z powrotem, wysyłając go w opakowaniu.

Michael, oczywiście, zmartwiony, ale potem zaczął nowy związek z Yanoy Semakinoy, że było zupełnie nieoczekiwane dla widza. I Natalia Rudova ( "Univer. Nowy hostel") ostatecznie opuścił serię.

wniosek

Podsumowując, należy stwierdzić, że wielu widzów było naprawdę przykro Kseniey Andreevnoy, granej przez Natalię Rudova ( „Univer. New Hostel”). Chociaż rola dziewczyną Michaela znaleźć zastępstwo, ale te relacje były ciekawe i romantyczne, i miał długą historię.