529 Shares 6472 views

Dlaczego zawsze trzeba pokryć kamerę?

Na początku tego roku, dyrektor FBI James scen spowodowało znaczne kontrowersje, gdy przyznał, że zamyka kamerę z komputerem przy pomocy taśmy klejącej.


nieoczekiwane wypowiedzi

Pomysł, że szef wywiadu najbardziej zaawansowanych na świecie odczuwa potrzebę uciekania się do takich sztuczek starożytnych anty-hacking była zaskoczeniem dla wielu. Ale prawdziwy problem, który powstał w związku z uwagami Cameo był tdrugom: wcześniej oświadczył, jeśli użytkownicy nie muszą się starać, aby ich urządzenia do złamania, ponieważ zapobiega krajowych wysiłków zabezpieczeń. Niemniej jednak, w wywiadzie dla amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości scen nie tylko potwierdził swoje wcześniejsze uwagi. Według niego, wszyscy obywatele powinni zrobić to samo, jeśli chcą chronić swoją prywatność.

Kamee przyznał, że nadal zamyka swoją kamerę, choć i mówi, że on często śmieją się z tego powodu. To jego sposób dbać o bezpieczeństwo osobiste. Ponadto, inni ludzie też muszą wziąć odpowiedzialność za własne bezpieczeństwo.

Dlaczego kamera powinna być zamknięta?

Odpowiadając na pytanie, dlaczego konieczne jest, aby zamknąć swój film z kamery, powiedział, że istnieje kilka rozsądnych rzeczy, które trzeba zrobić, a to jest jeden z nich. Potwierdził również, że nie jest jedynym członkiem FBI, który ucieka się do tej techniki. Jeśli wizyta żadnej agencji rządowej, widać, że dużo pracowników użyć małego pokrywę na górze ekranu, który zamyka kamerę.

„Trzeba to zrobić tak, że ludzie, którzy nie mają pełnomocnictw, nie mógł oglądać Cię” – wyjaśniał scen.

Mówiąc w Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych, dyrektor FBI wezwał obywateli do pracy na „bezpieczeństwo” i higieny mniej ufne swoich urządzeń. Oznacza to, że musimy wziąć sprawy w swoje ręce i nie polegać wyłącznie na tym, że producenci będą chronić nasze gadżety.