297 Shares 8360 views

siding metalu: Specyfikacje i instalacja

Metal siding – materiał użyty do wykończenia elewacji budynków. Jest trwały, odporny na stres termicznej i mechanicznej i trwałości. Między innymi, to wykończenie jest estetyczne i łatwe do zainstalowania. jest wykonana ze stali galwanizowanej powlekanego dla większej ochrony specjalną warstwą polimerową. Zainstalować bocznicy w każdym sezonie. W razie potrzeby, łatwo jest zrobić na własną rękę.


Przed rozpoczęciem instalacji należy sprawdzić równomierność ścianie w sprawie. Aby to zrobić, należy użyć poziomu. W tym przypadku, kropla może być większa niż 2 cm do 10 s / m, ścianka będzie już wyrównana z listew. To sprawdzone i pozioma podstawa. Siding metalu może być zamontowana zarówno na listwie z metalu i drewna. W pierwszym przypadku, 50 * 50 bloku. Przy wyborze drewna musi uwzględniać stopień wysuszony. Stosowanie mokrego materiału może prowadzić do tego, że potem cała przycięte fasada siding przekrzywiony. Najlepiej jest wykorzystać wszystkie metalową listwę. Jest o wiele silniejsze i bardziej stabilne.

Siding zamontowana na metalowej listwy zamontowane z odstępem, który w zależności od szerokości izolacji. może zmieniać się od 40 cm do licznika. Początkowo, ścianka jest stosowany do oznakowania. Profil montowane za pomocą śrub. Wszystkie otwory, okna i drzwi otaczają je na obwodzie. Profil szafie powinny być instalowane we wszystkich kątach i na skrzyżowaniu ściany. Wszystkie elementy dokładnie ustawione zarówno w pionie jak i poziomie.

Montaż metalowego bocznicy odbywa się dopiero po paka jest zabezpieczona w izolacji. Najbardziej preferowana rodzaju dotychczas uważany jest za mineralnej wełny bazaltowe. Zadziwiające jest, zatrzymuje ciepło, nie kurczą się i nie palić. Ponadto, nie jeść myszy, i jest lekki, a zatem łatwy montaż. Talerze zaczynają się zainstalować w skrzyni od dołu do góry.

Zamontowane bezpośrednio pod powłoką dyfuzyjną płyt warstwowych z grzejnika. Jest on dołączony do listwy. W ten sposób pomiędzy nim i płyt okładzinowych tworzą również warstwę wentylacyjnego, którego grubość jest równa grubości listew. W tym przypadku, jeśli fasada wysiada bez użycia grzejnika, instalacja filmowa jako wymagane.

Instalacja paneli rzeczywiście zaczyna się od ustalenia wstępnego taśmy. Posiada on 4 cm powyżej płyt oczekiwanemu poziomowi. Obok początkowej taśmy powinny być zabezpieczone w odległości 6 mm od pierwszego. Ta tak zwana luka ekspansja. Kompleks końcowy pasek jest przymocowany pod okapem, i ustaw wyzwanie ziemię. Krok bary przywiązanie. – 20-40 cm W celu zainstalowania siding metalu itd na ścianie, w miejscu, w którym centrala dok, umieścić znak. Tutaj następnie zamontowany pasek dokowania. Kolejny etap – montaż słupków wzdłuż obwodu okien i drzwi. Rozpocznij z poniższej instalacji. Następnie przystąpić do właściwego zamocowania paneli. Pierwszy panel jest ustawiony w kącie. Wkręty wkręca od środka do krawędzi arkusza w odstępach 40 cm.

Obecnie dostępne w różnych rodzajach materiału. Na przykład, bardzo imponujące wygląda metalu siding „na pniu”. I zazwyczaj wygląda bardzo dobrze. Ze względu na doskonałą wydajność wykończenia, a także łatwość instalacji, należy go umieścić z przodu z pewnością będzie to bardzo dobra decyzja.