396 Shares 5615 views

Doskonały prezent – rama z własnymi rękami

Jak chcesz ozdobić swój dom szczególnymi rzeczami. Który przyniesie pozytywne emocje i przypomni o szczęśliwych momentach w naszym życiu. Tak małe małe drobiazgi, chętnie przyjmujemy jako prezent i umieszczamy w najbardziej znaczącym miejscu. Jedną z małych, ale wspaniałych pamiątek może być rama wykonana rękami.

Taki produkt nadaje się do różnych hobby. W nim można wstawić zdjęcie lub zdjęcie, naprawić haft lub kolekcję motyli. A jeśli chcesz stworzyć własny herbarski, przeznaczony do dekoracji wnętrza, taka rama z własnymi rękami będzie po prostu niezastąpiona. Można to zrobić na różne sposoby. Sama rama z papierem, drewnem, pianką, kartonem, tynkiem lub tworzywem będzie znacznie piękniejsza i oryginalna niż produkt fabryczny. Możesz kupić niedrogą bazę i zamienić ją w prawdziwy arcydzieło, ozdobiony koralikami, muszelkami, tekstyliami, przyciskami lub dżetami.

Najprostsza rama własnymi rękoma jest wykonana z pianki. W każdym domu jest opakowanie z urządzeń gospodarstwa domowego różnych form. W tym celu będziemy używać do tego celu. Opakowanie tworzywa piankowego jest pojemnikiem o bokach o różnym wysokości. Jeśli delikatnie wynijemy ten pojemnik o kilka centymetrów od góry, otrzymamy gotową podstawę ramy. Jest bardzo lekki.

Udekoruj ramkę, możesz użyć techniki rzeźbiarskiej lub pędzącej. Mając dużą ilość kolorowych kulek w domu, niech odejdą. Zamocuj perełki na powierzchni pianki na dwa sposoby: za pomocą kleju lub cienkiego drutu. Styropian jest doskonale przebity. Przeciąliśmy kawałki drutu o niezbędnej długości. Dla każdego wątku na dużej kulce i wygięciu na pół. Przekłuwamy przewód drutem piankowym i przekręcamy kawałki drutu z tyłu, mocując perełkę. Rozłożamy zamierzony wzór na cały obszar ramy.

Jeśli chcesz skręcić drut nie był widoczny, wyciąć kolejną ramę, ale tylko jeden centymetr grubości. W tylnej części łączymy pętlę, na którą zawiesimy gotowy produkt. Na stole umieścić tylną część ramy, przykryć ją zdjęciem i umieścić przednią część na górze. Łączymy obie części produktu z kilkoma igłami z kulkami na końcu. Rama z własnymi rękami z pianki jest gotowa.

Możesz użyć dowolnego materiału do udekorowania na swój upodobania, nawet do tkanin. Pokrycie produktu piękną tkaniną, obciąganie jej i mocowanie za pomocą igieł, otrzymasz piękną ramkę do zdjęć.

Idealną opcją będzie ramka papieru własnymi rękami. W tym celu odpowiednie są gazety lub stare notebooki. Określ wymagany rozmiar gotowego produktu. Potrzebujemy czterech lub ośmiu części tworzących ramy. Gazety są smarowane klejem i skręcone w tej samej grubości rury. Z kilku prętów wycinamy niezbędne części długości.

Rama podwójnych rurek wygląda znacznie bardziej interesująco. Klejamy dwie części z każdej strony i dobrze przyklejamy do wszystkich stron z dobrą przyczepnością. Możemy wysuszyć przez co najmniej 1-2 dni. Następnie obcinamy każdą stronę pod kątem 45 stopni i zbieramy ramę. W tym celu klejimy stawy narożników z tyłu. Ramka Shpaklyuem ze wszystkich stron. Pozwalamy produktowi na wyschnięcie, po czym namalujemy w pożądanym kolorze. Naprawiamy zdjęcie przy pomocy małych goździków lub igieł zaciąganych z tyłu ramy.

Jeśli rama jest duża, konieczne jest wykonanie podłoża. W tym celu wyciąć kawałek grubego kartonu, do którego dołączona jest pętla. Jest nałożony na zdjęcie lub zdjęcie. Szczyt pokryty jest ozdobną ramą. Szczegóły są połączone z pomocą małych goździków z niewłaściwej strony. Żaden z gości nie będzie pomyślał, że srebrna lub brązowa rama, która ozdobi piękny obraz na ścianie, jest z odpadów papierowych.