268 Shares 4979 views

Trzy proste sposoby, aby zaoszczędzić pieniądze.

Często trudno jest się przyznać, ale życie większości ludzi składa się z błędnego koła: the house – Transport – pracy. Od rana do nocy nasze głowy są zajęte myślami o pieniądze, ale po naciśnięciu problemy jak rodzina kolejowego do matki w weekendy lub svokru Wybierając prezent na wakacje. Tak więc w czasy dla dni tygodnia rany, które w rzadkich chwilach wypoczynku mają ani siły, ani ochoty, aby myśleć o najważniejsze – jak chronić ciężko zarobione pieniądze.


I na próżno! Bo jeśli skrupulatnie obliczyć, ile pieniędzy rocznie jest stracone, wtedy nasze oczy pojawi się dość przygnębiający obraz. W rok później, każdy opóźniony nas suma zamienia się w proch od 15% do 20%. Gdzie pieniądze znikają? Ich inflacja zjada!

Nic w tym złego, że nie ma inflacji, zła w innej gospodarce. Fakt, że inflacja oficjalnych danych w dowolnym kraju pochodzą ze statystyk i prawdziwy obraz nie odzwierciedla. Kiedy oficjalnie ogłoszony rokiem 6-9%, rzeczywista stopa inflacji niemal wszystkich państw poradzieckich jest w przedziale 15-20%. Co z pewnością trafia do kieszeni każdego człowieka i powoduje poważne myśli: „Jak mogę zapisać moje pieniądze?”

Tymczasem tajemnicą zaoszczędzić fundusze jest zaskakująco proste i nie wymaga żadnych aplikacji czasochłonne lub żmudnego wysiłku.

Główne sposoby, aby zaoszczędzić środki na niespodziankę trzech:

1) zakup waluty obcej.
W świecie wielu krajach rozwiniętych o silnej gospodarce i stabilnych wyników finansowych. Waluty krajów zwane również twarde i kabriolet. Poprzez zakup tej waluty, należy zainwestować kapitał w gospodarce jest stabilne kraje rozwijające się, są chronione za pomocą inflacji.

2) Otwarcie lokaty bankowej.
Jest naiwny, aby ci, którzy twierdzą, że depozyt bankowy jest w pełni chronić przed inflacją. Przeciwnie, zmiękcza stratę skompensowania części substancji palnych. Poprzez zapłatę odsetek stopę od depozytu, który jest obecnie w przedziale 6-9%, będzie odzyskać ich trochę tracić grunt pod nogami. Że w każdym przypadku, dużo lepsze niż nic.

3) zakup metali szlachetnych.
Najskuteczniejszym sposobem na trzech pokazano tutaj. Inwestowania w metale szlachetne charakteryzuje się prostotą i dużą niezawodność. W przeciwieństwie do jakiejkolwiek banknotów, metale szlachetne „w miarę potrzeby” nie będzie drukować, a więc cena dla nich z roku na rok będzie tylko rosnąć. Poprzez zakup srebro, złoto, pallad i platyna nie może bać naturalnych, ekonomicznych i politycznych przewrotów, szczególnie wysokie w tym samym efekt uzyskuje się poprzez inwestowanie w metale szlachetne na okres 2-3 lat.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, Witam na mojej stronie internetowej money-technologies.com. Na niej dowiesz się, jak łatwo jest, aby zachować i zwiększyć swoje pieniądze!