283 Shares 4822 views

Wpuszczone mieszacz podtynkowy – to …

Obecnie utrzymanie higieny ciała nie jest możliwe bez takich urządzeń sanitarnych, takich jak łazienka przyjść prysznicem. Ostatnio cieszy się znacznie większą popularnością, ponieważ odbiór łazienka zajmuje dużo czasu, a można odświeżyć się w ciągu kilku minut za pomocą duszy.


Podtynkowe baterie są idealnym rozwiązaniem problemu „Mały Rynek”, ponieważ jest to jeden ze sposobów, aby zaoszczędzić sporo miejsca. Wszystkie modele mają tylko jeden cel, wiele urządzeń.

Jaki jest kran podtynkowy?

Tradycyjne instrumenty wymagają regulacji i rozmieszczenie zaopatrzenia w wodę w mieszkaniu. Na podtynkowe mikser – urządzenie, które jest oddzielone od dziobka. Trzeba zainstalować takie urządzenie w momencie gdy przewody wodne rozcieńczenia przeprowadza się, jak to ma miejsce w przypadku montażu na ścianie. Widoczna tylko poza dyszą metalu i uchwytu.

Każdy producent stara się uwolnić swoje baterie z montażu na ścianie, ale w ogóle, są 2 główne typy:

 • Mechanizm do osadzenia – monolityczny metalowa rama jest odlewana z otworami do dostarczania gorącej i zimnej wody, wyposażonej w elementy złączne. Jedyna część składana ma takiego pojemnika z mieszalnika.
 • Wpuszczone box. Te wszechstronne miksery ukryta instalacja dwóch rodzajach: urządzenie do duszy (podlewanie stropu lub Konewka wyposażony w wąż elastyczny) i urządzenie do wanny i prysznice (dwa wyjścia wody: głowa prysznic i wylewem).

Urządzenie stacjonarne z konewkę i przełącznika jedną dźwignią

Mieszacz podtynkowy – regulator temperatury i ciśnienia wody, który wchodzi z kranu lub prysznica głowy. Najnowsze to: prosty i multi-mode. Najprymitywniejsza jest pojedynczy układ dźwigni, w zależności od prac, który jest zasobnikiem, który pełni tę samą funkcję, co zaworu i mieszalnika kulowego w tradycyjnym urządzeniu.

Konewka z przełącznikiem trybu i miksera dołącza do długiej karbowany wąż elastyczny metalowy. Mocowane do ściany za pomocą specjalnego uchwytu.

Kolejność instalacji lub wymianie mieszalnika

Bateria natryskowa podtynkowa z można zainstalować samodzielnie, wszystko, co jest wymagane – to jest trochę doświadczenia i specjalnych narzędzi.

Postępować w następujący sposób:

 1. Za pomocą szlifierki lub szczelin w murze wykonać rowek, aż do osiągnięcia żądanej wysokości.
 2. Rury do zaopatrzenia w ciepłą i zimną wodę powinien być poprowadzony od pionu do miejsca montażu miksera i ukryć je w ścianie. Nawiasem mówiąc, kompensacji rozszerzalności cieplnej zdolnej do specjalnych „pończochy”, do wytwarzania spienionego polipropylenu, który jest używany. Przy ustalaniu rury musi spełniać wymagania dotyczące wysokości i odległości, w przeciwnym razie proces połączenia gwintowanego z obudową urządzenia będzie opóźnione przez długi czas.
 3. Montaż ukrytą część jest wykonana bezpośrednio w ścianie. Używa młotka i korony. Nie powinniśmy zapominać, co grubość płytek lub paneli plastikowych być wykorzystywane do wykładania ścian.
 4. Osiągnąć wartość optymalną szczelność umożliwia korzystanie z FUM-taśmy. Nie mniej efekt zapewnia holowania połączeniu z farby olejnej.
 5. Teraz jesteś gotowy do zamontowania wspornik i elastyczne połączenie węża z odpowiednim mieszalniku rurowym.
 6. Ostatnim etapem jest otwarcie zaworów i sprawdzić szczelność systemu. Jeśli zostanie wykryty wynikiem nieszczelności, należy najpierw sprawdzić, czy sąsiednich gęsto uszczelek do armatury i dokręcić nakrętkę.

