592 Shares 6647 views

Edukacja w Europejczyka. Sukces lub wyścig o status?

We wrześniu 2003 roku Rosja przystąpiła do procesu bolońskiego na spotkaniu europejskich ministrów edukacji w Berlinie. Odkąd nasz rząd stał się wspólnikiem Europejskiej liceum, którego głównym celem jest zapewnienie wysokiego wykształcenia konkurencyjnej że zaspokaja potrzeby współczesnego społeczeństwa i rozwoju gospodarczego. Dla Rosji ten krok oznaczone dodatkowe możliwości udziału w projektach uczelni krajowych, finansowanych przez Wspólnotę Europejską, jak uczniowie i nauczyciele szkół wyższych mają szansę dołączyć do programów wymiany akademickiej z czołowych uniwersytetów w Europie. Kluczowe aspekty wpływu międzynarodowego komunikacie metod edukacyjnych naszego kraju świeci Elena Igorevna Pudalova, przedstawiciela „United Construction Corporation”, był szefem kierunku współpracy z instytucjami edukacyjnymi.

Proces boloński dał rozwój rosyjskiego systemu edukacji jest bardzo dużo, zwłaszcza, zrobił bardzo znaczący i krytyczny stosunek do pozycji, w której stan systemu edukacji i przyczyniły się do pędu do działania w stosunku do niego zmiany.

Aktywna praca na rzecz integracji idei umów Berlinie w rosyjskiej rzeczywistości zostało przeprowadzone na przestrzeni lat, i że nie tak dawno temu powstała koncepcja federalnego programu docelowego na lata 2011-2015. Jednym z głównych zadań rosyjskiej polityki oświatowej jest stworzenie systemu oceny jakości kształcenia edukacji z udziałem pracodawców.

W celu poinformowania opinii publicznej o funkcjach projekcie Federalna Służba Nadzoru w Sferze Edukacji i Nauki zorganizowano szereg imprez poświęconych tworzeniu i rozwoju niezależnej oceny systemu kwalifikacji. Eksperci na konferencji byli przedstawiciele Rosobrnadzor i profesjonalną społeczność, którzy są w ścisłej współpracy w zakresie rozwoju i zatwierdzania nowych modeli systemu.

W ramach tej idei z dnia 1 listopada 2011 roku odbyło się seminarium Pudalova Elena Igorevna, kierunek głowa na interakcji z instytucjami edukacyjnymi „Wielka Construction Corporation”. Olena, jako przedstawiciel segmentu konsumentów, wspólne cechy współpracy z Ministerstwem Edukacji na rozwój standardów zawodowych w dziedzinie lotnictwa.

Społeczność firma utworzyła profesjonalnego modelu kompetencji, które muszą być zgodne z wykształceniem wyższym, tak aby mógł natychmiast podjąć urząd natychmiast po objęciu urzędu. Model ten zawiera szereg niezbędnych kompetencji, funkcji i umiejętności wymaganych dla każdego specjalisty „wyjście”.

Jeśli chodzi o naszej rzeczywistości, nie wszystkie firmy są gotowe przystąpić do opracowania standardów zawodowych, chociaż to było, i rozwiązanie wielu problemów związanych z zatrudnieniem nie zawsze jest właściwy w swoich specjalistów terenowych. Firmy rekrutujące wprowadzając tę długą i kontrowersyjny sposób podejmowania odpowiedzialności za modernizację programów edukacyjnych zgodnie z wymogami współczesnej gospodarki. Później Elena I. nadzieję będzie można skonsolidować i stosowanie najlepszych praktyk w celu uniknięcia czas spędzony na takim żmudnych procesie kształtowania kompetencji i standardów.

Mówiąc o wynikach projektu jest jeszcze zbyt wcześnie, w niedawnej przeszłości, przedstawiciele społeczności zawodowej były wreszcie w stanie sformułować cele, że ma określone oddziaływanie ze środowiskiem naukowym oraz określenie oczekiwanych rezultatów tej współpracy. Według Pani Pudalova, pracy i wszystkich działań, które nadal będą musiały zostać podjęte powinny powodować tworzenie żyznej gleby dla konstruktywnego dialogu między przemysłem i sferą edukacji, co w efekcie powinno doprowadzić do zauważalnego wzrostu jakości kształcenia zawodowego w naszym kraju.

Paleontologia: Co ona studiuje?
647 shares 2155 views
658 shares 1953 views
841 shares 2566 views