266 Shares 2538 views

Na co nie można zapisać? Jak przydzielić budżet?

Wiele osób interesuje się kryzysu, na co nie można zapisać. Odpowiedź jest skomplikowana. Po tym wszystkim, wszyscy mamy różne możliwości, pragnień i potrzeb. Niemniej jednak kwestia ta nie może być pozostawiona bez uwagi i odpowiedzi. W każdym razie, istnieje kilka punktów, które może być usunięta w życiu pieniądze. Z drugiej strony, wydawać pieniądze na coś raz na poważnie, ale tak, że przez długi czas. Więc na co nie można zapisać naprawy, zakupy w innych sferach życia ludzkiego? Spróbujmy zrozumieć tę delikatną sprawę.


dla kobiet

Kobieta – opiekun paleniska. I często właściwie przeznaczyć budżet jej potrzebował. Na co nie może uratować kobietę? Być może dla siebie. Wiele będzie zaskoczony (zwłaszcza mężczyźni): w jaki sposób? Z punktu widzenia psychologii, jeśli kobieta oszczędza na siebie, a obecnie mieszka w tej samej szkody, staje się straszne. I przez naturę, a wygląd i zwyczaje. A obok tego specjalnego po prostu być nieprzyjemne. Stąd zawsze jest niezadowolenie nudezh i tak dalej.

Mężczyźni nie są przyciągane do kobiet, które są oszczędności dla siebie. Ale z tym wszystkim, jeśli pani sama dostarcza lub otrzymuje pewną ilość męża / chłopaka, mężczyzna ciągle wymaga oszczędności. I dotyczy to wszystkiego, od kosmetyków do bielizny. A potem ludzie zastanawiają się, dlaczego ta kobieta obok nich stała się taką suką. Wszystko to dlatego, że gospodarki psychologii. Kobieta po prostu czuje się wadliwy. Tak, wszystko, co trzeba wiedzieć, kiedy przestać. Ale trzeba wydawać pieniądze. Tylko z umysłu.

sprzęt

Na co nie można zapisać więcej? Na przykład, w dziedzinie. Teraz technologia szybko i szybko się rozwija. Ale wielu nadal starają się kupić sprzęt (zwłaszcza kuchenne i domowe) przez długi czas. W warunkach kryzysu, ceny rosną. A czasem trzeba wydać naprawdę duże (z nowym piecem, TV, lodówka, pralka, etc.), a następnie zapomnieć o dużych zamówień na najbliższe 10-15 lat.

Jedyną rzeczą naprawdę można zaoszczędzić pieniądze – to gadżety. Tabletki, telefony i komunikatory. Nie kupić sobie takie urządzenie jest droższe 20.000 rubli. Komputer – to inna sprawa. Taka maszyna będzie kosztować 30-40 tys średnio, ale to będzie działać przez długi czas. Tak, widelec jest to możliwe, a nawet konieczne.

żywność

Na co nie może uratować życie? Na przykład, na jedzenie. To nie znaczy, trzeba jeść w luksusowych restauracjach i kupować tylko produkty w ekskluzywnych sklepach. Wręcz przeciwnie, bo tego nie robić. Ale co wtedy się stało?

Na przykład, jest to konieczne do dokonania zakupów w hurtowni baz handlowych. Tam koszt zmniejsza się o 3-4 razy. Oznacza to, że można kupić więcej produktów po niższej cenie. Wielu po prostu, że żyje w warunkach kryzysu. I z tego wszystkiego, jedzą lepiej niż ci, którzy kupili w zwykłych supermarketach. Po tym wszystkim, centra dystrybucji, na przykład, 900 g cukierków „Rafaello” kosztuje 200 rubli, podczas gdy w sklepie – 1000. Różnica jest oczywista. Tak więc, jeśli został zakupiony, więc nie warto oszczędzać. To jest po prostu niewybaczalne.

odzież

Na co nie można zapisać więcej? Ogólnie rzecz biorąc, możliwości jest wiele. Ale szczególnie ważne jest nadal. I obejmują one ubranie. To nie powinno oszczędzać. Ale wyrzucanie pieniędzy w błoto nie jest konieczne. Tak więc, w markowych sklepach będzie musiał zapomnieć.

