522 Shares 6557 views

Muzeum-Reserve Dmitrov Kremlin (foto)

Starożytne miasto Dmitrow nie jest tak znany, jak Moskwa, mimo że jest w tym samym wieku. Leży trochę dalej na północ niż w stolicy. Jej założyciel, Jurij Dołgorukij, położył miasto w odległym 1154 roku. Wtedy był to skrajny północnej placówka, która objęła drogę do Suzdal. Potem zaczęliśmy dość dzikie miejsca, niekończące się bagna i moczary. Niemal od założenia miasta było ważnym ośrodkiem strategicznym, co pozwoliło uzyskać tam wody poprzez Yakhroma, sestra i Dubnej na górnej Wołgi. Tu była droga do Suzdal, na rzece Vela.


Historia Bitwa Twierdzy

Strategicznie ważnym punktem nie mogło obyć się bez walki fortyfikacji, dlatego już w 1181 roku, miasto było potężną fortecę. Dmitrov Kremlin, obecny cud, żywym muzeum, dziedzictwo przodków, niosąc bardzo specyficzną funkcję. Najstarsze budynki były gliniane mury z głębokimi fosami. Hit ich wysokość ponad 15 m, a całkowita długość – ok. 1000 m Nieco później zostały one wzniesione mury logów z potężnych wież bojowych. Dmitrov Kremlin wzrosła i rozwinęła się w XVII wieku według zachowanych dokumentów, miał już 8 twierdza wieże.

W tych dniach, wszystkie budynki zostały wykonane z drewna i spalony w czasie kłopotów. nie istniały fortyfikacje kamienne. Wewnętrzna powierzchnia twierdzy był stosunkowo niewielki, miał swoje hut książęce Warriors, rzemieślników i przedsiębiorców w domu. Dziś Dmitrov Kremlin odtworzone na nowo starą historię muzeum ożywają w jego murach, tworząc niesamowitą atmosferę. Pomimo faktu, że wiele budynków zostały zrekonstruowane, są one bardzo dokładnie oddają ducha swoich czasów. Jeśli podróż dookoła Złotego Pierścienia Rosji, należy odwiedzić ten przytulny kącik.

Dlaczego jest to tak wyjątkowe jest Dmitrov Kremlin

Większość rosyjskich twierdz zostały zbudowane na wzgórzach, wzgórza, to może zająć najlepszą pozycję obserwacyjną i mają znaczną przewagę w oblężeniu. Jednak starożytni budowniczowie stosować inną zasadę podczas układania Dmitrov Kreml. Historia pokazuje, że alternatywne rozwiązania są często bardziej skuteczne. Twierdza została zbudowana w bagnistym nizinny i bagna, która zaczyna się tuż za wałem, służy jako naturalną obronę. Do dziś ten zabytek jest symbolem najwyższej umiejętności jego twórców. Będziemy starać wirtualnego, który obejmie podstawowe atrakcji.

Droga do muzeum

Najprostszym sposobem, aby skorzystać z usług kolejowych. Codziennie, kilka razy dziennie, pociąg się wydostać z Dmitrow Odintsovo, Golitsyno, kubańskich kobiet i wielu innych miejscowościach. Jeśli punkt wyjścia – jest Moskwa, a potem siedzieć na tych pociągów może być stacją Savelovsky, a stacja obok metra Fili i jogging. Od 2011 do Dimitrov z metra Ałtufjewo co 30 minut komfortowy klimatyzowany autobus. Wystarczy pół godziny na drodze – i masz cele. Jeśli masz prywatny samochód, droga nie zajmie Ci więcej niż godzinę. Do tego celu Dmitrov autostrady. Jak widać, można łatwo zaplanować drogę i odwiedzić Dmitrov Kreml. Jak się tam dostać – to zależy od ciebie, ale najłatwiej jest do jazdy w swoim samochodzie.

Kaplica Aleksandra Nevskogo

Jeśli jechaliśmy w dół drogi, droga zabierze Cię bezpośrednio do centrum miasta, do prac ziemnych. Muzeum „Dmitrovsky Kreml” – przed sobą, ale przed kontynuowaniem z egzaminu, jest możliwe, aby odwiedzić starą kaplicę. Znajduje się on w samym centrum starego miasta, na terenie dawnej dawnej bramie Nikolskiego i wałem. Aż do 1868 roku był to drewniany budynek, ale został całkowicie zniszczony. Na jego miejscu wzniesiono kaplicę kamień, który nadal gloryfikuje Świętą księcia Aleksandra Newskiego. Powodem tworzenia tej kaplicy stała się cudowna ucieczka od śmierci Aleksandra II. W historii był okres kiedy kaplicy panował spustoszenie, ale w ciągu 90 lat powrócił do Kościoła prawosławnego.

