84 Shares 1141 views

Jak sadzić pomidory

Sadzenie pomidorów w ziemi dla ludzi na obszarach wiejskich – jest już powszechna sprawa. Czynili to, jak oni wolą korzystać z zasobów w prywatnym domu w całej swej okazałości. Rzeczywiście, byłoby bardzo nierozsądne, posiadające swój dom, swoją ziemię, idź do warzyw na rynek. Wieśniak, gdy osiedlili się w miejscach odległych od zanieczyszczenia powietrza, i woli jeść żywność ekologiczną.

Wielu mieszkańców miast, w ostatnich latach, tłumy uciekają z miast do cichej i spokojnej miejscowości życia. Wraz z pojawieniem się możliwości życia w kraju, w odpowiednim czasie przychodzi do głowy pomysł posiadania i własnych mini-plantacjach. A dlaczego nie? Ale wielu z taką samą liczbą mieszkańców byłych miejskich zastanawiasz się jak sadzić pomidory, ogórki, papryka i inne warzywa. Na porządku dziennym, aby uzyskać odpowiedź na to, na pierwszy rzut oka trudne pytanie.

Najpierw musimy poznać jako przydatne warzyw w sposób bardziej szczegółowy. Pomidor, po pierwsze, samopylnego warzyw. Jednak w kwiecie pomidorów są zarówno męskie i żeńskie narządy rozrodcze. Po drugie, konieczne jest, aby pamiętać, że pomidory są bardzo ciepłolubne. Optymalna temperatura dla ich wzrostu i rozwoju wynosi 22-25 stopni, w rzucie pionowym, oczywiście, oraz. W temperaturze niższej niż 10 stopni poniżej zera nie dojrzewa pyłku i jajnika, nie nawożono, jest wyeliminowane. Jak sadzić pomidory?

Jesteśmy prawie w tym prawdy. Że wszystko poszło gładko, kwiaty muszą być nawożone. W tym celu musimy wiatr zaniósł do pyłku. Odbywa się to zazwyczaj w następujący sposób. Wzdłuż sufitu szklarni rozciągnięty drut równolegle do łóżek ogrodowych. Obok sadzonek, po prostu, na przykład, sadzone, zatrzymany drewniany kołek. W pobliżu każdego krzaka. Do tej liny jest związana i zakotwiczone do drutu w pełnej długości. Gdy roślina zaczyna rosnąć, będzie rosnąć, tutaj lina jest asystentem w celu wspierania, jak wygląd owocu wzrostem masy ciała, a zakład pójdzie do łóżka. Twoje zadanie – wraz z rozwojem zakładu delikatnie przekręcić do liny. W ciepłe dni, bocznych okien, a wiatr uniósł szklarni swobodnie chodzenia przez cały czas, przenoszenia pyłku. Cóż, przynajmniej częściowo nauczył się sadzić pomidory?

Ale przed stworzeniem warunków wokół nasion pomidorkami powinny być starannie dobrane. Powinny one, oczywiście, nie boli, musi mieć właściwy kształt. Jest to konieczne do wchłonięcia ich przez 24 godziny w wodzie w temperaturze pokojowej, a – jest niezbędne do owijania ich w wilgotnej gazy i co około 12 godzin, sprawdź, czy zaczęli „budzi”. Gdy nasiona kapusty podana, powinny one zostać przeszczepione w odpowiednim zasobniku. Osadzony na tacy musi znajdować się w odległości 2-3 cm od siebie. Wlać umieścić kiełkujących nasion i posypać suchą ziemię w 2 centymetrów.

Umieść tacę na parapecie, aby mieć dostęp do słońca. W ciągu jednego lub dwóch dni będzie można zobaczyć, że kwestia jak sadzić pomidory, rozwiązany – zaczną kiełkować. Jak tylko małe „drzewa” rośnie do 15-20 cm, mogą być bezpiecznie przenoszone do terytorium ciepłej szklarni. Umieść je w odległości 25-30 centymetrów. Po paru tygodniach można zbierać żniwo. Pytanie, jak sadzić pomidory, osiedlił się daleko i szeroko, w przybliżeniu taka sama jak pomidory posadzone w szklarni.