566 Shares 4483 views

Fabuła Svirsky „Little Red” pozwoli zaoszczędzić czas na czytanie

Story "Little Red" został napisany przez pisarza Alekseya Svirskogo. Na objętość pracy jest duży, więc będzie trzeba czytać przez długi czas. Aby zaoszczędzić cenne minuty i godziny można z produktem znajdują się w mniej niż 10 minut. To wystarczy, aby przeczytać streszczenie. Svirsky „Imbir” opisany w tym artykule.


podrzutek

Historia zaczyna się z faktem, że we wsi Golodaevka niektóre Aksinia odnajduje dziecko. Leżał na ziemi obok swojego poważnie chorej matki. Aksinya Taras nazywa męża, a następnie do najbliższych sąsiadów. Ale przez ten czas biedny kobieta zmarła, a dziecko pozostało sierotą. Bezdzietny Aksinia postanowił wziąć dziecko sama. Prokhor policjant Grzyb przekonać męża, aby nie przeciwstawiać. Więc rodzina Zazuley niespodziewanie znalazł jego syn.

Z powodu braku pieniędzy nie mogli raz ochrzcić dziecko i prawie miesiąc nazwał go Ryzhikov. Wtedy dziecko nazwano Aleksandra, ale imię i pozostaje z nim.

Sanya 6 lat

Potem historia zabiera czytelnika na 6 lat do przodu, daje nam podsumowanie. Svirsky „Imbir” opowiada również o tym okresie. Sanka miał sześć lat. Przez ten czas Zazuley miał dwie córki – Wiara i Kate. Imbir wzrosła złośliwy. Wszędzie tam, gdzie każde zdarzenie bez względu na to, co się dzieje, każdy był pewien, że ma do tego Sanya bezpośredniej relacji. Ale Ryzhik miał dobre serce. Zostawił psa, nazywając go Moypos. Sanka był miły i do osieroconej dziewczynki Duns, bronił ją od pijanego wujka i poprosił matkę, aby wziąć dziewczynę do domu.

Więc czytaj dalsze podsumowanie. Svirsky „Little Red” informuje czytelnika o przygodach chłopca.

podróżnik

Raz, kiedy Alexander już w wieku 10 lat, dowiaduje się, że Aksinya i Tarasa nie było w domu. Ponadto, postanowili wysłać swoje dziecko do nauki chrzestnego. Wszystko to popchnął Ryzhik uciec. Spotkał magika, znany jako pół funta i postanowił udać się z nim do Odessy. Ale po drodze Ginger tył pociągu, i został sam. Widząc łzy dziecka, niewidomy starzec zaproponował, by stać się jego povodyrom. Chłopak zgodził się.

Dziadek przyniósł dziecko ubogim, którzy żebrać, i mieszkał w klasztorze. Ale stary, tak jak wielu żebraków, nie okazały się nieszczęśliwy – widział doskonale.

Tutaj Sanka spotyka się z Spirka Loach, rówieśnikami, jak donosi oraz podsumowanie. Svirsky „Ginger” i powiedzieć czytelnikom o nim.

Chłopcy zaprzyjaźnili się i postanowili uciec od biednych. Ich plan zadziałał, ale dzieci były w gangu złodziei. Ci zaczęli uczyć im rzemiosła. Po Sanka chwycił jego wybryki, ale uciekł i uciekł. Imbir ponownie spotkał pół funta, i pojechał do domu. Ale młody podróżnik nudziłem się w jednym miejscu, a on znowu uciekł z domu.

A. Svirsky „Ginger”: podsumowanie i ukoronowanie

Sanka odwiedził wiele miast, w tym Petersburgu i Moskwie. Wszędzie znalazł przyjaciół, z którymi do podróży było interesujące. Będąc w stolicy, nastolatek widział występ cyrku. Ale skończyło się tragedią – spadł z platformy, pod którym znajduje się pół funta. Mag mógł wziąć do szpitala, ale zmarł wkrótce. Sanka był bardzo zdenerwowany.

Oto praca, zmuszając wczuć, stworzony A. Svirsky. Imbir wywołuje sympatię czytelnika, ale poszedł w złym kierunku, zaczynają wędrować.