540 Shares 3798 views

Zioła na wątrobę

ludzka wątroba przypomina silny laboratorium do oczyszczania ciała z różnych toksyn, metabolitów, alergeny, nadmiaru hormonów i witamin. Jego funkcja nie może być zastąpione przez coś, to jest bardzo istotne. Usterki w wątrobie prowadzi do gromadzenia się substancji szkodliwych, toksyny, wadliwe działanie wszystkich narządów. Jak każdy filtr, sama musi być czyszczone, co najlepiej zrobić poprzez spożywanie ziół na wątrobę. Gdy przebieg leczenia, zapewniają stabilne działanie pozytywne, ale nie można wziąć je bez kontroli, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem! To jest bardzo ważne. Należy pamiętać, że samo może spowodować awarię, cokolwiek to było, czy ziół, leków znać.


zioła lecznicze dla oczyszczenia wątroby :

• Wszystkie podwyższona część słonecznika nadaje się do długotrwałego stosowania (innych niż nasiona, oczywiście). Wywar może być pijany, zastępując je herbatę lub wodę. Okresowo ultradźwięków wątroby ;

• mącznicy warzone w następujący sposób: 10 suchych liści wlać szkła wrzącej wody, pozostawiono do ochłodzenia, napój przed spożyciem pięciu razy dziennie 20 g bulionu. To jest koniecznie zawarte w wątrobie ziołowych jak wykazuje działanie przeciwzapalne oraz zdolność do rozpuszczania kamieni.

• Matka odchodzi i macocha trzeba zaparzyć jak herbata i pić przez cały dzień;

• Świeże korzenie berberysu niezbędnych do szlifowania noża lub ruszt, suchej, do zaparzania 1 godzinę. L. / szkło. Przed posiłkiem, wypić pół szklanki bulionu;

• Cykoria brane jako herbata;

• korzeń Pietruszka może być parzona jak TEA w termosach, polepsza procesy przemiany materii w wątrobie i reguluje jego działania;

• Owoce jałowca może być warzone w czajniczek porcelany, dość kilka łyżek, zmniejsza stany zapalne, usuwa piasek, zmniejsza prawdopodobieństwo powstawania kamieni;

• Skrzyp, a także inne zioła dla wątroby pomaga oczyścić całe ciało. Ma on działanie moczopędne, zmniejsza zapalenie, i wysyła piasku z kamieni nerkowych. Konieczne jest, aby wziąć 10 gramów / kubek wrzątku, pić ten napar z trzech filiżanek dziennie.

Wątroba wytwarza nie tylko kwasów żółciowych, ale także bierze udział w tworzeniu białek tworzenia rezerw odżywczych. Żółciowe potrzebne do skraplania pokarmu Rozdzielenie cząsteczek tłuszczu. Przewlekłe stosowanie tłustych, wędzone kiełbasy rusztu żywności wyczerpywania wątroby i zaburzenia tworzenie żółci. Stąd gorzki smak w ustach rano, brak apetytu, nieprzyjemne uczucie ciężkości i dyskomfort w prawej podżebrza. Jest to pierwszy znak, że organizm potrzebuje pomocy, w tym przypadku skutecznego odbioru traw żółciopędnie.

Żółciowe zioła dla wątroby:

• Kwiaty nieśmiertelnika trzeba pić dwa do trzech miesięcy. Trzeba zaparzyć w ½ szklanki wrzącej wody ½ ul. l. kolorów, a następnie wytrzymać bulion na ogniu przez około 15 minut do pół godziny nalegać. 1/3 szklanki pić pół godziny przed posiłkiem. Środki zwiększa produkcję żółci, poprawia jej skład stymuluje ściany sygnałów pęcherzyka żółciowego;

• Zastosowanie znamiona kukurydzy i kolumn ma wyraźny efekt żółciopędny, poprawia jakość żółć, odcienie pęcherzyka żółciowego ściany, zapobiega powstawaniu kamicy żółciowej. Wlew przygotowywany jest z 1 łyżka. l. barów parze w pół litra wody i wygrzewać do ogrzewania przez dwadzieścia minut, może być pity po 40 minutach, napoje 1/2 filiżanki. Trzeba pić około 2-3 miesięcy.

• Podobny efekt jest produkowany i inne zioła dla wątroby: korzeń mniszka lekarskiego i liści, nasion rastopshi, liście mięty, Wierzba Jurek.

Posiadają żółciopędny efekt i ziół takich jak wątroba koperek, szpinak, seler, kapusta, rabarbar, ale ich efekt nie jest tak silna, jak opisano powyżej.

W zapaleniu wątroby, zapalenie trzustki, i zespół nadwrażliwości jelita grubego, nie mogą pić żółciopędne brzeczki. Dlatego koszt wszystkich swoich przedsięwzięciach mówić do lekarza prowadzącego.