175 Shares 2136 views

Kolochkova Faith: A Biography, książki

Kolochkova Faith – jasne i bardzo niejednoznaczna osobowość. Jest to pisarz zostaną omówione w tym artykule. Kim ona jest pisanie i jak to pomaga jej się dotrzeć do serc czytelników? Bardzo wiele jest zainteresowany tymi pytaniami, a tu postaramy się na nie odpowiedzieć.


Kim jest Wiera Kolochkova?

Oficjalne źródła mówią o tym, jak zwykła kobieta, która jest prosta, ale piękne słowo piersiach. Jej książki, a raczej pracy, zyskuje coraz większą popularność wśród czytelników.

W rzeczywistości Kolochkova Vera Aleksandrowna – dość kontrowersyjna osobowość. O swoim życiu praktycznie nic nie wiadomo, woli pozostać incognito. Na tym tle, wiele myśleć o tym, czy jest to prawdziwa kobieta, albo imię, którym jest on objęty cały zespół pisarzy. Domniemane zdjęcia pisarza, można zobaczyć trochę wyższe.

Niezależnie od tego, kto faktycznie Kolochkova Vera, jego sukces jest niezaprzeczalna. Więcej niż tuzin jej powieści chciwie czytane przez tysiące fanów.

O tym, co pisze?

Jak już wspomniano, głównym gatunkiem Vera Aleksandrowna – romans. Mając to bardzo udane i skuteczne, pomimo faktu, że gatunek jest już zakładać wzdłuż i wszerz. Dostarcza czytelnikom proste, ale ekscytujące historie swoich bohaterów. bohaterowie pisarz próbuje znaleźć swoje własne szczęście, a stracić ją znowu szuka. często okazuje się, że szukali nie jest nawet tam. I czasami dochodzi do zrozumienia tego, co rzeczywiście chcą bardzo różne.

Jak widać, w rzeczywistości, Vera opisuje nam codzienne życie współczesnego człowieka. Ale słowa użyte przez autora, zraniony do żywego, i zaciągnął do tego niezwykłego świata książek. Jest mądry i pełen historii życia, które dotknąć duszy, a czytelnik nie może oderwać się od książki.

Wiera Aleksandrowna Książki

Aby wyświetlić wszystkie książki pisarza będzie prawdopodobnie trudne i nudne. Dlatego dajemy Ci listę najbardziej interesujących i popularnych tytułów w ostatnich latach twórczości Vera Aleksandrowna Kolochkova.

Tak więc, jeśli jesteś fanem romantycznych dramatów lub po prostu interesuje osobowość autora, wówczas radzimy spojrzeć na następujących książek:

 1. "Life Saving", został wydany w 2007 roku.
 2. „Dom z antresolą w spadku”, został wydany w 2007 roku.
 3. „Zamiast miłości”, ukazał się w 2008 roku.
 4. „Pod żaglami Hope, opublikowane w 2008 roku.
 5. „Marusina Lubow”, został wydany w 2009 roku.
 6. "Double fuj", opublikowane w 2009 roku.
 7. „Puste gniazdo syndrome”, została opublikowana w 2011 roku.
 8. „Słodki chleb macocha”, ukazał się w 2011 roku.
 9. „Naucz mnie jak kochać”, ukazał się w 2011 roku.
 10. "Tear królową Shamahanskaya", została opublikowana w 2012 roku.
 11. „Wojewódzki Madonna”, została opublikowana w 2012 roku.
 12. „Dom na Odysei”, została opublikowana w 2012 roku.

Każda z tych książek, choć należy do tego samego gatunku, ale to jest zupełnie inna fabuła i losy bohaterów. Nie jest to zaskakujące, ponieważ pisarz jest naprawdę utalentowani transfery takie proste i znane wydarzenia z codziennego życia zwykłych ludzi. Mogła to łatwo dotrzeć do serc tak wielu ludzi.

Ekranizacją powieści

W 2012 roku, telewizja zdecydowała, że nadszedł czas, aby pokazać te historie na dużym ekranie. Okładka książki widać trochę niższa. „Alibi-nadzieja-miłość alibi” – jeden z Faith Kolochkova książek, które pojawiły się w telewizji i opowiada widzowi historię nadziei. Główny bohater musi przetrwać bardzo trudny moment – rozmowy z mężem, który ją zdradza. Ta rozmowa musi się zmienić bardzo wiele w Nadi życia, ale zdarza się niespodziewanie. Spotyka oko jest bardzo niebezpieczne i dziwny człowiek. I to jest to spotkanie zmienia całą historię nadziei.

