227 Shares 2716 views

Szczegółowe informacje na temat jak usunąć „My World” do „Meile”

Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak usunąć „My World” do „Meile”. Instrukcja ta może być bardzo przydatna dla użytkowników, którzy jeszcze nie dokonali ostatecznego wyboru w ogromnej różnorodności sieci społecznych.

O projekcie

Zanim przejdę do kwestii, jak usunąć „My World” do „Mile ru”, powinniśmy powiedzieć kilka słów na temat tego zasobu. Często przyłączyć się do projektu z dwóch powodów. Przede wszystkim, po utworzeniu okna potu. Dodatkowo, specjalnie są zarejestrowane w „My World” Ludzie, którzy określonych dołączyć do wszystkich sieci społecznych. Po wielu kont do cięcia ze względu na ograniczenia czasowe. W tym momencie możemy pomóc naszą obecną dyspozycję. „My World” jest oficjalnym źródłem społecznościowy „Mile ru”. Znany jest na całym terytorium Rosji i poza nią. Rejestracja w „My World” odbywa się automatycznie, gdy adres na „Mile ru”. Opcjonalnie można wypełnić profil projektu i udostępnienie go innym uczestnikom, dodając zdjęcia, zapraszając przyjaciół i wskazując na różnych danych. Zasób zapewnia komfortową rozmowę z najbliższymi i wymiany różnych danych.

instrukcja

Teraz przejdziemy bezpośrednio do pytania, w jaki sposób usunąć „My World” do „Meile”. Jeśli konto nie może być wykorzystywany w przyszłości, będziemy działać zgodnie z instrukcjami opisanymi w niniejszym rozdziale. Należy pamiętać, że aby przywrócić konto jest znacznie trudniejsze niż się go usunąć, tak że podejmując taką decyzję, konieczne jest, aby dobrze pomyśleć. Więc przede wszystkim, jest uprawniony w ramach projektu „Mój świat”. W tym celu należy przejść do oficjalnego życia projektu, wchodzimy w polach formularza zgłoszeniowego logowania, jak i hasło. W wyniku tego, że znajdujemy się w oddzielnym poście. Musimy przenieść pod uwagę istotne społecznościowy. „My World” W tym celu należy użyć górny panel z opcjami menu i wybrać spośród nich. Następnie, po lewej stronie szukamy „Newsline”. Kliknij opcję „Więcej”. Emerging kontynuację listy. W nim znajdziemy „Ustawienia”.

Pracuj z parametrami

Kolejnym rozwiązaniem problemu jak usunąć „My World” do „Meile” wymaga niezwykłej determinacji, jak system będzie mocno nas zniechęcić. Więc kliknij myszką na link do ustawień konta. Przed nami otwiera stronę z opcjami oraz listę podrozdziałów, który znajduje się w pozycji poziomej. Skręcamy w zakładce „Home”. Na dole znajdziesz pozycję „Delete My World”. Potwierdza swoją decyzję pozytywną odpowiedź do odpowiedniego wniosku do systemu. Należy pamiętać, że trzeba tylko kliknąć na podświetlonej części napisu. Pojawi się nowe okno. Nie są sprawdzane każdy z proponowanych elementów. zaczyna on listę sugestii o tym, jak usunąć wszystkie obrazy i kończy się kolejnym potwierdzeniem decyzji. „Delete My World” pojawią się w przycisku po raz kolejny. Kliknij na nią i pozostawić projekt.

korespondencja

Teraz omówmy jak usunąć „My World” na „Meile” w połączeniu ze skrzynką pocztową. Przede wszystkim, musimy zalogować się na stronie internetowej projektu. Zwracamy się do samego dołu strony i kliknij na przycisk „Pomoc”. Tutaj, w pkt 11, można zobaczyć, że ofertę do zrobienia twórców projektu. Jednak postaramy się przedstawić wszystkie istotne informacje na temat. Aby usunąć odpowiednia funkcja jest przewidziane. Jednak po zastosowaniu go na ekranie tam specjalnym formularzu. będzie musiał podać powód, dla którego zdecydowaliśmy się wycofać z rachunku. Ponadto, system wyświetli pełny zakres danych, które zostaną usunięte wraz ze skrzynką pocztową. Po zaakceptowaniu warunków wpisując poprawne hasło z serwisu. Następnie kliknij przycisk „Usuń”.

Powrót wszystko na swoim miejscu

Wiesz już, jak opuścić „My World”, ale byłoby to niesprawiedliwe, aby nie powiedzieć, jak odzyskać swoje konto po odłączeniu. Fakt, że duża liczba ludzi zaczyna dezaktywuje konto, a następnie stara się ją odzyskać. Zatem przywrócenie prywatnych stronach możliwe w przypadku wszystkich danych osobowych (wiadomości, zdjęcia i inne treści). Jednakże, w celu przeprowadzenia pomyślany odnieść sukces tylko wtedy, gdy po usunięciu mniej niż dwa dni (48 godzin). Jeżeli warunek ten jest spełniony, możemy przystąpić do działania. Idziemy do konta e-mail powiązanego ze stroną „My World”, który ma do odzyskania. Idź do łącza do sieci społecznościowej. Pobiera pozycję „Anuluj usunięcie Świata” i je stosować. Podkreślamy, że proces odzyskiwania konta po upływie 48 godzin od wyjęcia jest niemożliwe. Aby usunąć wszystkie dane osobowe w sposób terminowy jest automatyczna, więc niezdolny do nawet zespół wsparcia projektu. Jest tylko jedna opcja – aby utworzyć nowe konto. Więc zorientowaliśmy się, jak usunąć stronę w „Meile” – „My World”.