Katedra Wniebowzięcia NMP

W dalszym ciągu badać unikalne muzeum. Dmitrov Kreml ma wspaniały klejnot – potężnie Katedra NMP. Jego historia sięga 1500 roku, ale całkowicie przebudowany w XVII wieku. W tym czasie, aby dodać wspaniały trzypiętrowy dzwonnica. To jest spojrzenie na tej wspaniałej konstrukcji, turystów przyjeżdża tutaj. Jest bardzo podobny w wyglądzie do katedry w Moskwie, zbudowane w tym samym okresie. Podobieństwo daje delikatny i piękny ikonostas rzeźba przedstawiająca roślinności. Ale niektórzy eksperci uważają, że w architekturze włoskiej wpływem znacznie, w szczególności dotyczy to dekoracja fasad mansardowe, okno zakomarah, panele ścienne przetwarzanie i więcej.

W XVII wieku, podczas odbudowy wieży katedry dzwon dodano do niej, a górna część zegara i iglica została zbudowana sto lat później. Ale duma katedry – ikonostas pięć kondygnacji, z czego ponad 500 lat ikony. Przyciąga z widokiem reliefów płytek, które wykonane są z pojedynczych płyt ceramicznych, pokrytych kolorowe szkliwo ołowiu.

elżbietański kościół

Jest to drugi co do wielkości perły, które zdobi Dmitrov Kreml. Wyjazdy zawsze obejmować badanie tego wspaniałego obiektu. Nawiasem mówiąc, został zbudowany na duchowym przewodnictwem więźniów County Jail. Położenie budynku w ogólnym zespołem – na północnej granicy kompleksu administracyjnego. Budynek jest ciekawym rozwiązaniem architektonicznym, ozdobnej ramki na oknach kraty otrzymuje, na drugiej kondygnacji znajduje się wzdłuż ścian balkonu na konwój. Hora wprowadzane są z parapetu. Jednak kościół przeszedł trudnych czasach w tym pomieszczeniu przez długi czas był klub, a następnie magazyn. Dziś budynek jest ponownie przeniesiono do kościoła, ale jego dekoracja nie została zachowana.

Terytorium Kremla, most i Stone pożądania

Ulubione miejsce wszystkich nowożeńców i turystów odwiedzających Kreml. Most szczęścia jest dość mała, a po obu stronach jest ozdobiona dwa ogromne podkowy. Przychodzące przebiega pod dachem pierwszego, a następnie czynności na każdym z trzech, która podpiera oś i jest pod piętą podkowy. Uważa się, że jeśli się na niego, na pewno miał szczęście. Pary, które biorą ślub, jak ozdobić swoje małe zamki balustrady i klucze wyrzucone do rzeki. Bardzo blisko znajduje się pragnie kamień w jego murami podkowy. I legenda wygrawerowane na nim, pokazuje, że jest tutaj, że potknął się i złamał podkowy konia Dołgorukiego, co dało podstawę do założenia miasta na tej stronie.

Muzeum „Dmitrovsky Kreml”

Ten dwukondygnacyjny budynek na Kremlu, które będą bardzo interesujące, aby odwiedzić każdego turystę. Nie zapomnij, aby zaplanować swoją podróż. Jeśli chcesz po prostu przespacerować się na jego terytorium Kremla, to trzeba kilka godzin, aby zobaczyć wszystko i ekspozycję, trzeba znacznie więcej czasu. Dla turystów ważne gdzie Dmitrov Kreml. Lokalizacja jest łatwe do znalezienia z dowolnego przewodnika Ulica Zagorskaya, 17. Tam czekają na zwiedzających codziennie.

Salony

„Dmitrov Kremlin«»Muzeum składa się z dziewięciu pomieszczeń, w których każdy może znaleźć coś, że jest on zainteresowany. Pierwsze dwa z nich opowiada historię starożytnej dwory krawędzi. Obfitość obrazów sprawia, że ekspozycja wizualny, kolorowe i ciekawe. Trzeci i czwarty Pokoje są dość specyficzne, są dedykowane historia rolnictwa. jednak ich zwyczajność rozjaśnia stronice historii różnych rzemiosł, które zostały opracowane w tych dziedzinach. siódma i ósma hale powiedzieć o strasznych momentów w historii, a mianowicie dniach Wielki Patriotyczne stvennoj wojny, bitwy na tej ziemi i bohaterowie tej chwili najciekawszą dla wielu. – Jest to ostatnia sala jest poświęcona historii naszego kraju, w którym bogaty zbiór artefaktów z różnych epok, co pozwala lepiej zrozumieć Rosjan …

Koniecznie odwiedź Dmitrov Kreml! Muzeum-Reserve (zdjęcie można zrobić za dodatkową opłatą – 250 rubli) pozostawi niezatarte wrażenie. Videography jest nieco droższe: w zależności od czasu trwania, będzie musiał zapłacić od 500 do 1000 rubli. Jednak pamięć o podróży jest wart tych kosztów.