„Alibi Alibi nadzieja-miłość” – nie jest tylko adaptacja powieści Kolochkova. Historia „Gdybym tylko była królową …” trafił również na dużym ekranie, a okładka książki widać trochę niższa. Jest to kolejna opowieść o trzech siostrach – Tamara Sone i Vick. Już jako dziecko uwielbiał siostra pomyśl życzenie i, co do zasady, oczekiwanym, te pragnienia pozostają niespełnione, choć dziewczęta już dorosły. Ale nagle okazuje się, że los ma jeszcze planów na tych sióstr, a ich historia z dokonywania życzenia jest daleka od zakończenia.

przypomina fanów

Pisze książki Kolochkova Faith tak, że setki i tysiące fanów ciągle pozostały niezwykle przyjemne i dobre recenzje. Po przeczytaniu ich, możemy zrozumieć, że, na przykład, „Malina Porzeczka” i „syndrom pustego gniazda” – specjalna. Ich Kolochkova Vera pisał w sposób szczególny. Za nieco pretensjonalne i nieco niewiarygodnie piękne słowa zostały urządzone cały tekst książki. To sprawiło, że są one bardzo podobne do rosyjskich klasyków. Ten styl powieści wykonania pokazuje, że pisarz – mistrz nie tylko wymyślanie ciekawych opowieści, ale również prawdziwym koneserem literatury, gdzie główną wartością – słowo.

Gdzie można uzyskać pisarza książka?

Wszystkie książki Wiara Kolochkova autor znajdują się w domenie publicznej, zarówno w księgarniach i Internecie. I w internecie, można wybrać prawdziwe drukowaną książkę, lub po prostu czytać z ekranu telefonu, laptopa, tabletu lub innego odpowiedniego urządzenia.

Książki Wiara Kolochkova dostępny do niemal każdego, kto chce zarówno w cenie iw obecności. Jeśli jesteś zainteresowany, aby czytać jak powieść Wiera Aleksandrowna, znajdziesz to nie jest trudne.

Vera Kolochkova "Wojewódzki Madonna"

Książka, opublikowana 21 sierpnia 2012, opowiada o Nadii. Musiała znieść i urodzić dziecko w bardzo młodym wieku. Będąc zaledwie siedemnastoletni letniej dziewczynki, ona przygotowuje się do małżeństwa, aby wychować dziecko. I było dość nieoczekiwanie – w takiej sytuacji, Nadia pozostał bardzo zadowolony. Jej oczy nie przestają świecić, i jest to w żaden sposób nie stara się to ukryć. I kto powie, że nie, nie dała imię ojca jej dziecka. Wielu uważało, że głupi i słaby, nie mogąc poradzić sobie ze swoim życiem. Ale w rzeczywistości, wszystko nie było tak …

Jeśli zastanawialiście się, co stało się potem, po prostu wziąć i przeczytać powieść. A dla tych, którzy chcą zapoznać się z pracą podobnym Faith Kolochkova zalecamy następujące książki: „Rendezvous dla trzech sióstr”, „Jaskółka dla Calineczka” i „Children of Aphrodite”. Każda z tych książek będzie do gustu, jeśli cenisz naprawdę wysokiej jakości współczesnych powieści rosyjskich pisarzy. Chociaż Wiera Aleksandrowna jest całkiem w stanie konkurować z zagranicznymi gwiazdami, a wśród twórców tego gatunku.

Książka pisarz w „labirynt”

Gdzie można kupić książki, która mówi Vera Kolochkova? „Labirynt” – sklep internetowy, do którego można łatwo znaleźć żadnych autor książki. Oto one dostępne za naprawdę dobrą cenę. Na stronie znajdziecie krótkie podsumowanie dla każdej książki, w którym będzie w stanie określić z góry, czy chcesz przeczytać szczególną historię. Również tutaj wykazuje wszystkie cechy publikacji, i można od razu mieć pewność co produkt otrzymasz po zakupie.

Idziesz do sklepu i wybrać – tutaj jest to książka dla każdego gustu i na każdą kieszeń. Na jak Kolochkova Vera jest popularne w dzisiejszych czasach, a jej książki są naprawdę tanie. Cóż, ta książka z papieru jest zawsze przyjemność czytać. Jest o wiele lepiej bukovok na ekranie. Dlatego zakup książek Wiera Aleksandrowna – logiczna i słuszna decyzja. Szczególnie zjeść – miłośnik powieści.

wniosek

Ponieważ od samego początku, nie możemy powiedzieć wiele o Vera Aleksandrowna Kolochkova. Ale jedno jest pewne: ta kobieta, która naprawdę zasługuje na uznanie, że teraz brzmi w całym kraju. Jej praca dała nam dziesiątki świetnych książek, a nawet filmów, które są tak przyjemne, aby cieszyć się wolny wieczór.

Każdy, kto chce przejść przez wszystkie śmieci literackiego i zapoznania się z tym nowoczesny i jednocześnie dramatu wewnętrznego w powieści, warto zwrócić uwagę na pracę Kolochkova wiara i zaznajomić się z co najmniej jednego kawałka niego. To takie proste historie o życiu, że są blisko serca, gdy czytelnik jest przepojona problemami bohatera.