887 Shares 8429 views

Ski Resort Stepanovo

Ośrodek narciarski Stepanovo znajduje się w pobliżu miasta, dzielnicy Yakhroma Dmitrow regionie moskiewskim. Mianowicie, na 65. kilometrze autostrady Moskwa – Dubna. Aby dostać się do strefy uzdrowiskowej na kilka sposobów: na własnym domem – autem, lokalne, która biegnie z Moskwy do Dmitrow (prawda, to konieczne jest, aby wziąć taksówkę, aby pojechać do większości ośrodków) lub pociągiem (również wziąć taksówkę lub przejazd maszyna).


Teraz o samym ośrodku. Jak już zostało powiedziane, jest to ośrodek Stepanovo około 50 km od stolicy naszego kraju wokół wsi o tej samej nazwie Stepanovo na malowniczym terenie. Z jednej strony od stoków narciarskich rozciąga się gęsty las, gdzie rosną i drzew iglastych i liściastych, a po drugiej stronie doliny potoków i małych jezior, a potem ponownie w lesie z rozproszonymi wsiach i miasteczkach Scilla, za którym jest rzeka Volgusha. Iw takiej przepięknej lokalizacji jest to wyjątkowy ośrodek narciarski w regionie moskiewskim. Rzeczywiście, nigdzie indziej w pobliżu Moskwy, aby znaleźć dogodne stoki narciarskie z dużą różnicą wysokości. Tutaj, maksymalna różnica pomiędzy wyjściowym obszaru i wykończenie powierzchni jest więcej niż sto metrów. Cała trasa jest dobrze wyposażone. Oczywiście, taka zmiana jest potrzebna tylko elewacja dla profesjonalistów, ale także dla początkujących są odpowiednie „slide”. Bezpośrednio po drugiej stronie rzeki zostały zbudowane i wyposażone w torze łatwiejsze.

Stoki narciarskie w Stepanovo wyposażony w najnowszy sprzęt narciarski. Windy specjalne oferują turystom wygodne wejście do wyrzutni bez dodatkowego wysiłku. Wieczorem oświetlenie włącza się gdy ośrodek Stepanovo zmroku, to sprawia, że wygodnie jeździć, nie tylko w ciągu dnia, nawet w nocy. szosa stan jest stale monitorowany przez doświadczonych specjalistów i odpowiedniej technologii. Istnieje specjalny obszar, gdzie turyści mogą uzyskać wszystkie niezbędne sprzęt narciarski i doświadczeni instruktorzy sprawdzić je, aby zobaczyć czy oni zastignuli nartach lub zapewnienia ich bezpieczeństwa powinien poziomu poprawnie. Również spa budynku mają awaryjne i zabezpieczające. Oprócz szlaków dla dorosłych, jeśli i specjalnych tras dla dzieci. Oczywiście, na tych trasach bezpieczeństwo staje się priorytetem i stanowi najlepszą drogę.

Muszę powiedzieć, że dzięki zalesionej okolicy, z uwagi na fakt, że wszystkie utwory są otoczone gęstymi drzewami, jazda w wietrznej pogody nie różni się zbytnio od zejścia w nieruchomym powietrzu. A więc jazda na nartach jest możliwe niemal w każdych warunkach pogodowych.
Oprócz stoków narciarskich, ośrodek Stepanovo gotowi zaoferować swoim gościom kilka innych usług. Na przykład, w pobliżu autostrady jest przytulna kawiarnia, gdzie zmęczeni narciarze mogą zrelaksować się przy filiżance kawy lub pełnego obiadu po męczącej opadania. Ponadto znajduje się kawiarnia i restauracja, gdzie turyści mogą spędzić wspaniały wieczór, kolacja zamówienia i siedzieć w towarzystwie bliskich przyjaciół. Ponadto, jeśli turyści pochodzą z ich wyposażenia i jest uszkodzony przypadkowo, ma specjalny środek do naprawy rozbitego sprzętu. Ponadto, aby śnieg pozostał zawsze „świeże” i luźne na stokach korzystających armatek śnieżnych, które tworzą efekt świeżo spadły śnieg.

Tak, ośrodek Stepanovo opinii o którym turystów odwiedzających ten wspaniały ośrodek, słyszymy tylko najbardziej pochlebne, jest doskonałym miejscem dla miłośników narciarstwa zjazdowego i profesjonalistów. Wszystko, czego potrzebujesz – to pragnienie, aby zejść ze wzgórza, wszystko inne dasz ośrodek Stepanovo.