Rodzaje higieniczne prysznicowa z mieszaczem

Higieniczne prysznicowa z mieszaczem, podtynkowa może być różny w zależności od cech jego projekt:

 1. Wc-bidet. Zewnętrznie praktycznie nie różni się od zwykłej muszli klozetowej, ale wyposażony jest w dyszę, ciepłą wodę. Położenie tego ostatniego może być ciało z WC i wysuwany sutka. Instalacja takiego higienicznego prysznicem polega na zastąpieniu dotychczasowych toalety w domu. Konieczne jest również, aby zapewnić dopływ wody i zamontować zagłębiony kran do montażu na ścianie, prysznic, który ma być dołączony.
 2. Cover-bidet. Montaż takiego urządzenia jest znacznie łatwiejsze do poprzedniej wersji, a ponadto można go zainstalować na normalnej toalety. Pokrywa może być konwencjonalne elektryczne lub. Dla pierwszego elementu obecności dodatkowych funkcji, na przykład, ogrzewanie wody i suszarki do włosów.
 3. Ściana higieniczne prysznic oraz mikser podtynkowa – jest to ta sama konstrukcja jak w zwykłym prysznicem, ale ma pewne różnice. Podlewanie ma znacznie mniejsze rozmiary i jest wyposażony w zawór odcinający. Zainstalować prysznic może być zarówno indywidualnie jak i w toalecie. Przed przystąpieniem do samodzielnego montażu, trzeba znaleźć osobny ukrytej niszy w ścianie, niezbędnych do dostarczania ciepłej i zimnej wody, a następnie zaczynają angażować miksera. Wynik – ciepła woda. Jeśli planujesz zainstalować ten prysznic bezpośrednio na toalecie, należy najpierw zaopatrzyć się w tee do doprowadzania wody do zbiornika. Ta opcja jest znacznie mniej pracochłonne, ale ostatecznie będzie dostępna tylko zimna woda.

Najważniejsze cechy

Podtynkowy mieszacz – urządzenie, które najlepiej jest zainstalowany w czasie nie jest jeszcze kompletne wykończenie i prace hydrauliczne.

Idealnie, instalacja musi być wykonana przez wykwalifikowanych techników. Jeśli jednak zdecydowano się działać niezależnie, można skorzystać z pomocy specjalnej broszurze opracowanej przez czołowych światowych producentów – mogą znaleźć szczegółowe instrukcje krok po kroku instalowania okucia ukryte.

Gdzie mogę zainstalować ukrytą miksera?

Niezależnie od rodzaju ściany i jej grubość, istnieją następujące możliwości instalacji jednostki montażowej:

 • na ścianie;
 • na ramie nośnej;
 • na wewnętrznych ścianach Przy montażu opony;
 • wewnątrz ścian.

Wartość optymalna głębokość dla pudełka wgłębienia wynosi od 80 do 100 mm. Jeśli istnieje taka potrzeba, można użyć rozszerzenie PIN jest zwykle zawarte w zestawie. Ścianka działowa stosowana do budowy którego pazogrebnye lub płyt gipsowych głębokości 100 mm, potrzebne są specjalne wzmocnienia, na przykład w postaci blachy, przykręcone.

wodociąg

Po zainstalowaniu zagłębionej Baterie podtynkowe można przejść do podsumowując wody: palny musi być umieszczony po lewej stronie, i zimno – na prawo. Producenci zazwyczaj zawierają zestaw wszystko, czego potrzebujesz, a mianowicie, eyeliner, kilka sutki redukujących i czapce.

prace budowlane wykończeniowe

Następnym etapem jest obróbka wykańczająca falshsteny lub wytwarzania płyt gipsowo-kartonowych ścian. Druga możliwość polega na mocowanie elementu mocującego do GCR, zgodnie z projektem. Pod koniec instalacji wykonana jest z urządzenia mieszającego i zamykając wewnątrz panelu, na którym znajdują się: dźwigni sterowania, przełącznik i wylewki.

Instrukcje dotyczące instalacji mieszalnika instalacja ukryta

Instalacją sanitarną systemu podtynkowy jest bardziej skomplikowana niż odpowiednia struktura na umywalkę. W tej sytuacji konieczne jest wywiercenie każdą ścianę, albo zrobić specjalną skrzynkę, która może być umieszczona wewnątrz produktu.

Taka praca wymaga spójnego wdrażania następujących etapach:

 1. Studiowania instrukcji, aby zapoznać się z urządzeniem i jego funkcji.
 2. Myśląc o lokalizacji instalacji mieszalnika i jego części składowych.
 3. Okablowanie systemu przenoszenia wody.
 4. Wyznaczanie punktu O węża prysznica.
 5. Instalacja wodociągu.
 6. Przygotowanie niszy w ścianie lub w oknie. Dokonywanie niszy polega na wykorzystaniu zainstalowanego na swoim specjalnym stemplem dyszy.
 7. Układanie w otworze wszystkie niezbędne elementy (rury i zawory).
 8. mikser instalacyjny nisza zgodnie z instrukcją.
 9. Przeprowadzenie serii próbnej, a mianowicie starannej kontroli układu w czasie ucieczki, badając każdy centymetr, zwłaszcza w stawach.
 10. Ściana naprawy.

Ważne! Kupując instalację miksera ukryty, należy zwrócić uwagę na skrzynce montażowej. Obecność tego urządzenia znacznie ułatwia prace remontowe.