Dobre rzeczy można kupić w sprzedaży, a także sklepy z drugiej ręki lub prowizji. Małe sklepy odzieżowe, też mogą znaleźć coś jakościową. Zwłaszcza, gdy masz już doświadczenie. Czasami ci, którzy starają się inteligentnie podejść do zakupu, a może zaoszczędzić pieniądze i wyglądają sto razy lepiej niż człowiek, ubierać się w sklepach detalicznych.

kosmetyki

Wiele osób interesuje się na co nie można zapisać kryzys oprócz tych już wymienionych opcji. Szczerze mówiąc, można po prostu wydawać pieniądze mądrze. I wtedy nie muszą oszczędzać. W przypadkach, gdy nie wiesz, jak to zrobić, można gdzieś „uzhatsya”. Ale na pewno nie w odniesieniu do produktów kosmetycznych. Zwłaszcza jeśli masz problemy ze skórą lub włosami.

Kosmetyki powinny być dobre. Ona na pewno jest dość drogie. Jeśli chcesz zaoszczędzić, można wybrać mniej znanych producentów, ale z dokładnie takim samym składzie. Ale ogólnie rzecz biorąc, nie jest konieczne stale oszczędzać. Po tym wszystkim, tanie i niskiej jakości kosmetyki mogą przynieść wiele kłopotów. Więc wszystko co musisz nauczyć się znaleźć kompromisowe rozwiązanie. Kremy i maski mogą być kosztowne. kosmetyki medyczne – też. Ale cień, proszek, ołówek do brwi lub oczu można kupić w niższej cenie. Na przykład, nie w sklepie firmy. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze i nauczyć się wybierać tańsze, ale nie mniej produktem wysokiej jakości.

remont

Jeśli wciąż zastanawiasz się, na co nie można zapisać, a następnie można przypisać wszystkie wymienione pozycje naprawić. Proces ten nie toleruje oszczędności. Zwłaszcza, jeśli masz do czynienia z firm prywatnych lub wynajętych pracowników. Czasami niskie zarobki może po prostu zostawić cię na bok. Te usługi będą świadczone, ale wadliwy, słabo. Czasami tak złe, że trzeba ponownie przerobić wszystko. To dodatkowe wydatki.

Oczywiście, nie jest konieczne, aby wybrać naprawę wszystkich najdroższe. Cena nie jest jakość zabezpieczenia. Lepiej przeczytać o czymś, popytaj opinii innych ludzi, a dopiero potem podjąć decyzję o zakupie lub zatrudniania pracowników. Ale w ogóle, naprawy – to dość kosztowny proces. I nie ma się wokół niego. Spróbuj podnieść niezbyt drogich usług lub Option (najdroższe produkty), ale w tym samym czasie, te, które są bardzo popularne wśród ludzi.

Warunki korzystania z oszczędności

Aby nie trzeba stale wyobrazić czegoś odmówić, po prostu trzeba nauczyć się odpowiednio alokować budżet. I wtedy nie będzie musiał myśleć o gospodarce. Ale te umiejętności mają kilka osób. Niemniej jednak, można je nauczyć.

Aby rozpocząć, należy napisać na kartce wszystkie swoje koszty eksploatacji. Zacznij od najprostszej – koszty podróży, wyżywienia (pełna lista), rachunki za media i tak dalej. Teraz krzyżują się jeden po drugim, bez którego można łatwo żyć. Na przykład przycinać rozrywki – wyjazdy do teatru, kina i tak dalej. Pozwoli to zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Chodzić do sklepów i centrów dystrybucyjnych tylko z listą zakupów. Zasadniczo, jeśli wybrałeś bazy danych, można to zrobić bez niego. Po tym wszystkim, to już będzie w stanie uratować. Plus, kupić więcej mrożonek. Są one przechowywane przez długi czas. Jest to bardzo opłacalna inwestycja.

Nie powinno przekąska knajpek i restauracji. I powstrzymać się od kupowania drogich sklepów odzieżowych. Nauczyć się patrzeć na tańsze, ale nie mniej opcji jakości. Tylko w ten sposób nie może spowodować uszkodzenie budżetu.