Zaplanuj wizytę

Bilet wejściowy do muzeum będzie kosztować 170 rubli za osobę. Dzieci do lat 5 są bezpłatne, ale ekspozycja jest przeznaczony do badania przemyślany i mało prawdopodobne, aby być zainteresowany dzieci, więc najlepiej jest pozostawić je na plac zabaw i iść sprawdzić Dmitrov Kreml. Godziny otwarcia – od 9:00 do 17:00 na dobę. Poniedziałek i wtorek – nieczynne. Idąc do muzeum, spojrzeć na kalendarz: ostatnia środa każdego miesiąca – dzień sanitarny.

wycieczki

Można zobaczyć wszystkie pokoje na własną rękę lub wynająć przewodnika. Istnieją różne programy, które można wybrać w zależności od ich preferencji. „Dmitrov krawędź na początku czasu” opowiada o okresie powstawania i rozkwitu miasta, historia regionu przedstawia broń i zbroję z żołnierzy rosyjskich, jak historia i wojna są nierozłączne. Jeśli zamkniesz sztukę, a następnie wybrać ekspozycję zbiorów sztuki. Ten jasny i kolorowy eksponaty, które pokazują przykłady ikon i rzeźb drewnianych, rękopisów i wyrobów z ceramiki, porcelany, próbek kolorów i szkła laminowanego. Szczególnym miejscem jest wycieczka historii, życia i życia artystycznego w regionie. Jest to szczególny świat, gdzie kiedyś mieszkali kupcy i szlachta. Można poczuć jego wyjątkową atmosferę, w celu zapoznania się z meble, portrety i dokumentów. W celu oceny kompletności malarstwa, wystawa opowiada o życiu chłopów. Szczególnie interesujący Courneuve chaty z XIX wieku do piekarnika bez komina. Na tle luksusowych wnętrzach rezydencji arystokratycznych, wygląda szczególnie fantastyczne.

Innym ciekawym wystawa opowiada historię słynnego rodaka P. A. Kropotkina. Ekspozycja będzie interesująca dla każdego, kto jest choć trochę zapoznał się z działalnością genialnego naukowca. Kropotkin – geografia, geologia, słynny rewolucjonista, który włożył wiele wysiłku w rozwój naszego kraju. Położony w wyjątkowej wystawie w domu, gdzie mieszkał przez ostatnie dwa lata życia. Można zapoznania się z pism naukowca, które zostały opublikowane w trakcie jego trwania. Dodatkowo, widać dużą liczbę fotografii i dokumentów, które nigdy i nigdzie nie publikowanych. Atmosferę tych pokoi to nie tylko akademickich, ale także o długiej i trudnej odbudowy domu i stworzenia w nim muzeum.

Szczególną uwagę zwraca się ekspozycja „Jesteś w moim sercu”. To mówi wszystko o innym wymiarze życia Świętego Męczennika Serafim Zvezdinskogo. Jest to dość duża ekspozycja, która pokazuje zdjęcia i dokumenty, ciężkie życie, fragmenty dzieł wielkich wyczynów w imię Wiary. Opisuje również życie Nowych Męczenników Dmitrow. bilety wstępu do wszelkich wycieczek dostępne, ich koszt zaledwie 50 rubli. Wycieczka grupowa trwający 1 godzinę jest wart 1000 rubli, aby wziąć udział w może to być maksymalnie 20 osób.

zamiast wniosku

Historia ojczyzny nie może być jednak zainteresowana osoba. Dlatego turyści nadal stada do Dmitrow Kremla. Zdjęcia wspaniałe zabytki dawnej architektury będzie długo przypominać o wspaniałej wycieczce i informacyjny. Taka podróż – to nie jest całkiem zabawne zdarzenie. Przeciwnie, jest to podróż odkrywcza że wzbogaca turystę i daje mu nową wiedzę na temat ich ziemi. Tu przychodzą do stron życiowych historii minionej epoki ujawniają nam swoje tajemnice.